🍀 WAKACYJNY WARSZTAT JOGI - 30 LIPCA - 06 SIERPNIA - Joga u źródeł
warsztat jogi

🍀 WAKACYJNY WARSZTAT JOGI – 30 LIPCA – 06 SIERPNIA

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat jogi do miejsca o wyjątkowym klimacie i pięknych pejzażach, pomiędzy rzekami oraz czterema pasmami górskimi do „Górskiego Potoku” w Stroniu Śląskim.
Czas, kiedy możemy zadbać o siebie, zregenerować się i nazbierać sił. Tylko wtedy możemy dawać sobie to, co najlepsze.
Górski Potok posiada przytulne, wygodne pokoje z pięknym widokiem okoliczne góry. Wszystkie pokoje posiadają funkcjonalne łazienki z prysznicem oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.
Pięknym uzupełnieniem chwil podczas warsztatu może być pobyt w strefie saun, który zapewni prawdziwy relaks i odprężenie. Korzystanie z saun pobudza przemianę materii, oczyszcza skórę, rozluźnia i orzeźwia organizm.
Pensjonat dysponuje sauną fińską-suchą i sauną aromatyczną (mokrą).
Obiekt oraz okolica zdecydowanie sprzyjają regeneracji.
Więcej informacji o miejscu znajdziesz pod tym linkiem👇
NAUCZYCIELE:
Tak samo jak w poprzednich latach będą z nami gościnnie nauczyciele, którzy przeprowadzą dodatkowe warsztaty i zajęcia, możecie spodziewać się bardzo interesującego rozkładu zajęć 🙂
Prócz codziennych warsztatów asan prowadzonych przez Adama Ślęczka, codzienną medytację przed i po asanach prowadził będzie Bartosz Szentak (Jogiczne Opowieści). Joga nidrę oraz krąg poprowadzi dla nas Natalia Pinkowska (Jasana), Inga Schorowska przeprowadzi warsztat Somayog a Asia Zarzecka poprowadzi Was poprzez dynamiczną viniasę.
Ale to nie wszystko! Wykład oraz praktykę pranajamy poprowadzi Filip Ruciński( Vivaswan) a o głęboki relaks w ceremonii wibracji gongów i mis tybetańskich będę miał przyjemność zadbać wraz W Wojtkiem Krasuskim(NadaYoga).
Każdego roku Wakacje z jogą mają nieco inną koncepcję. W tym roku cały tydzień wakacji podzielony będzie na dwie części – zmysły do wewnątrz i zmysły na zewnątrz. Oznacza to, że podczas pierwszych dni warsztatu skupiać się będziemy na pracy bardziej wewnętrznej z ciałem, umysłem i emocjami poprzez asany, medytację, joga nidrę, proces w kręgu etc, natomiast w drugiej części wyjdziemy na zewnątrz, do doświadczania świata poprzez smaki, zapachy, dźwięki, myzykę, taniec itd… tutaj będzie dla Was kilka niespodzianek 😉
TERMIN i MIEJSCE WARSZTATU:
30 lipiec – 06 sierpnień 2023
Górski Potok – Stronie Śląskie
Cena wakacji za osobę:
2770 zł.
Zapraszam Cie serdecznie 🙂
Więcej info:
jogauzrodel@gmail.com
tel. 510 072 053

Data

lip 30 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień
Kod QR