0048 510 072 053

Potrzebujesz regeneracji dla ciała i ducha ?

Mikołajkowy Weekend z Jogą i Masażem Dźwiękiem

8 – 9 – 10 GRUDNIA

(piątek-niedziela)

Zapraszamy !!

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

Na miejscu dostępny jest niezbędny sprzęt do zajęć jogi.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 510 072 053 lub 796 583 284

Weekendowy pobyt w KUDOWIE-ZDROJU to doskonała okazja, aby połączyć praktykę jogi, masaż dźwiękiem, świeże powietrze, źródlaną wodę oraz wypoczynek w Centrum Zdrowia i Urody SPA&Wellnes korzystając w cenie pobytu z basenu, jacuzzi i kompleksu saun. Przygotowaliśmy dla Państwa niezapomniany pobyt, podczas którego będzie można w bardzo efektywny sposób nasycić ciało energią, zrelaksować się oraz oczyścić organizm.

 

JOGA jest bardzo starą formą aktywności psychoruchowej, dzięki której ciało zaopatrywane jest obficie w energię. Brzmienie gongów i mis jest niezwykłą “kąpielą” w dźwiękach o leczniczych właściwościach. Zapraszamy na wyjątkowy weekendowy warsztat połączony z wypoczynkiem w malowniczej miejscowości Gór Stołowych.

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

MIEJSCE

Kudowa-Zdrój to jedno z najstarszych polskich uzdrowisk położone opodal Parku Narodowego Gór Stołowych. Zarówno latem, jak i zimą kurort oferuje wiele atrakcji turystycznych, sportowych i kulturalnych. To urocze miasteczko szczyci się opinią idealnego miejsca do odpoczynku w otoczeniu przepięknej przyrody, unikatowych form skalnych, wód źródlanych oraz oddalonych o 3 km Czech. Wyjątkowy klimat, malownicze krajobrazy i bogactwo atrakcji zarówno aktywnych jak i spokojnych czynią z Kudowy jedno z ulubionych miejsc dla osób poszukujących zdrowia, harmonii i relaksu.

 

Zajęcia Jogi, a także sam pobyt jaki Państwu oferujemy organizowany jest w Budynku hotelowym B, będącym integralną częścią w Hotelu KUDOWA **** Manufaktury Relaksu. Mieszczą się w nim pokoje hotelowe wyposażone i zaaranżowane na wysokim poziomie oraz obszerna, nowoczesna sala. Tuż obok budynku znajduje się chata grillowa oraz plac zabaw dla dzieci. Budynek jest otoczony zielenią co gwarantuje kameralną atmosferę, ciszę i spokój. Goście mogą korzystać z atrakcji hotelowych takich jak: Restauracja, Lobby Bar oraz Centrum Zdrowia i Urody SPA&Wellnes z bogatą gamą zabiegów, krytym basenem, jacuzzi, światem saun i urządzeniami fitness. Zastrzykiem uwalniającym pozytywną energię mogą być także masaże oraz zabiegi kuracyjne hydroterapii i fizjoterapii. Podczas pobytu gwarantujemy zniżkę na wszystkie zabiegi w SPA: 20%

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

JOGA

Założycielami szkoły jogi “JOGA U ŹRÓDEŁ” jest małżeństwo, które połączyła pasja do jogi i pracy z ludźmi. Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć metodą, która polega na wykorzystywaniu różnego rodzaju pomocy do ćwiczeń, takich jak: paski, koce, bawełniane wałki, drewniane kostki. Dzięki odpowiedniemu użyciu pomocy możliwe jest efektywne wykonanie pozycji dostosowując jej poziom do możliwości każdego uczestnika zajęć. Metoda ta kładzie nacisk na fizyczny aspekt praktyki asan oraz akcentuje techniczne podejście do praktyki. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu pomocy praktyka staje się możliwa nawet dla bardzo ograniczonych ruchowo osób. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego praktykującego. Zapraszamy osoby początkujące oraz zaawansowane. Każdy uczestnik praktykuje dla siebie i na miarę swoich możliwości, bez rywalizacji.

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

MASAŻ DŹWIĘKIEM

Masaż dźwiękiem gongów oraz mis stanowi bardzo skuteczną metodę relaksacji, dzięki której nasze ciało w pełni się odpręża i regeneruje, natomiast umysł wycisza się oraz uwalnia od napięć gromadzonych często całymi latami. Dźwięk gongów dzięki swojej niesamowitej, wyjątkowej mocy wibracji ma doskonałe właściwości przenikania do głębszych pokładów komórek naszego ciała, dzięki czemu dochodzi do regeneracji na najgłębszym poziomie. Dzięki takiemu „wewnętrznemu masażowi” jesteśmy w stanie w krótkim czasie osiągnąć stan głębokiej relaksacji oraz wyciszenia. Wibracja gongów wspomaga proces samouzdrawiania, wspiera intuicję oraz kreatywność. Dźwięk gongów wprowadza umysł w stan fali ALFA, które charakterystyczne są dla stanu głębokiego relaksu. Po osiągnięciu tego błogiego stanu nasze półkule mózgowe synchronizują się. Efektem masażu dźwiękiem jest wyciszenie, błogi nastrój, a w konsekwencji polepszenie jakości naszego życia.

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

NAUCZYCIEL

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

Adam Ślęczek – założyciel szkoły jogi Joga U Źródeł. Magister psychologii. Dyplomowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Nauczyciel Internetowego Studia PortalYogi. Uczestnik warsztatów u nauczycieli z całego świata t.j.Simon Borg Oliver, Roman Grzeszykowski, Lesław Kulmatycki, Dariusz Wojteczek, Joe Pereira oraz wielu innych. Praktykuje jogę od 2009 roku, naucza od 2011. Obok jogi jego największą pasją jest muzyka. Gra na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Twórca projektu SURYA SYMPHONY. Posiada dyplom muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Jego misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Z zamiłowania podróżnik.

KUCHNIA

Naszym uczestnikom zapewnimy zdrowe wyżywienie wegetariańskie – pełnowartościowe i pyszne dania bezmięsne. Dużą wagę przywiązujemy do tego aby nasze posiłki były przygotowywane ze świeżych, sezonowych i ekologicznych produktów. W ramach wyżywienia zapewniamy dwa posiłki dziennie: śniadanie w formie bufetu, obiadokolację serwowaną (zupa, danie główne, deser – wybór z 2 zestawów menu, woda mineralna z miętą i cytryną). Po zajęciach jogi, zaprosimy też Państwa na rozgrzewający napój imbirowy z miodem i cytryną. Kuchnia zapewni także posiłki bezglutenowe lub wegańskie, przy uprzednim zgłoszeniu przy rezerwacji.

NARTY

Zimą można wybrać się do jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce, oddalonego o zaledwie kilkanaście kilometrów Zieleńca, gdzie dzięki armatkom śnieżnym zawsze panują dobre warunki dla miłośników sportów zimowych. Znajdą tam Państwo 24 wyciągi i koleje, w tym 5 nowoczesnych kanap oraz 22 km doskonale przygotowanych tras. Dla osób uprawiających freestyle na nartach lub snowboardzie Zieleniec oferuje snowpark oraz pełnowymiarową rynnę (halfpipe). Większość tras jest oświetlonych, dzięki czemu można szusować do późnych godzin wieczornych. Działają też serwisy i szkółki narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu.

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

PROGRAM POBYTU

 

PIĄTEK:

 • 15:00 – 18:00 zakwaterowanie
 • 18:00 obiadokolacja
 • 20:30 -22:00 relaksacyjna sesja jogi + masaż dźwiękiem (1,5h)

 

SOBOTA:

 • 8:00 – 9:30 energetyzująca sesja jogi (1,5h)
 • 09:30 – 10:30 śniadanie
 • 17:00 obiadokolacja
 • 19:00 – 20:00 relaksacyjna sesja jogi (1h)
 • 20:00 -21:00 koncert gongów i instrumentów etnicznych (1 h)

 

NIEDZIELA:

 • 8:00 – 9:30 energetyzująca sesja jogi + relaksacja z gongiem (1,5h)
 • 9:30 – 10:30 śniadanie
 • możliwość korzystania z pokoju do godz. 13:00 w miarę dostępności miejsc

 

CENA ZAWIERA:

 • 2 noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach
 • zajęcia jogi – sesje energetyczne i relaksacyjne
 • masaż dźwiękiem, czyli koncert gongów i instrumentów etnicznych, relaksacja z gongiem
 • 2 śniadania w formie bufetu
 • 2 obiadokolacje serwowane, wybór z 2 zestawów (zupa, danie główne, deser, woda mineralna z miętą i cytryną)
 • szlafrok w pokoju  na czas całego pobytu
 • 20% rabatu na dodatkowe zabiegi w hotelowej Strefie Relaksu
 • Korzystanie z hotelowej Strefy Relaksu: basenu z wieloma wodnymi atrakcjami i jacuzzi (9.00-21.00), kompleks saun 17.00-21.00 (sauna sucha, parowa, Infrared)
 • Korzystanie z urządzeń stacjonarnych Fitness
 • Pokój zabaw dla dzieci
 • Monitorowany i zamykany parking
 • Internet Wi-Fi na terenie całego obiektu
 • Możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking

CENA za 1 uczestnika:

540,00 PLN 

                       Pobyt w pokoju dwuosobowym w budynku ”B”                         

Dodatkowe opcje:

Pobyt  w pokoju jednoosobowym                                                       670,00 PLN

Pobyt w pokoju dwuosobowym typu Standard                                 560,00 PLN

Pobyt w pokoju dwuosobowym typu Superior                                  580,00 PLN

 

Uczestnikami warsztatu mogą być jedynie osoby pełnoletnie, ale jesteśmy zapraszamy na przyjazd całą Rodziną! Oferujemy:

Dostawka dla dziecka w wieku 4 – 12 lat                             180,00 PLN

Osoby powyżej 12 roku życia na dostawce                          200,00 PLN

Dzieci do lat 4 bez samodzielnego miejsca do spania – bezpłatnie nocleg ze śniadaniem.

Budynek B znajduje się 30 m od budynku głównego, przejście stanowi parking.

Dostawka jest możliwa tylko w pokoju dwuosobowym w budynku B oraz w pokoju Superior.

Na miejscu obowiązuje opłata klimatyczna 4,00 PLN/os./doba, 2,00 PLN/os./doba dzieci do lat 15.

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

REZERWACJA

 

Aby zarezerwować miejsce

należy zgłosić to mailowo pod adres:

recepcja@hotelkudowa.pl

W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy

o wpłatę zadatku w wysokości 160

Przelew bankowy – tytułem: “MIKOŁAJKOWY WEEKEND Z JOGĄ ”
Nazwa przedsiębiorstwa:
Z.P.H.U. MIRO Jacek Grządkowski
Konto: 40 9533 0004 2001 0018 4289 0002

Decyduje kolejność wpłat zadatku. 

Wpłaty prosimy dokonać do 5 dni od momentu rezerwacji (najpóźniej do 03 GRUDNIA)

ORGANIZATOR:

Joga U Źródeł

www.jogauzrodel.pl

Hotel Kudowa **** Manufaktura Relaksu
ul. Buczka 16, 57-350 Kudowa Zdrój

www.hotelkudowa.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować:

manager: Anna Rychlewska-ŚlęczeK

tel. 796 583 284

nauczyciel jogi: Adam Ślęczek

tel. 510 072 053

jogauzrodel@gmail.com

ZAPRASZAMY!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU NA FACEBOOKU

Mikołajkowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem