0048 510 072 053
WEEKENDY Z JOGĄ W DŹWIĘKACH GONGU

Na miejscu dostępny jest niezbędny sprzęt do zajęć jogi.
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 510 072 053 lub 796 583 284

Nasze weekendowe pobyty w DUSZNIKACH ZDROJU to doskonała okazja, aby połączyć praktykę jogi, masaż dźwiękiem, świeże powietrze oraz źródlaną wodę, dzięki którym będziemy w stanie w bardzo efektywny sposób nasycić nasze ciało energią, zrelaksować się oraz oczyścić nasz organizm.

JOGA jest bardzo starą formą aktywności psychoruchowej, dzięki której ciało zaopatrywane jest obficie w energię. Brzmienie gongów i mis jest niezwykłą “kąpielą” w dźwiękach o leczniczych właściwościach.
Zapraszamy na wyjątkowy weekendowy warsztat połączony z wypoczynkiem w malowniczej miejscowości Duszniki-Zdrój.

JOGA

Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć metodą, która polega na wykorzystywaniu różnego rodzaju pomocy do ćwiczeń, takich jak: paski, koce, bawełniane wałki, drewniane kostki. Dzięki odpowiedniemu użyciu pomocy możliwe jest efektywne wykonanie pozycji dostosowując jej poziom do możliwości każdego uczestnika zajęć. Metoda ta kładzie nacisk na fizyczny aspekt praktyki asan oraz akcentuje techniczne podejście do praktyki. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu pomocy praktyka staje się możliwa nawet dla bardzo ograniczonych ruchowo osób. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego praktykującego.Zapraszamy osoby początkujące oraz zaawansowane. Każdy uczestnik praktykuje dla siebie i na miarę swoich możliwości, bez rywalizacji.

MASAŻ DŹWIĘKIEM

Masaż dźwiękiem gongów oraz mis stanowi bardzo skuteczną metodę relaksacji, dzięki której nasze ciało w pełni się odpręża i regeneruje, natomiast umysł wycisza się oraz uwalnia od napięć gromadzonych często całymi latami. Dźwięk gongów dzięki swojej niesamowitej, wyjątkowej mocy wibracji ma doskonałe właściwości przenikania do głębszych pokładów komórek naszego ciała, dzięki czemu dochodzi do regeneracji na najgłębszym poziomie. Dzięki takiemu „wewnętrznemu masażowi” jesteśmy w stanie w krótkim czasie osiągnąć stan głębokiej relaksacji oraz wyciszenia. Wibracja gongów wspomaga proces samouzdrawiania, wspiera intuicję oraz kreatywność. Dźwięk gongów wprowadza umysł w stan fali ALFA, które charakterystyczne są dla stanu głębokiego relaksu. Po osiągnięciu tego błogiego stanu nasze półkule mózgowe synchronizują się. Efektem masażu dźwiękiem jest wyciszenie, błogi nastrój, a w konsekwencji polepszenie jakości naszego życia.

PROWADZĄCY:

Adam Ślęczek – Nauczyciel jogi. Założyciel szkoły jogi “Joga U Źródeł” na terenie Ziemi Kłodzkiej. Uczestnik licznych warsztatów u nauczycieli z całego świata t.j. Simon Borg Oliver, Roman Grzeszykowski, Konrad Kocot, Robert Spica, Jurek Jagucki, Dariusz Wojteczek, Luca Agres, Lesław Kulmatycki, Joe Pereira oraz wielu innych. Członek Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Obok jogi największą pasją jest muzyka i gra na instrumentach etnicznych. Posiada dyplom z muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce) stopień I. Interesuje się kulturą i filozofią wschodu. Jego misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Z zamiłowania podróżnik, z wykształcenia psycholog.

MIEJSCE

Duszniki –Zdrój to jedno z najstarszych polskich uzdrowisk położone opodal Parku Narodowego Gór Stołowych. Zarówno latem, jak i zimą kurort oferuje wiele atrakcji turystycznych, sportowych i kulturalnych. To urocze, historyczne miasteczko szczyci się opinią idealnego miejsca do odpoczynku w otoczeniu przepięknej przyrody, unikatowych form skalnych, śladów wielonarodowej historii. Wyjątkowy klimat przypominający strefy subalpejskie, bogactwo wód mineralnych oraz malownicze krajobrazy czynią z Dusznik jedno z ulubionych miejsc dla osób poszukujących zdrowia, harmonii i relaksu.

„Impresja“ to nowoczesny komfortowy hotel mieszczący się w pieczołowicie odrestaurowanym budynku z początku XIXw. Zlokalizowany w samym sercu Parku Zdrojowego, tuż obok Dworku Chopina i Pijalni Wód Mineralnych, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania niezliczonych atrakcji Ziemi Kłodzkiej. Hotel posiada 20 komfortowych pokoi, restaurację serwującą zdrową kuchnię, kawiarnię z barem oraz nowoczesną salę wielofunkcyjną. Latem goście chętnie korzystają z ogrodu położonego tuż nad czystą, górską rzeką.

KUCHNIA:

Naszym uczestnikom zapewnimy zdrowe wyżywienie wegetariańskie – pełnowartościowe i pyszne dania bezmięsne. Dużą wagę przywiązujemy do tego aby nasze posiłki były przygotowywane ze świeżych, sezonowych i ekologicznych produktów. W ramach wyżywienia zapewniamy dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja. Po zajęciach kogi, zaprosimy też Państwa na rozgrzewający napój imbirowy z miodem i cytryną. Kuchnia zapewni także posiłki bezglutenowe lub wegańskie, przy uprzednim zgłoszeniu przy rezerwacji.

————————————————-

przykładowy PROGRAM:

PIĄTEK:
• 14:00 – 18:00 zakwaterowanie
• 18:00 obiadokolacja
• 20:30 -22:00 sesja jogi + relaksacja z gongiem (1,5h)

SOBOTA:
• 8:00 – 9:30 energetyzująca sesja jogi (1,5h)
• 09:30 – 10:30 śniadanie
• 17:00 obiadokolacja
• 19:00 – 20:00 relaksacyjna sesja jogi (1h)
• 20:00 -20:30  mini koncert gongów i instrumentów etnicznych (0,5h)
NIEDZIELA:
• 9:00 – 10:30 energetyzująca sesja jogi + relaksacja z gongiem (1,5h)
• 10:30 – 11:30 śniadanie
• 12:00 zakończenie

CENA ZAWIERA:

• zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3 osobowych (pok. 1 os. za dopłatą)
• dwa śniadania w formie bufetu z daniami wegetariańskimi
• dwie obiadokolacje w formie dań serwowanych
• zajęcia jogi
• sesje relaksacyjne – gongi i instrumenty etniczne
• jednorazowy bilet wstępu do kompleksu „Słoneczne Termy Jan Kazimierz” (sąsiadujący budynek), z możliwością korzystania z sali fitness, basenu, jacuzzi, strefy saun, słonecznej plaży

CENA:
450 zł od osoby / pok. 2 osobowy z możliwą dostawką /

Dodatkowo obowiązuje opłata klimatyczna niezależnie od organizatora, płatna na miejscu w wysokości 7 zł / osobę za cały pobyt.

REZERWACJA:

Aby zarezerwować miejsce
należy zgłosić to mailowo pod adres:
JOGAUZRODEL@GMAIL.COM
W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy
o wpłatę zadatku w wysokości 250 zł
Decydyje kolejność wpłat zadatku.
Przelew bankowy – tytułem: “WEEKEND Z JOGĄ + termin”
36 1090 2327 0000 0001 3140 6617

TERMINY DO USTALENIA

————————————————-

ORGANIZATOR:

Joga U Źródeł
www.jogauzrodel.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować:
Anna Rychlewska-Ślęczek
tel. 796 583 284
jogauzrodel@gmail.com

ZAPRASZAMY!