O nas - Joga u źródeł

POZNAJMY SIĘ

Cieszę się, że jesteś!

Zachęcam, zostań z Jogą U Źródeł na dłużej. Przekonaj się, że JOGA TO STAN UMYSŁU. Odkryj holistyczne podejście. Doświadczaj jej w wielu wymiarach.

Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć metodą Iyengara, która polega na wykorzystywaniu różnego rodzaju pomocy do ćwiczeń, takich jak paski, koce, wałki oraz drewniane kostki.

Moją pasją jest muzyka, której elementy pojawiają się na zajęciach jogi w postaci dźwięków gongu oraz mis tybetańskich.

Pozdrawiam
Adam Ślęczek
Adam Ślęczek_nauczyciel jogi

Chcesz mnie poznać lepiej ?

Adam Ślęczek_nauczyciel jogi

Jestem psychologiem, dyplomowanym nauczycielem jogi metodą B.K.S. Iyengara oraz absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi.

Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie prowadzę praktyczne zajęcia z hatha jogi

Mam przyjemność być też jednym z nauczycieli Internetowego Studia PortalYogi. Jogę praktykuję od 2009 roku. Uczestniczyłem w warsztatach nauczycieli z całego świata, a sam nauczam od 2011 roku.

Obok jogi moją największą pasją jest muzyka, a szczególnie obcowanie z gongami i innymi instrumentami samobrzmiącymi, mającymi działanie lecznicze, regeneracyjne oraz relaksacyjne co w połączeniu z praktyką jogi daje nam wspaniały rezultat. Gram na instrumentach etnicznych od 2003 roku. 

Ukończyłem kurs muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Interesuję się kulturą i filozofią wschodu.

Moją misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi, a zamiłowaniem podróże.