0048 510 072 053

O NAUCZYCIELU

 

Adam Ślęczek – Założyciel szkoły jogi “Joga U Źródeł” na terenie Ziemi Kłodzkiej. Magister psychologii. Dyplomowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Nauczyciel Internetowego Studia PortalYogi. Wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uczestnik warsztatów u nauczycieli z całego świata t.j.Simon Borg Oliver, Roman Grzeszykowski, Lesław Kulmatycki,Konrad Kocot, Dariusz Wojteczek, Joe Pereira oraz wielu innych. Praktykuje jogę od 2009 roku, naucza od 2011. Obok jogi jego największą pasją jest muzyka. Gra na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Twórca projektu SURYA SYMPHONY. Posiada dyplom muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Jego misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Z zamiłowania podróżnik.

O NASZEJ SZKOLE

Joga U Źródeł to szkoła jogi, założona przez małżeństwo, które połączyła miłość w życiu oraz miłość do jogi, pasja i chęć pracy z ludźmi. Szkoła powstała w Kudowie Zdroju w sierpniu 2015 roku szybko rozszerzając swoją działalność się na pobliskie miasteczka uzdrowiskowe, bogate w źródła wód leczniczych takie jak Duszniki-Zdrój, Szczytna oraz Polanica-Zdrój. To właśnie te lecznicze źródła były inspiracją, od której pochodzi nazwa naszej szkoły.

Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć metodą B.K.S. Iyengara, która polega na wykorzystywaniem różnego rodzaju pomocy do praktyki, takich jak paski, koce, wałki, drewniane kostki czy krzesła. Dzięki odpowiedniemu użyciu pomocy możliwe jest efektywne wykonanie pozycji dostosowując jej poziom do możliwości każdego uczestnika zajęć. Joga jaką proponujemy, dzięki swojej uniwersalności oraz różny, poziomom  zaawansowania jest w stanie zaspokoić potrzeby ludzi młodych i poszukujących dynamicznych form aktywności, jak i tych, którzy potrzebują ćwiczeń spokojnych, delikatnych i ostrożnych, a nawet terapeutycznych.

Naszą pasją jest również muzyka, której elementy pojawiają się na naszych zajęciach jogi w postaci dźwięków gongu oraz mis tybetańskich i innych instrumentów etnicznych. Mają one działanie lecznicze, regeneracyjne oraz relaksacyjne co w połączeniu z praktyką jogi daje nam wspaniały rezultat, którego pozytywny wpływ na nasz organizm trudno jest przecenić.

 

Polub nas 🙂

Archiwalne wpisy

Kategorie