0048 510 072 053

JOGA W GÓRACH NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI

8 – 15 WRZEŚNIA

(sobota-sobota)

 

wakacje z jogą

Na miejscu dostępny jest niezbędny sprzęt do zajęć jogi.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 510 072 053

Joga w górach na zakończenie wakacji to niezwykła podróż do serca Parku Narodowego Gór Stołowych, a być może też do wnętrza siebie 🙂  Przygotowaliśmy niezapomniany pobyt, podczas którego będzie można nasycić ciało energią, zrelaksować się, wyciszyć się i odpocząć na łonie natury. To już ostatni dzwonek aby łapać letnie promienie słońca. Bądź z nami w tym cudownym miejscu i sprawdź jak pozytywną siłę może dać Ci joga w górach na zakończenie wakacji 🙂

joga w górach na zakończenie wakacji
joga w górach na zakończenie wakacji

MIEJSCE

Pasterka 10, gdzie odbywać się będą zajęcia jogi oraz posiłki jest wyjątkowym miejscem – nowe ze starym – właściciele tego domu dali mu drugie życie i zrobili w nim piękną salę do praktyki i przytulne miejsce do biesiadowania przy stole i pysznych wegetariańskich i wegańskich daniach robionych z miłością przez właścicielkę Monikę.
To miejsce leży w samym sercu Parku Narodowego, skąd tylko krok na piesze szlaki prowadzące do wielu niesamowitych miejsc dla poszukiwaczy harmonii i wyciszenia.

joga w górach na zakończenie wakacji
joga w górach na zakończenie wakacji
joga w górach na zakończenie wakacji
joga w górach na zakończenie wakacji

                                   JOGA

Założycielami szkoły jogi „JOGA U ŹRÓDEŁ” jest małżeństwo, które połączyła pasja do jogi i pracy z ludźmi. Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć metodą Iyengara, która polega na wykorzystywaniu różnego rodzaju pomocy do ćwiczeń, takich jak: paski, koce, bawełniane wałki, drewniane kostki. Dzięki odpowiedniemu użyciu pomocy możliwe jest efektywne wykonanie pozycji dostosowując jej poziom do możliwości każdego uczestnika zajęć. Metoda ta kładzie nacisk na fizyczny aspekt praktyki asan oraz akcentuje techniczne podejście do praktyki. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu pomocy praktyka staje się możliwa nawet dla bardzo ograniczonych ruchowo osób. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego praktykującego. Zapraszamy osoby początkujące oraz zaawansowane. Każdy uczestnik praktykuje dla siebie i na miarę swoich możliwości, bez rywalizacji.

joga w górach na zakończenie wakacji

Gongi i misy tybetańskie

Masaż dźwiękiem gongów oraz mis stanowi bardzo skuteczną metodę relaksacji, dzięki której nasze ciało w pełni się odpręża i regeneruje, natomiast umysł wycisza się oraz uwalnia od napięć gromadzonych często całymi latami. Dźwięk gongów dzięki swojej niesamowitej, wyjątkowej mocy wibracji ma doskonałe właściwości przenikania do głębszych pokładów komórek naszego ciała, dzięki czemu dochodzi do regeneracji na najgłębszym poziomie. Dzięki takiemu „wewnętrznemu masażowi” jesteśmy w stanie w krótkim czasie osiągnąć stan głębokiej relaksacji oraz wyciszenia. Wibracja gongów wspomaga proces samouzdrawiania, wspiera intuicję oraz kreatywność. Dźwięk gongów wprowadza umysł w stan fali ALFA, które charakterystyczne są dla stanu głębokiego relaksu. Po osiągnięciu tego błogiego stanu nasze półkule mózgowe synchronizują się. Efektem masażu dźwiękiem jest wyciszenie, błogi nastrój, a w konsekwencji polepszenie jakości naszego życia.

NAUCZYCIEL

Adam Ślęczek Joga

Adam Ślęczek Założyciel szkoły jogi „Joga U Źródeł” na terenie Ziemi Kłodzkiej. Magister psychologii. Dyplomowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Nauczyciel Internetowego Studia PortalYogi. Uczestnik warsztatów u nauczycieli z całego świata t.j.Simon Borg Oliver, Roman Grzeszykowski, Lesław Kulmatycki,Konrad Kocot, Dariusz Wojteczek, Joe Pereira oraz wielu innych. Praktykuje jogę od 2009 roku, naucza od 2011. Obok jogi jego największą pasją jest muzyka. Gra na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Twórca projektu SURYA SYMPHONY. Posiada dyplom muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Jego misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Z zamiłowania podróżnik.

KUCHNIA

Podczas pobytu kuchnia będzie wyjątkowa: zdrowa, wegetariańska (lub wegańska/bezglutenowa na życzenie), robiona z pasją i sercem przez właścicielkę domu Monikę, która zaserwuje Wam dwa posiłki dziennie. Zjemy razem pyszne śniadania w formie bufetu otwartego i obiadokolacje serwowane (zupka i drugie danie) + coś słodkiego umilającego popołudnia. Aby wieczorny relaks był jeszcze bardziej przyjemny podamy rozgrzewające aromatyczne napoje z imbirem, cytryną, miodem i nie tylko.

joga w górach na zakończenie wakacji
joga w górach na zakończenie wakacji

Joga w górach na zakończenie wakacji


PROGRAM POBYTU

SOBOTA:
• 12:00 – 15:00 zakwaterowanie
• 15:00 obiad
• 20:00 -21:30 praktyka jogi

NIEDZIELA – PIĄTEK:
• 8:00 – 09:30 praktyka jogi
• 09:30 – 11:00 śniadanie
• 17:00 obiadokolacja
• 19:30 – 21:00 praktyka jogi 

SOBOTA :
• 8:00 – 9:30 praktyka jogi
• 9:30 – 10:30 śniadanie
• wspólna herbata i słodki poczęstunek – zakończenie

W trakcie wyjazdu przewidziana niespodzianka muzyczna 🙂

 

W trakcje pobytu będzie możliwość skorzystania z masażu tajskiego, po uprzedniej rezerwacji terminu.

 

CENA ZAWIERA:

• zakwaterowanie  pokojach 2, 3 lub 4 osobowych ( Pasterka 10 lub Walentynka),
• joga  – sesje energetyczne i relaksacyjne,
• śniadania w formie bufetu,
• obiadokolacje serwowane (zupa, danie główne, deser),
• konsultacje z nauczycielem jogi,
• koncert niespodzianka.

CENA za 1 uczestnika:

  1290 PLN 

                 Przy rezerwacji dwóch miejsc cena promocyjna wynosi 2400 zł.                 

Na miejscu obowiązuje opłata klimatyczna 4,00 PLN/os./doba. Miejsce przyjazne zwierzętom.

Ilość miejsc jest ograniczona – tylko 12 miejsc !

 

joga w górach na zakończenie wakacji

REZERWACJA

Aby zarezerwować miejsce
należy zgłosić to mailowo pod adres:
jogauzrodel@gmail.com

W celu dokonania rezerwacji prosimy
o wpłatę zadatku w wysokości 400 zł

Przelew bankowy – tytułem: „Joga w górach na zakończenie wakacji
36 1090 2327 0000 0001 3140 6617
Joga U Źródeł
ul.Norwida 8 57-350 Kudowa-Zdrój

Wpłaty prosimy dokonać najpóźniej do 01 września 2018
Decyduje kolejność wpłat zadatku.

ORGANIZATOR:

Joga U Źródeł
www.jogauzrodel.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować:
Adam Ślęczek
tel. 510 072 053
jogauzrodel@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU NA FACEBOOKU

Joga w górach na zakończenie wakacji – facebook

 

joga w górach na zakończenie wakacji

Joga w górach na zakończenie wakacji


joga w górach na zakończenie wakacji