0048 510 072 053
Zapraszamy na koncert gongów, mis i innych instrumentów etnicznych
“DŹWIĘKI GŁĘBI NATURY”
Masaż dźwiękiem jest swoistego rodzaju podróżą poprzez przetaczające się długie fale, powoli wybrzmiewających dźwięków gongu oraz innych instrumentów samobrzmiących. Fale te wprowadzają uczestnika sesji w stan głębokiego relaksu i odprężenia.
 
Naszą inspiracją są dźwięki Matki Natury, która obdarowuje nas swoistą symfonią każdego dnia, o każdej porze roku.
 Podczas tej godzinnej podróży zabierzemy Was w świat zwierząt, roślin, mikro oraz makrokosmos. Od Pasterki poprzez bezkres pustyni, dziką dżunglę, wilgotny las deszczowy, aż na księżyc i z powrotem.
 
Bądź z nami tego dnia i poddaj się życiodajnej wibracji w wyjątkowym miejscu, gdzie serce wypełnia każdy kąt !
 
Gong jest pierwotnym archetypem uzdrawiania, gdyż posiada pełnię kompletnego brzmienia, wytwarzając najmocniej rezonujące, holistyczne dźwięki. Są one wynikiem nakładania się i dodawania do siebie tonów, dzięki którym powstają dźwięki zgodne z obecną w Naturze proporcją Złotego podziału.
 
Dźwięki te posiadają bardzo szeroki zakres częstotliwości, dzięki czemu oddziałują w szeroki sposób na cały organizm, począwszy od krwi, kości, poprzez mięśnie, wszystkie narządy wewnętrznych aż po fale mózgowe. To organiczna aura wibracji, która przenika przez całe ciało uzdrawiając i odmładzając je od najbardziej materialnych do najbardziej subtelnych jego warstw. Dźwięk gongu oraz mis wycisza umysł, synchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadza nas w stan alfa, czyli stan głębokiej relaksacji, dzięki czemu pomaga pozbyć się napięć mięśniowych.
 
Wycofanie zmysłów i głęboki relaks likwidują negatywne skutki stresu, umożliwiając nam uruchomienie naturalnych procesów regulacji, regeneracji oraz oczyszczania organizmu. Dochodzi do uwolnienia nagromadzonych negatywnych emocji oraz napięć, wzmaga się kreatywność i pogłębia intuicja.
 
Przebywanie w stanie relaksu i odprężenia jest najlepszą profilaktyką, pozwalającą nam zachować i cieszyć się zdrowiem przez długi czas. Stan relaksacji stanowi również doskonałą terapię osób żyjących w przewlekłym stresie, cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości psychofizyczne takie jak nadmierne napięcie, migrena, chroniczne zmęczenie, lęki oraz wszystkie zaburzenia, które są konsekwencją życia w przewlekłym napięciu.
 
Działanie masażu dźwiękiem wspomaga również inne terapie, pozostawiając za sobą zawsze odczucie przyjemnego odprężenia, dając nam możliwość doświadczenia pełni błogości choćby przez krótki czas sesji relaksacyjnej.
INFO praktyczne do koncertu:
Podczas koncertu gongów zalecana jest pozycja leżąca, w której nasze ciało jest w stanie całkowicie się rozluźnić. Ważne jest, aby było nam ciepło, dlatego zadbajcie o coś ciepłego do ubrania, jakąś karimatę/matę, na której będzie można się położyć oraz coś do przykrycia. Można też zaopatrzyć się w wodę do picia. Prosimy przyjść przynajmniej 15 min. przed koncertem i pamiętać o wyłączeniu telefonów.


KIEDY I GDZIE:
 
Pasterka 10
Sobota, 4 lutego, godzina 19:00
Inwestycja : 20 zł
 
Połowa pieniędzy zebranych podczas koncertu zostanie przekazana na pomoc w rehabilitacji Adasia Studnickiego:
 
Na uczestników koncertu czekać będzie wyśmienity, rozgrzewający indyjski czai oraz słodka przekąska.
Zapraszamy Was bardzo serdecznie!
 
🙂 🙂 🙂