0048 510 072 053

MAJÓWKA  Z JOGĄ W GÓRACH STOŁOWYCH 2018

28 KWIETNIA – 03 MAJA

(piątek-czwartek)

Potrzebujesz regeneracji dla ciała i ducha ?

Zapraszamy !!

 

majówka 2017

Na miejscu dostępny jest niezbędny sprzęt do zajęć jogi.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 510 072 053

Wyobraź sobie, że budzisz się rano, otwierasz okno i bierzesz głęboki oddech.. Jesteś daleko od wszystkich spraw, w sercu Parku Narodowego gór Stołowych, u podnóża Szczelińca Wielkiego. Ubierasz wygodny strój i rozpoczynasz dzień od energetyzującej praktyki jogi z relaksem w dźwiękach etnicznych instrumentów. Za oknem śpiewają ptaki, a Ty zajadając pyszne śniadanie planujesz piesze wycieczki po szlakach, które są na wyciągnięcie ręki… Po całym dniu spędzonym na łonie natury lub jeśli wolisz spędzonym na ciekawych atrakcjach jakie oferują okoliczne miejscowości uzdrowiskowe wracasz na wieczorną relaksującą i regenerującą praktykę jogi i znów zanurzasz się w pierwotnych dźwiękach instrumentów samobrzmiących. Masz czas dla siebie, na totalną regenerację ciała i umysłu, na zespojenie się, odstresowanie, oczyszczenie i nasycenie ciała energią…

Nie możliwe?
Właśnie taką mamy dla Ciebie propozycję spędzenia majówki !

 

JOGA jest bardzo starą formą aktywności psychoruchowej, dzięki której ciało zaopatrywane jest obficie w energię. Brzmienie gongów i mis jest niezwykłą “kąpielą” w dźwiękach o leczniczych właściwościach.
Zapraszamy na wyjątkowy warsztat połączony z wypoczynkiem w sercu Parku Narodowego Gór Stołowych.

MIEJSCE

Oferujemy Państwu przytulne i wygodne, dwuosobowe pokoje gościnne. Noclegi zapewnia Pasterka 10. To miejsce to nasze odkrycie – chatka, w której już od progu czuje się ducha gór, z której będziecie mogli korzystać przez cały czas pobytu – będzie możliwość totalnego wyciszenia z książką przy kominku. Wyjątkowe miejsce – nowe ze starym – właściciele tego domu dali mu drugie życie i zrobili w nim piękną salę do praktyki i przytulne miejsce do biesiadowania przy stole i pysznych wegetariańskich i wegańskich daniach robionych z miłością przez właścicielkę Monikę. To tutaj prócz posiłków będą odbywać się zajęcia jogi.
To wszystko mieści się w samym sercu Parku Narodowego, skąd tylko krok na piesze szlaki prowadzące do wielu niesamowitych miejsc dla poszukiwaczy harmonii i wyciszenia.

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

JOGA

Założycielami szkoły jogi “JOGA U ŹRÓDEŁ” jest małżeństwo, które połączyła pasja do jogi i pracy z ludźmi. Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć metodą Iyengara, która polega na wykorzystywaniu różnego rodzaju pomocy do ćwiczeń, takich jak: paski, koce, bawełniane wałki, drewniane kostki. Dzięki odpowiedniemu użyciu pomocy możliwe jest efektywne wykonanie pozycji dostosowując jej poziom do możliwości każdego uczestnika zajęć. Metoda ta kładzie nacisk na fizyczny aspekt praktyki asan oraz akcentuje techniczne podejście do praktyki.  Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu pomocy praktyka staje się możliwa nawet dla bardzo ograniczonych ruchowo osób. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego praktykującego. Podczas naszych zajęć nie zabraknie również dynamicznych układów, szczypty filozofii oraz mnóstwa poczucia humoru 🙂 Zapraszamy osoby początkujące oraz zaawansowane. Każdy uczestnik praktykuje dla siebie i na miarę swoich możliwości, bez rywalizacji.

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

MASAŻ DŹWIĘKIEM

Masaż dźwiękiem gongów oraz mis stanowi bardzo skuteczną metodę relaksacji, dzięki której nasze ciało w pełni się odpręża i regeneruje, natomiast umysł wycisza się oraz uwalnia od napięć gromadzonych często całymi latami. Dźwięk gongów dzięki swojej niesamowitej, wyjątkowej mocy wibracji ma doskonałe właściwości przenikania do głębszych pokładów komórek naszego ciała, dzięki czemu dochodzi do regeneracji na najgłębszym poziomie. Dzięki takiemu „wewnętrznemu masażowi” jesteśmy w stanie w krótkim czasie osiągnąć stan głębokiej relaksacji oraz wyciszenia. Wibracja gongów wspomaga proces samouzdrawiania, wspiera intuicję oraz kreatywność. Dźwięk gongów wprowadza umysł w stan fali ALFA, które charakterystyczne są dla stanu głębokiego relaksu. Po osiągnięciu tego błogiego stanu nasze półkule mózgowe synchronizują się. Efektem masażu dźwiękiem jest wyciszenie, błogi nastrój, a w konsekwencji polepszenie jakości naszego życia. Każda sesja  jogi podczas naszego pobytu w Pasterce kończyć się będzie relaksem z użyciem gongu i/lub mis tybetańskich.

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

NAUCZYCIEL

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

Adam Ślęczek – Założyciel szkoły jogi „Joga U Źródeł” na terenie Ziemi Kłodzkiej. Magister psychologii. Dyplomowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Nauczyciel Internetowego Studia PortalYogi. Uczestnik warsztatów u nauczycieli z całego świata t.j.Simon Borg Oliver, Roman Grzeszykowski, Lesław Kulmatycki,Konrad Kocot, Dariusz Wojteczek, Joe Pereira oraz wielu innych. Praktykuje jogę od 2009 roku, naucza od 2011. Obok jogi jego największą pasją jest muzyka. Gra na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Twórca projektu SURYA SYMPHONY. Posiada dyplom muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Jego misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Z zamiłowania podróżnik.

KUCHNIA

Podczas pobytu kuchnia będzie wyjątkowa: zdrowa, wegetariańska (lub wegańska/bezglutenowa na życzenie), robiona z pasją i sercem przez właścicielkę domu Monikę, która zaserwuje Wam dwa posiłki dziennie. Zjemy razem pyszne śniadania w formie bufetu otwartego i obiadokolacje serwowane (zupka i drugie danie) + coś słodkiego umilającego popołudnia. Aby wieczorny relaks był jeszcze bardziej przyjemny podamy rozgrzewające aromatyczne napoje z imbirem, cytryną, miodem i nie tylko. Kuchnia Moniki jest najlepsza na świecie 🙂

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

MAJÓWKA Z JOGĄ W GÓRACH STOŁOWYCH 2018

ORIENTACYJNY PROGRAM POBYTU

PIĄTEK (27 KWIETNIA ) :
• 15:00 – 18:00 zakwaterowanie
• 18:00 obiadokolacja
• 20:30 -22:00 relaksacyjna sesja jogi +  relaks z dźwiękiem (1,5h)

SOBOTA – ŚRODA (28 KWIETNIA – 02 MAJA) :
• 8:00 – 9:30 energetyzująca sesja jogi (1,5h)
• 09:30 – 10:30 śniadanie
• 17:00 obiadokolacja
• 19:30 – 21:00 relaksacyjna sesja jogi +  relaks z dźwiękiem (1,5h)

CZWARTEK (03 MAJA) :
• 8:00 – 9:30 energetyzująca sesja jogi + relaks z dźwiękiem (1,5h)
• 9:30 – 10:30 śniadanie
• wspólna herbata przy kominku , pamiątkowa fotka – zakończenie

 

CENA ZAWIERA:

•    zakwaterowanie – noclegi w pokojach 2 os. na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych
•    ZAJĘCIA JOGI – sesje energetyczne i relaksacyjne
•    śniadania w formie bufetu
•    obiadokolacje serwowane (zupa, danie główne)
•    ognisko z pieczonym ziemniakiem
•    konsultacje z nauczycielem jogi
•    możliwość spędzania czasu w domu, ciszy przy kominku, z kubkiem herbaty i słodkością na ząb

CENA (ZA 1 UCZESTNIKA):

 

Pobyt w pokoju dwuosobowym (łazienka osobna)                         960,00 PLN

Pobyt w pokoju dwuosobowym z łazienką                                      1050,00 PLN 

 

Uczestnikami warsztatu mogą być jedynie osoby pełnoletnie.

Na miejscu obowiązuje opłata klimatyczna 4,00 PLN/os./doba. Miejsce przyjazne zwierzętom.

Ilość miejsc jest ograniczona – tylko 15 miejsc !

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

REZERWACJA

 

Aby zarezerwować miejsce

należy zgłosić to mailowo pod adres:

jogauzrodel@gmail.com

W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy

o wpłatę zadatku w wysokości 200

 

Wpłaty prosimy dokonać najpóźniej do 15 kwietnia

Decyduje kolejność wpłat zadatku.

Przelew bankowy – tytułem: “MAJÓWKA 2018”

36 1090 2327 0000 0001 3140 6617

Ul. Norwida 8 / 57-350 Kudowa-Zdrój

ORGANIZATOR:

Joga U Źródeł

www.jogauzrodel.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować:

Adam Ślęczek

tel.510 072 053

jogauzrodel@gmail.com

ZAPRASZAMY!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU NA FACEBOOKU

Majówka z jogą w Górach Stołowych 2018 – facebook

 

MAJÓWKA Z JOGĄ W GÓRACH STOŁOWYCH 2018