0048 510 072 053

Potrzebujesz regeneracji dla ciała i ducha ?

RELAKSOWY WEEKEND Z JOGĄ I MASAŻEM DŹWIĘKIEM

10 – 11 – 12 LISTOPAD 2017

(piątek-niedziela)

Zapraszamy !!

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

Na miejscu dostępny jest niezbędny sprzęt do zajęć jogi.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 510 072 053

Przygotowaliśmy dla Was niezapomniany pobyt, podczas którego będzie można w bardzo efektywny sposób nasycić ciało energią, zrelaksować się oraz oczyścić organizm.

 

JOGA jest bardzo starą formą aktywności psychoruchowej, dzięki której ciało zaopatrywane jest obficie w energię. Brzmienie gongów i mis jest niezwykłą “kąpielą” w dźwiękach o leczniczych właściwościach. Zapraszamy na wyjątkowy weekendowy warsztat połączony z wypoczynkiem w malowniczej miejscowości Gór Stołowych.

MIEJSCE

Ośrodek Wypoczynkowy „MARIA” – to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny składający się z 3 budynków całorocznych i dziewięciu sezonowych domków kempingowych, położonych w regionie Ziemi Kłodzkiej w malowniczej dolinie na terenie gminy Lewin Kłodzki. Wielokrotnie określany ostatnim przyjaznym domem, który spragnionych napoi, a głodnych nakarmi.
Ośrodek dysponuje 150 miejscami noclegowymi w 3 obiektach w pokojach 2-3-4-5-osobowych z łazienkami i umywalkami oraz w domkach kempingowych. Obiekt wyposażony jest w dwie świetlice, kawiarenkę, która serwuje wyśmienitą kawę, kuchnię i stołówkę.
Na terenie Ośrodka wydzielone są miejsca na ogniska i gry zespołowe. Teren Ośrodka jest bezpieczny, ogrodzony. Atrakcyjność bazy turystycznej podnosi teren rekreacyjny wokół Ośrodka. Bezpośrednie sąsiedztwo szlaków turystycznych. Wokół obiektów rozciągają się tereny zielone – Wzgórza Lewińskie, Taszowskie, Góry Stołowe i Orlickie porośnięte lasami – które stwarzają możliwość czynnego wypoczynku.

 

 

JOGA

Założycielami szkoły jogi “JOGA U ŹRÓDEŁ” jest małżeństwo, które połączyła pasja do jogi i pracy z ludźmi. Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć metodą, która polega na wykorzystywaniu różnego rodzaju pomocy do ćwiczeń, takich jak: paski, koce, bawełniane wałki, drewniane kostki. Dzięki odpowiedniemu użyciu pomocy możliwe jest efektywne wykonanie pozycji dostosowując jej poziom do możliwości każdego uczestnika zajęć. Metoda ta kładzie nacisk na fizyczny aspekt praktyki asan oraz akcentuje techniczne podejście do praktyki. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu pomocy praktyka staje się możliwa nawet dla bardzo ograniczonych ruchowo osób. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego praktykującego. Zapraszamy osoby początkujące oraz zaawansowane. Każdy uczestnik praktykuje dla siebie i na miarę swoich możliwości, bez rywalizacji.

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

MASAŻ DŹWIĘKIEM

Masaż dźwiękiem gongów oraz mis stanowi bardzo skuteczną metodę relaksacji, dzięki której nasze ciało w pełni się odpręża i regeneruje, natomiast umysł wycisza się oraz uwalnia od napięć gromadzonych często całymi latami. Dźwięk gongów dzięki swojej niesamowitej, wyjątkowej mocy wibracji ma doskonałe właściwości przenikania do głębszych pokładów komórek naszego ciała, dzięki czemu dochodzi do regeneracji na najgłębszym poziomie. Dzięki takiemu „wewnętrznemu masażowi” jesteśmy w stanie w krótkim czasie osiągnąć stan głębokiej relaksacji oraz wyciszenia. Wibracja gongów wspomaga proces samouzdrawiania, wspiera intuicję oraz kreatywność. Dźwięk gongów wprowadza umysł w stan fali ALFA, które charakterystyczne są dla stanu głębokiego relaksu. Po osiągnięciu tego błogiego stanu nasze półkule mózgowe synchronizują się. Efektem masażu dźwiękiem jest wyciszenie, błogi nastrój, a w konsekwencji polepszenie jakości naszego życia.

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

Adam Ślęczek – Psycholog, dyplomowany nauczyciel jogi. Założyciel szkoły jogi “Joga U Źródeł” na terenie Ziemi Kłodzkiej. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Uczestnik warsztatów u nauczycieli z całego świata.  Członek Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Nauczyciel Internetowego Studia PortalYogi. Obok jogi największą pasją jest muzyka i gra na instrumentach etnicznych. Posiada dyplom z muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Twórca projektu SURYA SYMPHONY. Jego misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Z zamiłowania podróżnik.

KUCHNIA

 

Specjalnie dla Państwa będziemy serwować dania wegetariańskie przez cały weekend. Na śniadanie rozpieszczamy smalcem z fasoli, hummusami i innymi dodatkami godnymi Jadłonomii. Na obiad szykujemy warzywne niespodzianki z odrobiną słodkości na deser. A na zwieńczenie dnia proponujemy ciepłe potrawy z gorącą herbatą na lepszy sen.

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem
relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

PROGRAM POBYTU

 

PIĄTEK:

 • 15:00 – 18:00 zakwaterowanie
 • 18:00 obiadokolacja
 • 20:30 -22:00 relaksacyjna sesja jogi + masaż dźwiękiem (1,5h)

 

SOBOTA:

 • 8:00 – 9:30 energetyzująca sesja jogi (1,5h)
 • 09:30 – 10:30 śniadanie
 • 17:00 obiadokolacja
 • 19:00 – 20:00 relaksacyjna sesja jogi (1h)
 • 20:00 -21:00 koncert gongów i instrumentów etnicznych (1 h)

 

NIEDZIELA:

 • 8:00 – 9:30 energetyzująca sesja jogi + relaksacja z gongiem (1,5h)
 • 9:30 – 10:30 śniadanie
 • możliwość korzystania z pokoju do godz. 13:00

 

CENA ZAWIERA:

 • 2 noclegi
 • zajęcia jogi – sesje energetyczne i relaksacyjne
 • masaż dźwiękiem, czyli koncert gongów i instrumentów etnicznych, relaksacja z gongiem
 • 2 śniadania w formie bufetu
 • 2 obiadokolacjeparking

CENA za 1 uczestnika:

360,00 PLN 

                                     

Uczestnikami warsztatu mogą być jedynie osoby pełnoletnie, ale jesteśmy zapraszamy na przyjazd całą Rodziną!

Na miejscu obowiązuje opłata klimatyczna 4,00 PLN/os./doba, 2,00 PLN/os./doba dzieci do lat 15.

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem

REZERWACJA

Aby zarezerwować miejsce

należy zgłosić to mailowo pod adres:

jogauzrodel@gmail.com

W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy

o wpłatę zadatku w wysokości 160

Wpłaty prosimy dokonać do 5 dni od momentu rezerwacji (najpóźniej do 05 LISTOPADA)

Decyduje kolejność wpłat zadatku.

Przelew bankowy – tytułem: „WEEKEND Z JOGĄ Lasek Miejski”

36 1090 2327 0000 0001 3140 6617

ORGANIZATOR:

Joga U Źródeł

www.jogauzrodel.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować:

JOGA (ADAM): 5100 72 053

ZAKWATEROWANIE ( MARIA) : 697 451 855

jogauzrodel@gmail.com

ZAPRASZAMY!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU NA FACEBOOKU

     Weekend Z Jogą W Dźwiękach Gongu

 

relaksowy weekend z jogą i masażem dźwiękiem