Mikołajkowy wyjazd z jogą i gongami - Joga u źródeł

TU ZACZNIJ

TU ZACZNIJ

MIŁO, ŻE TU JESTEŚ!

Poznaj przestrzeń, która pomoże  Ci zadbać o ciało i umysł, odnaleźć motywację i inspirację.

Praktykuj jogę bezpiecznie i świadomie!

AKTUALNOŚCI >

AKTUALNOŚCI >

POZNAJ MOJE PODEJŚCIE Do JOGI >

PRAKTYKUJ W STUDIO JOGI ONLINE >

Jeśli poszukujesz wsparcia w praktyce jogi to jest to najlepsze miejsce. Dołącz i bierz udział w zajęciach na żywo i uzupełniaj praktykę o dostępne w studio nagrania. Praktykuj jogę zawsze wtedy, gdy tego chcesz!

KURS ONLINE JOGA OD PODSTAW >

Kurs został stworzony, z myślą o uporządkowaniu wiedzy od podstaw, uniknięciu podstawowych błędów w praktyce. Dowiesz się jak wyrobić dobre nawyki, czerpać radość z praktyki, cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem jak najdłużej.

WYJEŻDŻAJ Z JOGĄ U ŹRÓDEŁ >

Jeśli poszukujesz wypoczynku dla ciała i umysłu i chcesz wyjechać na jogowy retreat to u nas znajdziesz połączenie praktyki jogi, medytację, pracę nad sobą z wypoczynkiem i relaksacją. Dołącz, jeżeli chcesz naładować baterie, poznać cudownych ludzi, a przy okazji pogłębiać praktykę.

TERAPIA DŹWIĘKIEM >

Gong jest pierwotnym archetypem uzdrawiania, gdyż posiada pełnię kompletnego brzmienia, wytwarzając najmocniej rezonujące, holistyczne dźwięki. 

JOGA U ŹRÓDEŁ

Cześć! Tu Adam.

Dlaczego możesz mi zaufać ?

Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi i wykładowcą na uczelniach z ponad 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu. 

Zapraszam Cię do wyjątkowej podróży w świat jogi, spotkań na macie online i na żywo na wspólnych wyjazdach. Jeśli chcesz zdobyć solidną wiedzę, ale i czuć się w pełni swobodnie we własnym rozwoju.

wydarzenia

2023 grudzień

Tydzień 2

pon. 27
wt. 28
śr. 29
czw. 30
pt. 1
sob. 2
niedz. 3
pon. 4
wt. 5
śr. 6
czw. 7
pt. 8
sob. 9
niedz. 10
pon. 11
wt. 12
śr. 13
czw. 14
pt. 15
sob. 16
niedz. 17
pon. 18
wt. 19
śr. 20
czw. 21
pt. 22
sob. 23
niedz. 24
pon. 25
wt. 26
śr. 27
czw. 28
pt. 29
sob. 30
niedz. 31

do pobrania

JOGA NIDRA - JOGA SNU

+

Mamy dla Ciebie wyjątkową technikę relaksacyjną JOGA NIDRĘ – CZYLI JOGĘ SNU do pobrania na Twoje urządzenie – możesz odtwarzać kiedy chcesz i ile razy chcesz.

Jeśli chcesz otrzymać nagranie tej techniki oraz być na bieżąco z tym co się dzieje w naszej szkole – zapisz się na darmowy newsletter!

.

STUDIO JOGI ONLINE

PRAKTYKUJ Z ADAMEM. Możesz dołączyć na zajęcia jogi online w dowolnym momencie. Zadbaj o ciało i stan umysłu, odnajdź balans pomiędzy siłą do działania a regeneracją, bezpiecznie i z pełnym zrozumieniem.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH >

joga_w górach_stołowych