0048 510 072 053

RZUĆ WSZYSTKO I PODRÓŻUJ Z JOGĄ!

🌴 Podróż z jogą do Tajlandii 2019 ! 🌴

04 kwietnia – 14 kwietnia 2019

 

🌞WYRUSZ W PODRÓŻ PO WSPOMNIENIA🌞

Podróż z jogą do Tajlandii 2019!

 

 

Rzuć wszystko! … Choć na chwilę to odłóż. Wyrusz w podróż z jogą do Tajlandii!

Pogoń, stres, obowiązki.Czujesz zmęczenie codziennością?   Przygotowaliśmy coś dla Ciebie !

🌞 JEŚLI jesteś spragniony wyprawy, przemieszczania się, bycia w wielu niekomercyjnych (i komercyjnych) zakątkach Tajlandii – słowem szalonej PRZYGODY

🌞 JEŚLI potrzebujesz wyciszenia i WYPOCZYNKU, a przy tym chcesz się czuć bezpiecznie pod okiem polskiego przewodnika

Ta propozycja jest dla CIEBIE!

🌴

PODROŻ Z JOGĄ DO TAJLANDII !

🌴

CHCEMY ZABRAĆ CIĘ W PODRÓŻ.
CHCEMY ZABRAĆ CIĘ NA WYPRAWĘ PO WSPOMNIENIA.

Naszą misją jest by pomóc ludziom zbliżyć się do samych siebie poprzez uważność i koncentrację  w różnych obliczach natury. Chcemy użyć jogi, medytacji, przygody i interakcji do podróży wewnątrz siebie, na drugim końcu świata. Będziemy podróżować do pięknych miejsc w Tajlandii, które zainspirują nas do przeżywania świata. Tak będzie wyglądać nasza podróż z jogą do Tajlandii 🙂

WIELOWYMIAROWA PODRÓŻ

Podzieliliśmy podróż na 3 etapy w ciągu których chcemy poddać naszą świadomość wrażeniom wyciszenia, relaksu i energii.

Podróż na spotkanie z żywiołami dżungli, gór, wody i ludzi. Będziemy wchodzić do lasów, będziemy wchodzić w głąb ziemi, wsłuchiwać się w szum wodospadu, zanurzać się w wodzie, w tłumie ludzi i w nas samych.

#tajlandia #joga #podróż #przygoda #medytacja #dżungla #wodospad #jaskinia #plaża #egzotycznewyspy #festiwal #songkran #rzućwszystko #natura #odpoczynek

 MIEJSCA WYJAZDU 

Wybieramy się w podróż z jogą do Tajlandii, a dokładniej kilku lokalizacji znajdujących się w południowej części kraju.
Jest to zdecydowanie mniej wyeksploatowana turystycznie część kraju.

Uciekając z daleka od wielkich hoteli i zatłoczonych lokalizacji wybraliśmy miejsca bliższe duszy o szczególnych walorach natury.

CHCESZ POZNAĆ MIEJSCA W KTÓRE JEDZIEMY❓
ZAPOZNAJ SIĘ Z PROGRAMEM  PONIŻEJ ❗➡➡➡

JOGA

Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć metodą B.K.S. Iyengara, która polega na wykorzystywaniem różnego rodzaju pomocy do praktyki, takich jak paski, koce, wałki, drewniane kostki czy krzesła. Dzięki odpowiedniemu użyciu pomocy możliwe jest efektywne wykonanie pozycji dostosowując jej poziom do możliwości każdego uczestnika zajęć. Joga jaką proponujemy, dzięki swojej uniwersalności oraz różny, poziom zaawansowania jest w stanie zaspokoić potrzeby ludzi młodych i poszukujących dynamicznych form aktywności, jak i tych, którzy potrzebują ćwiczeń spokojnych, delikatnych i ostrożnych, a nawet terapeutycznych. Mimo tego podejścia do praktyki jogi nie zabraknie nam również dynamiczniej vinyasy. Więcej o zajęciach 👉 www.jogauzrodel.pl

 MEDYTACJA

Będziemy praktykować świeckie formy medytacji, mieszać zen i techniki Mindfulness, by rozszerzać świadomość, wczuć się w oddech, skupić na języku płomienia i otaczającej przyrodzie. Chcemy abyś podczas medytacji doświadczył i poczuł jak wpływa na Ciebie wibracja egzotycznego lasu, szum wodospadu i pustka jaskini.
Tych, dla których przygoda z medytacją będzie nowym doświadczeniem, pomożemy zapoznając z podstawami praktyki, by czerpać więcej przyjemności z nowych doświadczeń.

Oprócz zajęć jogi PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS SZEREG AKTYWNOŚCI podczas pobytu o których więcej w PROGRAMIE.

 

👉 obserwuj wydarzenie, TU 👈 będą pojawiać się kolejne info!

 

——————————————————
PROGRAM PODRÓŻY:
——————————————————

 WSTĘP

Planując podróż z jogą do Tajlandii chcieliśmy by miał on bogaty scenariusz. Zależało nam by w czasie jednego wyjazdu dotrzeć do wielu obliczy natury przy jednoczesnym zachowaniu czasu na odpoczynek.
Całą podróż podzieliliśmy na trzy rozdziały:

 

PODRÓŻ Z JOGĄ DO TAJLANDII – ROZDZIAŁ 1

04.04. – 08.04. ‘ROZTOPIĆ SIĘ W NATURZE’
UCIECZKA OD NADMIARU
WEJŚCIE DO JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH JASKIŃ ŚWIATA
WCZUĆ SIĘ W NATURĘ

Pierwszy etap podróży będziemy spędzać na obcowaniu w naturze. Pragniemy by był to czas na skupienia na samym sobie, do naszej dyspozycji będzie pięknie usytuowana sala ćwiczeń wraz z domkiem do medytacji. Wczujemy się w odgłosy górskiego potoku i w naturalny rytm lasu. Towarzyszyć nam będzie codzienna praktyka jogi (rano i wieczorem) i medytacja skierowana ku pozbyciu się napięć i głębszemu poznaniu samego siebie.

W czasie pobytu w tym ośrodku stawiamy na prostotę, schludność miejsca oraz bliskość otaczającej natury. Odosobnienie miejsca sprawi, iż będziemy mieli ograniczony dostęp do internetu co powinno odciążyć nasze głowy od niepotrzebnych rozproszeń.
Zatrzymamy w ekologicznym ośrodku na szczycie wzgórza otoczonego plantacjami drzew lateksowych. Ośrodek znajduje się w Regionie Songkhla około 20 km od miasta Hat Yai. Dzięki lokalizacji na szczycie wzgórza panuje tu łagodniejszy klimat niż w reszcie kraju i da się odczuć rytm otaczającej natury, sprzyja to praktyce jogi i medytacji.

Założeniem tego etapu jest obcowanie w różnych niezwykłych obliczach natury dlatego zaplanowaliśmy dodatkowe dwa wyjazdy :

A. Wodospad Tone Nga Chang – Wielopoziomowy wodospad, otoczony dżunglą, będący częścią parku krajobrazowego Ton Nga Chang Wildlife Sanctuary.

B. Jaskinia Phu Pha Phet – Największa jaskinia w Tajlandii i czwarta największa na świecie . Dostępna dla odwiedzających dopiero od 8 lat więc wciąż stosunkowo nieznana wśród turystów. Niezwykłe komory i piękna przestrzeń do eksploracji.
W lokalizacjach tych będziemy szukać wygodnego miejsca do medytacji i skupienia na otaczającej przyrodzie.

W wolnym czasie będzie można korzystać z zaplecza ośrodka. Leżaki ,hamaki, jest kawiarnia w której słychać szum strumienia, można odwiedzić eko-farmę, skorzystać z usług masażystów czy pójść spacer po dżungli.

Potwierdzona Rezerwacja: Chestnut Hill Eco Resort

PODRÓŻ Z JOGĄ DO TAJLANDII –  ROZDZIAŁ 2

08.04. – 12.04. ‘RELAKS NA EGZOTYCZNEJ WYSPIE’
ODPOCZYNEK NA PLAŻY
EGZOTYCZNE WYSPY

W drugim rozdziale naszej podróży będziemy poszukiwać relaksu i odprężenia. By to osiągnąć udamy się na południowe wybrzeża morza Andamańskiego na egzotyczną wyspę Ko Ngai (Ko Hai).
Wyspa pokryta jest tropikalnym lasem i otoczona rafą koralową, wystarczy wskoczyć do wody by po chwili obserwować egzotyczne podwodne życie.
Zależy nam by poczuć klimat prawdziwej egzotycznej wyspy, dlatego wybraliśmy taką, na której jest zaledwie kilkanaście hoteli i nie ma natłoku podróżników. W porównaniu do wielu innych popularnych wysp, Ko Ngai nie została jeszcze zurbanizowana, jej naturalny klimat został zachowany.

Nie lubisz pływać? … Nie ma problemu, leżaki, piasek pod nogami i kokos w ręce, albo tajski masaż przy plaży skutecznie pozwolą Ci zapomnieć o miejskim życiu i codziennych obowiązkach.

W czasie pobytu na Ko Ngai dodatkowo chcemy Was zabrać na jednodniową wycieczkę łódką, poszukamy miejsc do obserwacji podwodnego świata oraz przepłyniemy jaskinią do ukrytej plaży na wyspie Ko Muk.

Oczywiście by pogłębiać nasze doświadczenia codziennie rano i wieczorem będziemy organizować praktyki jogi.

Potwierdzona Rezerwacja: Thapwarin Resort

 PODRÓŻ Z JOGĄ DO TAJLANDII – ROZDZIAŁ 3

12.04. – 14.04. ‘MIEJSKI FESTIWAL’
TAJSKI NOWY ROK, NAJWIĘKSZY TAJSKI FESTIWAL
LOKALNA TRADYCJE I BUDDYJSKIE ŚWIĄTYNIE

Trzecia część podróży będzie podróżą do ludzi, do tajskiego miasta, do intensyfikacji otaczających zmysłów poprzez smak , dźwięk, zapach i obcowaniem wśród ludzi.

Ostatni etap wyjazdu zabiera nas z powrotem do Hat Yai.
Tym razem zatrzymamy się w mieście by uczestniczyć w największym festiwalu w tajskim roku kalendarzowy SONGKRAN. Songkran, czyli tajski nowy rok, przeniesie nas z roku 2561 do roku 2562 (buddyjskiego kalendarza).
Jest to dla Tajów wyjątkowe święto pełne radości i zabawy , na ulice wychodzą tłumy od najmłodszych po najstarszych by jeść , pić, bawić się z muzyką, syto oblewając się wodą. W tych dniach Tajów przepełnia pozytywna ekspresja. Nieprzypadkowo udajemy się na ten festiwal do Hat Yai ponieważ jest to jedyne miasto w Tajlandii, które obchodzi to święto w formie nocnego festiwalu. Dodatkowym atutem jest, iż na ten festiwal, stosunkowo niewielu obcokrajowców przyjeżdża właśnie do Hat Yai, dlatego będziemy mogli cieszyć się typowo lokalną atmosferą.

Przybywając do miasta możemy liczyć na markety z niezliczonymi ilościami tajskiego jedzenia, lokalne produkty oraz obserwację i uczestnictwo w tradycjach związanych z obchodzeniem Songkranu.
Wizyta w mieście daje także możliwość odwiedzenia rozmaitych buddyjskich świątyń (tajskich , chińskich oraz sanktuariach malowniczo usytuowanych na okolicznych wzgórzach). Do tego na miejscu możecie znaleźć pływający market (floating market), ogromny wybór restauracji jak i nocne miejskie życie.

Hat Yai jest największym miastem i stolicą południowej Tajlandii. Jest to nietypowe tajskie miasto gdzie spotykają się kultury Tajskiego Buddyzmu, Tajsko-Malezyjskiego Islamu i Chińskiego Taoizmu.

Potwierdzona Rezerwacja: Neca Reiche Hotel

 

PODRÓŻ Z JOGĄ DO TAJLANDII – POŻEGNANIE

Nasz wyjazd zakończymy w hotelu Neca Reiche 14.04..
Tym którzy będą chcieli udać się na lotnisko pomożemy zorganizować transport natomiast tym, którzy będą chcieli zostać w Tajlandii jeszcze trochę chętnie doradzimy i pomożemy w organizacji czasu.

 

 

ZAPLANUJ Z NAMI PODRÓŻ Z JOGĄ DO TAJLANDII !

Chcesz zostać dłużej ? Przylecieć wcześniej ?
Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci w organizacji 🙂
Chcemy dać wam coś więcej dlatego już niedługo na blogu Mantra.Travel pojawią się artykuły odnośnie przygotowań do wyjazdu i podróżowania do Tajlandii i Azji. Chętnie też odpowiemy na wasze telefony i maile odnośnie planowania wyjazdu. Dodatkowo oferujemy pomoc przy zakupie biletów lotniczych, pomożemy znaleźć najlepszą opcję dla Ciebie! 👍

LEĆMY RAZEM 😃😃😃😃

Dla wszystkich chętnych wspólnym przelotem wychodzimy z dwoma możliwościami.

1. Zapraszamy do przelotu z nami, zainteresowanym damy daty i numery przelotu, chętnie pomożemy w zakupie biletu.

2. Otworzyliśmy grupę dla osób, które chciałby by polecieć z towarzystwem. Wszystkim zainteresowanym taką opcją pomożemy skoordynować zakup wspólnego biletu i dojazdy.

——————————————————
CENA
——————————————————
Cena za osobę już od 4400 zł + bilet lotniczy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM CENNIKIEM PONIŻEJ

W CENIE:
– 11 dni relaksu i przygody
– Zakwaterowanie w każdej z lokalizacji
– Śniadania i obiadokolacje
– Transport drogowy i wodny do wszystkich lokalizacji programu
– Wszystkie zajęcia opisane w programie
– Wejściówki i Opłaty turystyczne
– Odbiór z lotniska w Hat Yai
– Roczne ubezpieczenie podróżnicze (dla osób od 5-59 lat)
– Opieka wysoko wykwalifikowanego Nauczyciela Jogi i doświadczonego przewodnika podróży
– Wsparcie przy organizacji dalszej podróży, dla chętnych zostać dłużej w Tajlandii (szczegóły do uzgodnienia)

OFERUJEMY DWA PAKIETY WYJAZDU – PODRÓŻ Z JOGĄ DO TAJLANDII –

PAKIET ‘DWÓJKA’ 😃😃
CENA ZA OSOBĘ : 4400 zł
zadatek : 1500 zł
2 rata : 7300 zł
(całość za 2 osoby : 8800 zł)

PAKIET ‘JEDYNKA’ 😃
CENA ZA OSOBĘ: 6900 zł
zadatek : 1000 zł
2 rata : 5900 zł

* Ceny nie obejmują biletów lotniczych
** Wszystkie ceny są cenami brutto (wszystkie podatki wliczone)
*** Istnieje możliwość rozbicia 2 Raty na dwie części
**** Pakiet DWÓJKA obejmuje zakwaterowanie 2 osób w jednym pokoju

——————————————————
  KONTAKT
——————————————————

W celu poznania szczegółów REZERWACJI bądź pytań dotyczących wyjazdu prosimy o kontakt:

www.mantratravel.pl

📧 mail: mantratravelpath@gmail.com

📞 telefon: 72 73 72 270

 

www.jogauzrodel.pl

📧 mail: jogauzrodel@gmail.com

📞 telefon : 510 072 053

——————————————————
KIM JESTEŚMY
——————————————————

🔷 ADAM ŚLĘCZEK – JOGA U ŹRÓDEŁ
Założyciel szkoły jogi „Joga U Źródeł” na terenie Ziemi Kłodzkiej. Magister psychologii. Dyplomowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Nauczyciel Internetowego Studia PortalYogi. Wykłada na Studiach Psychosomatycznych Praktyk Jogi na Wrocławskim AWF oraz Uniwersytecie Wrocławskim. Uczestnik warsztatów u nauczycieli z całego świata t.j.Simon Borg Oliver, Roman Grzeszykowski, Lesław Kulmatycki,Konrad Kocot, Dariusz Wojteczek, Joe Pereira oraz wielu innych. Praktykuje jogę od 2009 roku, naucza od 2011. Obok jogi jego największą pasją jest muzyka. Gra na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Twórca projektu SURYA SYMPHONY. Posiada dyplom muzykoterapii organicznej. Jego misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Z zamiłowania podróżnik.
https://jogauzrodel.pl/
https://www.instagram.com/jogauzrodel/
https://www.facebook.com/jogakudowa/

🔷 PIOTR KĄDZIELA – MANTRA.TRAVEL
Wieloletni podróżnik wielbiący wszelką przygodę oraz zgłębianie siebie poprzez medytację, jogę i kontakt z naturą. Z wykształcenia inżynier budownictwa realizujący międzynarodowe kontrakty (ponad 5 lat na kontraktach w Azji). Prowadzi firmę wycieczkową, fotoblog podróżniczy Mantra.Travel oraz wykłada prelekcje podróżnicze o podróżowaniu i mieszkaniu w Azji.
Tajlandia jest dla Piotra szczególnym miejscem, w którym spędził ponad 3 lata swojego życia. Zwiedzał i eksplorował, żył i mieszkał. Tajlandia budzi w nim pasję i właśnie tą pasją chciałby się podzielić poprzez zabranie Was w miejsca mu bliskie. Piotrek chętnie pomoże Wam we wszystkich sprawach związanych z wyjazdem, od zakupu biletów poprzez pakowanie po planowanie wyjazdu. Z przyjemnością służy radą i doświadczeniem.
https://www.instagram.com/mantra.travel/
https://www.facebook.com/MantraTravelPath

 

——————————————————
ROZMIAR WYJAZDU
W związku z tym, iż zdecydowaliśmy się podróżować do miejsc z daleka od wielkich kurortów ograniczyliśmy ilość miejsc do 12 pokoi. W związku z tym spodziewamy się na naszym wyjeździe maksymalnie 24 uczestników. Cenimy sobie taki rozmiar grupy, zapewni wszystkim odpowiednią przestrzeń w czasie praktyk jogi oraz wycieczek.
——————————————————
UBEZPIECZENIE
Chcemy mieć pewność że każdy będzie czuł się bezpiecznie dlatego uczestnicy naszego wyjazdu dostaną roczne ubezpieczenie dla podróżnych, które będzie można wykorzystać w czasie innych wyjazdów (ubezpieczenie będzie możliwe dla osób pomiędzy 5-59 rokiem życia).
Zakres ubezpieczenia uwzględnia:
– Sporty wysokiego ryzyka
– Obejmuje sporty ekstremalne
– Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w trakcie podróży
– Ubezpieczenie Kosztów Leczenia poza granicami Polski.
– Ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym poza granicami Polski
——————————————————
 WARUNKI PŁATNOŚCI
– W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić ZADATEK.
– Zadatek ma formę bezzwrotną* i stanowi gwarancję miejsca w wyjeździe .
– Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej do 21.03.2019, przy czym min 50% II RATY do 28.02.2019
——————————————————

PRZEDE WSZYSTKIM
💚 WOLNOŚĆ I ZGODA Z SAMYM SOBĄ 💚
Liczy się dla nas wolność uczestników tej podróży. Mamy głowy pełne pomysłów i naszym marzeniem jest by wszyscy chcieli być zaangażowani w aktywności, które przygotowaliśmy, natomiast rozumiemy indywidualne potrzeby każdej z osób. Naszą intencją jest by dać wszystkim wolność wyboru i swobodę w sposobie spędzania czasu. Jeżeli poczujesz, że masz ochotę oddać się innym zajęciom chętnie Ci doradzimy i pomożemy w organizacji.

ZAPRASZAMY WAS NA PRZYGODĘ

PODRÓŻ Z JOGĄ DO TAJLANDII 2019

#tajlandia #joga #podróż #przygoda #medytacja #dżungla #wodospad #jaskinia #plaża #egzotycznewyspy #festiwal #songkran #rzućwszystko #natura #odpoczynek