0048 510 072 053

ZAJĘCIA GRUPOWE

Zajęcia grupowe to zajęcia hatha jogi prowadzone w grupach, podczas których używamy pomocy do ćwiczeń.  Grupy mają charakter ogólny. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla tych, którzy już wcześniej ćwiczyli, jak i dla osób nie mających doświadczeń z jogą.

Wykonywanie pozycji podczas zajęć jest stopniowane tak, aby każdy mógł wykonać ją na odpowiednim dla siebie poziomie. Czasy trwania w pozycjach również są indywidualne. Zakres zajęć obejmuje pozycje jogi (asany) oraz krótką relaksację na koniec zajęć.  Zajęcia trwają ok. 75 min.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne przeznaczone są dla osób chcących całościowej uwagi nauczyciela, w pełni indywidualnego podejścia oraz dla chcących pogłębić swą wiedzę na temat praktyki  jogi albo dostosować praktykę do swoich możliwości.

Są to zajęcia zarówno dla zaawansowanych jak i dla początkujących bądź tych, którzy mają różnego rodzaju problemy zdrowotne. Zajęcia poprzedza krótki wywiad, mający na celu ustalenie kierunku, w których chcielibyśmy poprzez naszą praktykę zmierzać. W zależności od potrzeby używamy pomocy do ćwiczeń. Czas zajęć do ustalenia indywidualnie, zajęcia kończą się relaksacją.

JOGA ŁAGODNA DLA KRĘGOSŁUPA

Zajęcia jogi łagodnej są prowadzone z wykorzystaniem pomocy do ćwiczeń, które umożliwiają nam uzyskanie odpowiedniej pracy na właściwym dla nas, łagodnym poziomie. Podczas tych zajęć wykonujemy wyselekcjonowane pozycje jogi oraz gimnastyki korekcyjnej, które pomagają utrzymać kręgosłup w pełni zdrowym. Zajęcia mają charakter terapeutyczny.

Ta forma zajęć jogi jest przeznaczona głównie dla osób starszych oraz dla tych, którzy potrzebują delikatnej formy ruchu, nie mniej jednak udział może wziąć w nich każdy. Nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie jogi, aby wziąć udział w takich zajęciach.  Zajęcia kończą się relaksacją. Trwają one 70 minut.

JOGA DLA FIRM

Joga dla firm to przede wszystkim aktywny wypoczynek, integracja oraz regeneracja sił. Jak powszechnie wiadomo, zdrowe ciało to zdrowy duch i zdrowy umysł, a człowiek zdrowy jest zadowolony z życia i o wiele łatwiej radzi sobie z codziennymi trudnościami oraz wyzwaniami jakie są przed nim stawiane, np. w pracy.

Nasza oferta dla firm to zarówno kompleksowa organizacja wyjazdów integracyjnych jak i zajęcia jogi dla pracowników prowadzone na terenie Twojej firmy. Forma zajęć i czas pozostają do uzgodnienia wedle oczekiwań.

SPOTKANIE Z JOGĄ - WARSZTAT - EVENT

Spotkanie z jogą to doskonała okazja aby zaprezentować możliwości jakie daje nam praktyka jogi. To jednorazowe, inspirujące spotkanie może mieć charakter pokazowy lub angażujący uczestników. Mogą być to zajęcia praktyczne bądź teoretyczne. Mogą mieć one również formę wykładu. Spotkanie z jogą może stanowić część innego wydarzenia takiego jak szkolenia dla firm, zorganizowane wyjazdy rodzinne, turnusy kuracjuszy, imprezy plenerowe, wydarzenia związane z promocją zdrowia.

Czas spotkania z jogą do ustalenia. Spotkanie z jogą to również zajęcia warsztatowe trwające jeden lub dwa dni, są tematyczne i stanowią spójną całość.  Temat zajęć może dotyczyć wielu aspektów pracy z ciałem, jak na przykład zdrowy kręgosłup, stabilność, wytrzymałość, siła czy kondycja. Jest przeznaczony zarówno dla osób, które praktykują jogę stale jak i dla tych, które nigdy nie próbowały lub praktykują nieregularnie.

JOGA U CIEBIE

Jeśli chcesz mieć zajęcia jogi u siebie w hotelu czy pensjonacie, możemy wzbogacić Twoją ofertę. Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy polegającej na prowadzonych przez naszą szkołę regularnych zajęć dla Twoich gości lub pracowników. Wspólnie możemy stworzyć atrakcyjne pakiety pobytów w Twoim miejscu, które mogą być powiększone o zajęcia relaksacyjne dla gości, koncerty gongów i mis tybetańskich. Forma tej współpracy pozostaje do uzgodnienia.

Polub nas 🙂

Archiwalne wpisy

Kategorie