0048 510 072 053

CZERWCÓWKA Z JOGĄ W GÓRACH STOŁOWYCH

19 – 23 CZERWCA

(środa-niedziela)

Potrzebujesz regeneracji dla ciała i ducha ?

Zapraszamy w Góry Stołowe 🙂

Na miejscu dostępny jest niezbędny sprzęt do zajęć jogi.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 510 072 053

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię w niezwykłą podróż do serca Parku Narodowego Gór Stołowych, a być może też do wnętrza siebie 🙂 Czerwcówka z jogą 2019 to niezapomniany pobyt, podczas którego będzie można w bardzo efektywny sposób nasycić ciało energią, zrelaksować się oraz odpocząć od pośpiechu i codziennych rutynowych czynności.
Zapraszamy na wyjątkowy warsztat połączony z wypoczynkiem w sercu Parku Narodowego Gór Stołowych.

MIEJSCE

ZAJĘCIA JOGI I POSIŁKI:

Na zajęcia jogi oraz wspólne posiłki zaprasza nas Monika do Pasterki 10. To miejsce to chata, w której od progu czuje się ducha gór, z której będziecie mogli korzystać przez cały czas pobytu – będzie możliwość totalnego wyciszenia z książką przy kominku. Wyjątkowe miejsce – nowe ze starym – właściciele tego domu dali mu drugie życie i zrobili w nim piękną salę do praktyki i przytulne miejsce do biesiadowania przy stole i pysznych wegetariańskich i wegańskich daniach robionych z miłością przez Monikę.
A to wszystko mieści się w samym sercu Parku Narodowego, skąd tylko krok na piesze szlaki prowadzące do wielu niesamowitych miejsc dla poszukiwaczy harmonii i wyciszenia.

JOGA

Założycielami szkoły jogi “JOGA U ŹRÓDEŁ” jest małżeństwo, które połączyła pasja do jogi i pracy z ludźmi. Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć metodą, która polega na wykorzystywaniu różnego rodzaju pomocy do ćwiczeń, takich jak: paski, koce, bawełniane wałki, drewniane kostki. Dzięki odpowiedniemu użyciu pomocy możliwe jest efektywne wykonanie pozycji dostosowując jej poziom do możliwości każdego uczestnika zajęć. Metoda ta kładzie nacisk na fizyczny aspekt praktyki asan oraz akcentuje techniczne podejście do praktyki. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu pomocy praktyka staje się możliwa nawet dla bardzo ograniczonych ruchowo osób. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego praktykującego. Zapraszamy osoby początkujące oraz zaawansowane. Każdy uczestnik praktykuje dla siebie i na miarę swoich możliwości, bez rywalizacji.

NAUCZYCIEL

 

 

Adam Ślęczek – Założyciel szkoły jogi „Joga U Źródeł” na terenie Ziemi Kłodzkiej. Magister psychologii. Dyplomowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Nauczyciel Internetowego Studia PortalYogi. Wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uczestnik warsztatów u nauczycieli z całego świata t.j.Simon Borg Oliver, Roman Grzeszykowski, Lesław Kulmatycki,Konrad Kocot, Dariusz Wojteczek, Joe Pereira oraz wielu innych. Praktykuje jogę od 2009 roku, naucza od 2011. Obok jogi jego największą pasją jest muzyka. Gra na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Twórca projektu SURYA SYMPHONY. Posiada dyplom muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Jego misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Z zamiłowania podróżnik.

KUCHNIA

Podczas pobytu kuchnia będzie wyjątkowa: zdrowa, wegetariańska (lub wegańska/bezglutenowa na życzenie), robiona z pasją i sercem przez właścicielkę domu Monikę, która zaserwuje Wam dwa posiłki dziennie. Zjemy razem pyszne śniadania w formie bufetu otwartego i obiadokolacje serwowane (zupka i drugie danie) + coś słodkiego umilającego popołudnia. Aby wieczorny relaks był jeszcze bardziej przyjemny podamy rozgrzewające aromatyczne napoje z imbirem, cytryną, miodem i nie tylko.

 

 

CZERWCÓWKA Z JOGĄ W GÓRACH STOŁOWYCH

PROGRAM POBYTU

Środa:
• 15:00 – 18:00 zakwaterowanie
• 18:00 obiadokolacja
• 20:30 -22:00 relaksacyjna sesja jogi (1,5h)

Czwartek – Sobota:
• 8:00 – 9:30 energetyzująca sesja jogi (1,5h)
• 09:30 – 10:30 śniadanie
• 17:00 obiadokolacja
• 19:00 – 20:30 relaksacyjna sesja jogi +  relaks dźwiękiem (1,5h)

NIEDZIELA:
• 8:00 – 9:30 energetyzująca sesja jogi + relaks z dźwiękiem (1,5h)
• 9:30 – 10:30 śniadanie
• wspólna herbata przy kominku – zakończenie

CENA ZAWIERA:

•    zakwaterowanie w Pasterce 10,
•    zajęcia jogi,
•    śniadania w formie bufetu,
•    obiadokolacje serwowane (zupa, danie główne).

 

Dysponujemy dwoma pokojami 4 osobowymi oraz dwoma pokojami 2 osobowymi. O miejscu decyduje kolejność rezerwacji.

CENA ZA 1 UCZESTNIKA:

Pobyt w pokoju dwuosobowym (łazienka osobna)                         860,00 PLN

Na miejscu obowiązuje opłata klimatyczna 4,00 PLN/os./doba. Miejsce przyjazne zwierzętom.

Ilość miejsc jest ograniczona – tylko 15 miejsc !

REZERWACJA

Aby zarezerwować miejsce

należy zgłosić to mailowo pod adres:

jogauzrodel@gmail.com

W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy

o wpłatę zadatku w wysokości 400

 

Wpłaty prosimy dokonać najpóźniej do 15 czerwca

Decyduje kolejność wpłat zadatku.

Przelew bankowy – tytułem: “CZERWCOWKA 2019”

36 1090 2327 0000 0001 3140 6617

Ul. Norwida 8 / 57-350 Kudowa-Zdrój

ORGANIZATOR:

Joga U Źródeł

www.jogauzrodel.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować:

tel. 510 072 053

jogauzrodel@mail.com

ZAPRASZAMY!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU NA FACEBOOKU