Studio Jogi OnLine - Joga u źródeł

Studio Jogi OnLine

Studio Jogi OnLine

tło

motywująca praktyka -na żywo- w każdy czwartek

joga

PONAD 350 godzin nagranych praktyk jogi

joga_u_źródeł

regularne KONSULTACJE -na żywo-

joga_u_źródeł

100 krótkich 20 minutowych PRAKTYK

joga_u_źródeł

wyzwania, mini warsztaty asan, wykłady, jogatipy

Zawsze znajdziesz sesję,
na jaką masz ochotę

NAUCZĘ CIĘ BEZPIECZNEJ, SAMODZIELNEJ PRAKTYKI 

+

PRAKTYKUJ

W każdym tygodniu w środę o 19:00  spotykamy się na żywo w celu wspólnej praktyki. Praktyka ta po zakończeniu pozostaje w Studio i możesz do niej wracać kiedy tylko chcesz. Prócz ponad 350 godzin pełnowymiarowych praktyk na różnych poziomach trudności, znajdziesz tu również 20-minutowe praktyki, mini warsztaty asan, jogatipy, oraz regularne konsultacje ! 

KONSULTUJ SIĘ

W każdą ostatnią środę miesiąca po zajęciach live, odbywają się konsultacje, na których możesz zapytać mnie o wszystko. Pytania możesz zadać w dowolnym momencie. Konsultacje są zapisywane a swoje pytanie możesz zadać wcześniej.

ZABIERZ JOGĘ GDZIE I KIEDY CHCESZ

Sesje zapisujemy i segregujemy według tematu zajęć np. kręgosłup lub biodra oraz opisujemy poziom ich trudności.

WYBIERZ KARNET DLA SIEBIE

Praktykuj, kiedy chcesz i gdzie chcesz, bezpiecznie i ze zrozumieniem. Uzyskaj dostęp do studia jogi przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 

ZASADY DZIAŁANIA INTERNETOWEGO STUDIA JOGI >

Studio Jogi Online znajduje się na platformie szkoleniowej, oraz w  dedykowanej grupie na Facebook.  , gdzie odbywają się zajęcia na żywo. 

Każda praktyka, na żywo następnego dnia jest już dostępne również na platformie. 

Szybki wybór odpowiedniej praktyki ułatwi Ci kalendarz praktyki, w którym znajdziesz zaplanowane zajęcia na 5 dni w tygodniu. Każda z praktyk ma opis tematu ćwiczeń oraz skali trudności.   Wystarczy wybrać jedną z praktyk i jedno kliknięcie przenosi nas w odpowiednie miejsce :-) 

W Studio Jogi Online znajdziesz również mnóstwo innych materiałów, takich jak JOGATIPY , czyli praktyczne wskazówki przy ćwiczeniach asan, wykłady o grupach pozycji, ćwiczenia oddechowe oraz wyzwania.

Studio Jogi Online to również wspaniała i wspierająca społeczność, która motywuje nas do wspólnej praktyki pojawiając się zawsze na zajęciach live ✌️

Zapraszam Cię do wspólnej praktyki!

Nauczę Cię budować odpowiednie nawyki i techniki. Traktuję praktykę, jako proces rozwoju dla ciała oraz umysłu.

Jeśli masz ochotę, sesje na żywo możesz uzupełniać o zamieszczone nagrania. Możesz je wybierać samodzielnie lub korzystać z kalendarza, który jest dla Ciebie dostępny tu na stronie.

studio jogi online
joga w domu

OTRZYMASZ PLAN PRAKTYKI
I WSPARCIE GRUPY >

Wiem, że ogromne wyzwanie w samodzielnej praktyce stanowią plan i motywacja. Dołączając do studia jogi, uczestniczysz w zajęciach opracowanych przez certyfikowanego nauczyciela. Czeka Cię spójna i ukierunkowana praktyka budowana, tak by równomiernie pracować z całym ciałem.

Działaj z planem i nie trać czasu na zastanawianie się. 

W KAŻDYM TYGODNIU PRACUJEMY W NOWEJ GRUPIE POZYCJI

W KAŻDEJ GRUPIE POZYCJI POKAŻEMY CI KIERUNEK PRACY DO POZYCJI Z WYZWANIA.

Do regularnej praktyki zmotywują Cię spotkania na żywo, podczas których ja i cała grupa, będziemy na Ciebie czekać! 

Podczas konsultacji zawsze uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. 

joga

KIM JESTEM? >

ADAM ŚLĘCZEK – jestem psychologiem, dyplomowanym nauczycielem jogi metodą B.K.S. Iyengara oraz absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie prowadzę praktyczne zajęcia z hatha jogi. Mam przyjemność być też jednym z nauczycieli Internetowego Studia PortalYogi. Jogę praktykuję od 2009 roku. Uczestniczyłem w warsztatach nauczycieli z całego świata, a sam nauczam od 2011 roku.

Obok jogi moją największą pasją jest muzyka, a szczególnie obcowanie z gongami i innymi instrumentami samobrzmiącymi, mającymi działanie lecznicze, regeneracyjne oraz relaksacyjne co w połączeniu z praktyką jogi daje nam wspaniały rezultat. Gram na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Ukończyłem kurs muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Interesuję się kulturą i filozofią wschodu. Moją misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi, a zamiłowaniem podróże.

PRZYKŁADOWE SESJE W STUDIO

Poranna praktyka jogi - porusz całe ciało.

Ta krótka sekwencja (ok 20 minut) składa się głównie z pozycji skrętnych. Jeśli używasz pomocy do jogi przygotuj sobie koce do świecy oraz kostkę.

Poranna praktyka jogi - przestrzeń i energia w ciele

Mam dla Ciebie kilka pozycji stojących, praktyka zajmie Ci 20 minut. Przygotuj matę, pasek i kostkę.

Spokojna i treściwa praktyka jogi.

Ta praktyka jest dość spokojna, ale treściwa i poruszymy wszystkie partie ciała. Dzięki tej praktyce zapewnisz sobie wspaniały rozruch oraz świetny nastrój.

CO OTRZYMASZ W RAMACH DOSTĘPU DO STUDIA >

Zajęcia na żywo odbywają się w każdą środę o 19:00 i trwają ok 75 min. Każda praktyka zakończona jest relaksacją wzbogaconą czasami o pranayamę, mudrę lub dźwięk na żywo np. mis tybetańskich (lub innych instrumentów).

Wszystkie dotychczasowe pełnowymiarowe sesje jogi LIVE wraz z relaksacją są zapisane i dostępne dla Ciebie przez cały czas w grupie – korzystaj do woli i praktykuj, kiedy chcesz. 

Mamy zapisanych ponad 350 h zajęć!

W grupie znajdziesz też praktyki tematyczne: KRĘGOSŁUP, BARKI, BIODRA, KLATKA PIERSIOWA, ODDECH oraz posegregowane wg.kategorii POZYCJE STOJĄCE, SIEDZĄCE, SKRĘTNE itd.

Praktyki są zapisywane i zawsze możesz wrócić do interesujących Cię tematów.

 W każdą środę pojawia się nowa sesja o godzinie 19:00, którą praktykujemy wspólnie na żywo.

75 minut praktyki jogi zakończonej relaksacją

+ 30 minut konsultacje w ostatni czwartek miesiąca

W każdy piątek pojawia się nowa sesja 20-30 minutowa. Jest już ich ponad 100!

Nie masz czasu na długą, pełną sesję? A może masz ochotę na szybką praktykę np. rano przed pracą ?

W Studio masz do dyspozycji ponad 100 krótkich 15-20-30 minutowych praktyk, które możesz praktykować w dowolnej chwili. W każdy piątek pojawia się nowa krótka praktyka.

W ramach dostępu do grupy otrzymujesz konsultacje z nauczycielem w formie 30-40 minutowego spotkania  LIVE, raz w miesiącu po zajęciach jogi LIVE. Możesz poczuć się zaopiekowany i zadać dowolne pytanie do Twojej praktyki. Konsultacje są zapisywane, a pytania możesz zadać wcześniej. Do wszystkich pytań odniosę się podczas konsultacji, na których również możesz zadawać pytania “na żywo”.

W grupie znajdziesz 4 wartościowe wykłady o różnych grupach pozycji. To bardzo pomocne materiały dla osób początkujących, a osoby bardziej zaawansowane mogą utrwalić wiedzę lub lepiej zrozumieć zależności w pracy z ciałem w pozycjach.

Cenne nagrania wideo do pogłębienia jogowej wiedzy, ale nie tylko ;)

WARSZTAT ASANY:  kilku-kilkunasto minutowy instruktaż, jak wykonać daną asanę. Pokażemy Ci krok po kroku jak w prawidłowy sposób wykonać pozycję, jak ją budować i na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, aby cieszyć się praktyką.

JOGATIPY: praktyczne wskazówki, jak można w łatwy sposób sobie pomóc z niektórymi dolegliwościami, a także krótkie sekwencje asan (10-15 minutowe), które odpowiadają na potrzeby przy najczęstszych pytaniach.

ZADBAJ O SIEBIE CZYLI TECHNIKI ODDECHOWE, RELAKSACYJNE, INNE: zastrzyk inspiracji w formie konkretnych technik np: relaksacja prowadzona / ćwiczenia na rozluźnienie szczęki / ćwiczenia oddechowe / medytacja / inne

W zasobach grupy znajdziesz mini kurs MUDR – JOGI DŁONI. Jest to kilkanaście krótkich lekcji, które przybliżą Ci temat. Możesz korzystać, kiedy chcesz!

Mudry to specjalne układy palców, pozycje dłoni, które mają działanie wzmacniające, profilaktyczne i energetyzujące. Praktykowanie ich jest całkowicie bezpieczne, można je wykonywać wszędzie, niezależnie od naszej kondycji czy dolegliwości. 

Na dłoniach znajduje się dużo punktów przepływu ożywiającej i regenerującej nasz organizm energii. Stymulacja tych punktów pomaga zredukować stres, podnieść poziom koncentracji, ułatwić zapamiętywanie, przynieść radość, a nawet podwyższyć sprawność seksualną. Pierwsze pozytywne skutki wykonywania tych ćwiczeń odczujemy dość szybko, jednak, aby osiągnąć pełny efekt leczniczy i wyleczyć choroby nabywane latami, należy uzbroić się w cierpliwość. Mudry to tak naprawdę jedna z technik hatha-jogi, która przynosi harmonię emocji i umysłu, wspiera zdrowie fizyczne, wystarczy już kwadrans dziennie praktyki – można ją wykonywać nawet podczas oglądania ulubionego serialu. Regularne stosowanie przynosi znakomite rezultaty.

W każdym tygodniu podczas trzech zajęć jogi pracujemy w konkretnej grupie pozycji, dodatkowo, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć pracę ciała, w każdym tygodniu proponujemy pozycję z wyzwania – czyli pozycję w tle sekwencji. Dzięki temu łatwiej i szybciej można zrozumieć dlaczego wykonujemy dane ruchy.. Dodatkowo wyzwania wsparte są wiedzą teoretyczną i łączą się z wykładami, co daje pełny obraz.

Krótkie sesje na poranny rozruch (15-20-25 min) dynamiczne, spokojne, łagodne, intensywne

Warsztat asany – czyli jak prawidłowo wykonać pozycje (krótkie filmiki instruktażowe)

Słowniczek do tłumaczenia asan i pranayam

JOGATIPY – jogowe tipy, czyli cenne wskazówki jak sobie szybko i skutecznie pomóc.

“Zadbaj o siebie”, czyli krótkie filmiki z technikami oddechowymi, relaksacyjnymi i innymi.

Pięć wartościowych wykładów o grupach pozycji, uzupełniających wiedzę praktyczną

Kurs mudr – joga dłoni

Zapisane zajęcia praktyczne z grup pozycji – powtarzalne tygodnie tematyczne:

 • pozycje stojące
 • pozycje siedzące
 • pozycje ze skłonem
 • pozycje ze skrętem
 • pozycje z wygięciem
 • pozycje balansowe
 • pozycje siłowe i relaksowe

Kilka, kilkanaście praktyk z danych tematów:

 • zdrowy kręgosłup 
 • barki, klatka piersiowa
 • kolana, stopy, nadgarstki, szyja
 • stawy – budowanie elastyczności
 • mięśnie – budowanie siły
 • układ nerwowy
 • oddech
 • pozycje odwrócone
 • szpagat
 • taniec asan
 • sesje łagodne, relaksacyjne, na gorszy dzień
 • joga średniozaawansowana, zaawansowana
 • joga na upały, ciepłe dni
 • joga na poziomie ogólnym – całe ciało
 • joga na dobre trawienie
 • joga z krzesłem

Sesje inspirowane jogą: SOMAYOG, TRE – Trauma Releasing Exercises

CO ZYSKASZ W STUDIO ONLINE >

Przykładam ogromną uwagę do precyzyjnego i bezpiecznego wykonywania asan. Tłumaczę jak krok po kroku je wykonać.

Dzięki zwiększaniu świadomości własnego ciała zyskasz uważność na wszystko, co się wokół Ciebie wydarza. Wyciszenie umysłu pozwali Ci rezonować z chwilą obecną. Nauczysz się słuchać głosu intuicji. 

virabhadrasana II

poznaj opinie o STUDIO JOGI

Previous slide
Next slide

joga to stan umysłu

STUDIO JOGI ONLINE
TO DOWOLNY CZAS I MIEJSCE NA PRAKTYKĘ

Uzyskaj dostęp do studia jogi przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA >

Zajęcia “na żywo” odbywają się w prywatnej grupie na facebooku. W tej grupie jest archiwum wszystkich zajęć jakie się odbyły w studio (ponad 350 godzin). W ramach karnetu masz do nich dostęp 24/7. 

Nie musisz mieć jednak konta  facebooka aby korzystać ze Studia Jogi Online. Znajdziesz je również na platformie jogauzrodel.pl, gdzie po założeniu konta i zalogowaniu masz dostęp do zapisanych zajęć. 

Na każdy miesiąc przygotowany jest kalendarz praktyki, który poprowadzi Cię w zaplanowanej praktyce tydzień po tygodniu.

Do Studia Jogi Online są dostępne karnety na czas: 

 • 1 miesiąc ( 85 zł / 1 miesiąc)
 • 2 miesiące ( 77,5 zł/ 1 miesiąc)
 • 3 miesiące (70 zł / 1 miesiąc)
 • 6 miesięcy ( 60 zł / 1 miesiąc)
 
Karnet ważny jest od dnia przystąpienia do grupy.

Po wykupieniu karnetu konieczne jest zaksięgowanie środków na naszym koncie i Twoje dołączenie do grupy. Po zakupie otrzymasz e-mail z instrukcją jak przystąpić do grupy na fb lub platformie.

 

Jeśli masz pytania – pisz do mnie śmiało :-)

TAK! Studio jogi online znajduje się w grupie na Facebook oraz na platformie jogauzrodel.pl, które dostępne są z każdego urządzenia. Możesz odtwarzać zajęcia na komputerze, w telefonie lub na tablecie.

 • Ponad 350 godzin praktyk jogi na różnym poziomie zaawansowania.
 •  Ponad 100 krótkich sesji na poranny rozruch (15-20-25 min) dynamiczne, spokojne, łagodne, intensywne
 • Warsztat asany – czyli jak prawidłowo wykonać pozycje (krótkie filmiki instruktażowe)
 • JOGATIPY – jogowe tipy, czyli cenne wskazówki jak sobie szybko i skutecznie pomóc
 • Pięć wartościowych wykładów o grupach pozycji, uzupełniających wiedzę praktyczną
 • Kurs mudr – joga dłoni
 • Wyzwania
 • Konsultacje na żywo

Zapisane zajęcia praktyczne z grup pozycji – powtarzalne tygodnie tematyczne:

 • pozycje stojące
 • pozycje siedzące
 • pozycje ze skłonem
 • pozycje ze skrętem
 • pozycje z wygięciem
 • pozycje balansowe
 • pozycje siłowe i relaksowe

  Kilka, kilkanaście praktyk z danych tematów:

 • zdrowy kręgosłup 
 • barki, klatka piersiowa
 • kolana, stopy, nadgarstki, szyja
 • stawy – budowanie elastyczności
 • mięśnie – budowanie siły
 • układ nerwowy
 • oddech
 • pozycje odwrócone
 • szpagat
 • taniec asan
 • sesje łagodne, relaksacyjne, na gorszy dzień
 • joga średniozaawansowana, zaawansowana
 • joga na upały, ciepłe dni
 • joga na poziomie ogólnym – całe ciało
 • joga na dobre trawienie
 • joga z krzesłem
 •  

Sesje inspirowane jogą: SOMAYOG, TRE – Trauma Releasing Exercises

TAK! Do korzystania ze studia jogi online potrzebny jest dostęp do internetu :-)  

AKTUALNY KALENDARZ STUDIA JOGI ONLINE:

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
1
🔵 Wygięcia do tyłu – eka pada setu bandha cz. 2 – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Zapraszam serdecznie do wspólnej praktyki pozycji z grupy wygięć do tyłu. Dzisiaj podejmiemy się wykonania pozycji eka pada setu bandhy, czyli pozycji budowania mostu na jednej nodze. Zaczniemy sobie od przygotowanie w pozycjach skrętnych, następnie przygotujemy biodra aby móc zrobić bezpieczne wygięcie do tyłu. Dla os , ...
📌WYGIĘCIA DO TYŁU – BEZPIECZEŃSTWO I TECHNIKA – STUDIO JOGI ONLINE – 70 MINUT – POZIOM: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam Cię serdecznie do wspólnej praktyki wygięć do tyłu, podczas której szczegółowo omawiać będziemy technikę budowania wygięć z uwzględnieniem bezpieczeństwa oraz przeciwwskazań do tych pozycji. Praktyka doskonale nadaje się dla osób początkujących. Przygotuj sobie: koc, pasek kostkę. Zaczynamy:) , ...
2
🔵 Wygięcia do tyłu – eka pada setu bandha cz. 3 – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Zapraszam serdecznie do wspólnej praktyki pozycji z grupy wygięć do tyłu. Dziś ostatni dzień z pozycją w tle – eka pada setu bandha. Ta stonodwana praktyka może okazać się bardziej intensywna niż wydaje się na początku. Zadbaj o komfort używanie pomocy, zwłaszcza w pozycji wygięcia do tyłu na kostce, aby nie wgn , ...
📌SETU BANDHA – POZYCJA BUDOWANIA MOSTU + MUDRA TRZECIEGO OKA – STUDIO JOGI ONLINE – 65 MINUT – POZIOM: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, pozycji z wygięciem do tyłu. Pozycją w tle jest setu bandha, czyli pozycji budowania mostu. Na początku omówimy również mudrę trzeciego oka, czyli mudra wzmacniająca intuicję. Zaczniemy nietypowo od rozgrzewki w pozycjach leżących 🙂 Do praktyki przygotuj sobie: koce do świecy, pase , ...
3
4
📌 Poprzez kobrę do gołębia – platforma – 65 minut – Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, podczas której skupimy się na wygięciach do tyłu. Jak zwykle dużą wagę przywiązywać będziemy do właściwej techniki wykonywania wygięć do tyłu oraz do odpowiedniego przygotowania. Dzisiaj pozycją, która może stanowić dla nas wyzwanie będzie (opcjonalnie) pozycja jednonogiego królewsk , ...
🔵 Wygięcia do tyłu – setu bandha cz. 4 – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Zapraszam serdecznie do wspólnej praktyki pozycji z grupy wygięć do tyłu. Dzisiaj podejmiemy się wykonania pozycji eka pada setu bandhy, czyli pozycji budowania mostu na jednej nodze. Zaczniemy sobie od przygotowanie w pozycjach skrętnych, następnie przygotujemy biodra aby móc zrobić bezpieczne wygięcie do tyłu. Dla os , ...
5
🍀Wzmacnianie i stabilizacja kręgosłupa – YOU TUBE – FREE
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, podczas której skupimy się głównie na wzmaCnianiu mięśni wzdłuż kręgosłupa, na pracy z biodrami oraz tyłami nóg. Będzie to przyjemna praktyka tworząca wiele przestrzeni w naszym ciele  Pojawi się kilka nowych wariantów pozycji i ćwiczeń. Na koniec wykonamy pług (halasanę) oraz świec , ...
6
📌 WOJOWNICZY PORANEK -STUDIO JOGI ONLINE- 20 minut
Cały dzień
Dzisiejsza praktyka nastroi Cię do działania – może na ten tydzień, a może i dłużej. nazwaliśmy ją bowiem WOJOWNICZY PORANEK -znajdziesz tu sekwencję pozycji stojących z różnymi wariantami pozycji wojownika  Przygotuj kostkę, pasek i koc. Pięknego tygodnia! , ...
🔵 Miękka praktyka powięziowa – grupa na FB – 15 minut
Cały dzień
Ta sesja jest inna od dotychczasowych  Zapraszam Cię na wyjątkowo miękką – powięziową praktykę  Część z tych ćwiczeń już nasz, ale część będzie nowa. EFEKT – rozmiękczone, rozluźnione ciało  Dziś może przydać się koc dla komfortu. Zaczynamy! Udanego dnia  , ...
7
📌Pozycje relaksacyjne -STUDIO JOGI ONLINE – 65min – poziom: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
🔵 Pozycje relaksacyjne – prone siavasana cz.1 – grupa na FB – 75 min
Cały dzień
Zapraszam serdecznie do wspólnej praktyki jogi relaksacyjnej. Większość pozycji dzisiaj będzie robiona w sposób delikatny i z podparciem. Zajęcia nadają się dla osób starszych, zupełnie początkujących. Do tej praktyki przygotuj sobie koce, pasek, kostkę oraz krzesło. Jeśli dysponujesz wałkiem do jogi to jego też sobie , ...
8
🆕 Praktyka na żywo z Adamem – grupa na Facebook’u – godz. 19:00
Cały dzień
Zapraszam Cie serdecznie do cotygodniowej praktyki na żywo, która odbywa się w dedykowanej Studio Jogi Online grupie na facebook’u. Praktyka zaczyna się o godzinie 19:00 i trwa około 75 minut. Po zakończeniu praktyka pozostaje do Twojej dyspozycji w grupie oraz następnego dnia pojawia się na platformie Studia Jog , ...
9
📌 TRE – ĆWICZENIA UWALNIAJĄCE TRAUMĘ Z CIAŁA – 45 min – Poziom: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Zapraszamy na ćwiczenia uwalniające głębokie napięcia w ciele oraz zamrożone emocje  Ważne informacje: Jakie przeciwwskazania do TRE? Niestety praktyka TRE nie jest dla każdego. Na te ćwiczenia relaksacji nie mogą pozwolić sobie osoby z zaburzeniami ciśnienia krwi, rozrusznikiem serca, zaburzeniami pracy serca oraz oso , ...
🔵 Pozycje relaksacyjne – prone siavasana cz.2 – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Zapraszam serdecznie do wspólnej praktyki jogi relaksacyjnej. Większość pozycji dzisiaj będzie robiona w sposób delikatny i z podparciem. Zajęcia nadają się dla osób starszych, zupełnie początkujących. Do tej praktyki przygotuj sobie koce, pasek, kostkę oraz dwa krzesła. Jeśli dysponujesz wałkiem do jogi to jego też so , ...
10
11
📌Pozycje relaksacyjne i pasywne – STUDIO JOGI ONLINE – 70 minut – POZIOM :⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki pozycji relaksacyjnych, pasywnych, do których użyjemy sobie wielu pomocy, takich jak krzesło czy wałek do jogi. Przed nami wiele pozycji leżących oraz siedzących, których dłuższe czasy sprzyjać będą rozluźnieniu i głębszej pracy w asanach. Na koniec zrobimy sobie progresywną relaksację me , ...
🔵 Pozycje relaksacyjne – prone siavasana cz.3 – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Zapraszam serdecznie do wspólnej praktyki jogi relaksacyjnej. Większość pozycji dzisiaj będzie robiona w sposób delikatny i z podparciem. Zajęcia nadają się dla osób starszych, zupełnie początkujących. Będą to głównie wygięcia do tyłu. Do tej praktyki przygotuj sobie koce, pasek, kostkę oraz krzesło. Jeśli dysponujesz , ...
12
🍀 KURS OD PODSTAW – LEKCJA NR 3 – POZYCJE SIEDZĄCE – YOU TUBE – FREE
08:00 - 18:00
Zapraszam Was do wspólnej praktyki jednej z 12 lekcji, które znajdują się w kursie 🙂 Kurs Joga od Podstaw składa się z 10 modułów. Każdy moduł dotyczy innego aspektu nauki, praktyki i filozofii jogi. Łącznie ponad 20 godzin nagrań oraz materiał do pobrania. Więcej szczegółów znajdziesz pod tym linkiem: https://jogauzro , ...
13
📌 DODAJ SOBIE ENERGII – STUDIO JOGI ONLINE – 25 min
Cały dzień
Witam Was o poranku:) ta krótka sesja będzie przygotowaniem do wygięć, które aktywują Cię na cały dzień. Twoje ciało będzie wdzięczne za tą porcję rozruchowych ćwiczeń. Powtarzaj ją kiedy potrzebujesz dobrej dawki pozytywnej energii! Zaczynamy:-) , ...
🔵 Aktywująca praktyka na biodra – grupa na FB – 20 minut
08:00 - 18:00
Witaj na porannym rozruchu  Dziś na macie popracujemy z biodrami i ich otwieraniem. Sekwencja ta jest zdecydowanie pobudzająca, zatem jeśli potrzebujesz dobrej energii to wskakuj na matę!  Może przydać się kostka, koc i pasek. Zaczynamy! Pięknego dnia  , ...
14
📌Pozycje stojące – STUDIO JOGI ONLINE – 65min – Poziom: ⭐⭐⭐☆☆
Cały dzień
Zapraszam do praktyki pozycji stojących, w której nasza pozycją w tle będzie pozycja pokornego wojownika ( baddha virabhadrasana), która nazywane jest również wojownikiem 4 lub spętanym wojownikiem. Będzie to praktyka na poziomie średniozaawansowanym 🙂 Dodatkowo przed praktyką przedstawię mudrę muszlę i przedstawię jej , ...
🔵 Pozycje stojące – Parivrtta hasta padangusthasana cz.1 – grupa na FB – 65 min
Cały dzień
Zapraszam Cię do wspólnej praktyki, którym motywem przewodnim będzie kompleksowa asana – stojąca, skrętna i równoważna – parivrtta hasta padangusthasana. Podobny układ jak w tej asanie znajdujemy w wielu innych. W tej praktyce odnajdziemy wspólny mianownik dla nich wszystkich. Przygotuj sobie pasek, koc, m , ...
15
🆕 Praktyka na żywo z Adamem – grupa na Facebook’u – godz. 19:00
Cały dzień
Zapraszam Cie serdecznie do cotygodniowej praktyki na żywo, która odbywa się w dedykowanej Studio Jogi Online grupie na facebook’u. Praktyka zaczyna się o godzinie 19:00 i trwa około 75 minut. Po zakończeniu praktyka pozostaje do Twojej dyspozycji w grupie oraz następnego dnia pojawia się na platformie Studia Jog , , ...
16
📌POZYCJA SKRĘCONEGO BRZUCHA – STUDIO JOGI ONLINE -70min-Poziom: ⭐⭐⭐☆☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, w której skupimy się głownie na pozycjach skrętnych. Naszą pozycją w tle będzie pozycja skręconego brzucha ( jathara parivartanasana). Przygotuj się na praktykę na poziomie średniozaawansowanym. Do ćwiczeń mogą być Ci przydatne: koc, pasek, kostka.   Za koniec relaks umili na , ...
🔵 Pozycje stojące – Parivrtta hasta padangusthasana cz.2 – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Zapraszam Cię do wspólnej praktyki, którym motywem praewodnim będzie kompleksowa asana – stojąca, skrętna i równoważna – parivrtta hasta padangusthasana. Podobny układ jak w tej asanie znajdujemy w wielu innych. W tej praktyce odnajdziemy wspólny mianownik dla nich wszystkich. Przygotuj sobie pasek, koc, m , ...
17
18
📌 Wzmacnianie i stabilizacja kręgosłupa – STUDIO JOGI ONLINE – 70 minut – Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, podczas której skupimy się głównie na wzmanianiu mięśni wzdłuż kręgosłupa, na pracy z biodrami oraz tyłami nóg. Będzie to przyjemna praktyka tworząca wiele przestrzeni w naszym ciele  Pojawi się kilka nowych wariantów pozycji i ćwiczeń. Na koniec wykonamy pług (halasanę) oraz świecę , ...
🔵 Pozycje stojące – Parivrtta hasta padangusthasana cz.3 – grupa na FB – 65 min
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki asan z motywem przewodnim będzie parivrtta hasta padangusthasana, która jest pozycją stojącą. Dzisiejsza sekwencja będzie pracą w kierunku tej pozycji, wykonana głównie w pozycjach klęcznych i leżących. Popracujemy nad siłą i elastycznością mięśni biodrowo lędźwiowych i ud. Przygotuj pas , ...
19
🍀 Poranna praktyka jogi dla każdego – 30min – FACEBOOK – FREE
08:00 - 18:00
Poranna praktyka jogi dla każdego Zacznij swój dzień od praktyki jogi, która da ci energię i świetny nastrój na cały dzień    Zapraszam do krótkiej 20 minutowej praktyki  , ...
20
📌 PORUSZ KRĘGOSŁUP – WYCIĄGNIJ BOKI CIAŁA – STUDIO JOGI ONLINE – 22 minuty
Cały dzień
Dzień dobry zaczynamy dzień rozruszaniem naszego kręgosłupa, by nasze plecy mogły być w dobrej kondycji przez cały dzień wyciągniemy też boki ciała i dzięki wykonaniu tej krótkiej sekwencji nasze ciało będzie przygotowane do dzisiejszych wyzwań 🙂Zaczynamy! , ...
🔵 Aktywująca praktyka z wygięciami do tyłu – grupa na FB – 20 minut
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi na poranny rozruch:-) Ta krótka praktyka poświęcona będzie aktywującym wygięciom do tyłu  Nada nam ona dużo siły i dobrego samopoczucia  Przygotuj sobie koc oraz pasek! Zaczynamy  , ...
21
📌Pozycja pioruna – STUDIO JOGI ONLINE – 70min – Poziom: ⭐⭐⭐☆☆
08:00 - 18:00
Zapraszam do praktyki pozycji siedzących, które przynoszą niezliczone korzyści zarówno dla ciała, jak i umysłu. Regularna praktyka asan, takich jak sukhasana czy vajrasana, wprowadza wspaniałe rezultaty. Fizyczne korzyści obejmują poprawę postawy, wzmacnianie mięśni brzucha i pleców, a także zwiększenie elastyczności s , ...
🔵 Pozycje siedzące – Paripurna navasana cz.1 – grupa na FB – 65 min
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki asan z grupy pozycji siedzących. Nasza pozycja w tle będzie pozycja okrętu, czyli paripurna navasana. W tej sekwencji będziemy wzmacniać i rozciągac mięśnie zginaczy bioder, popracujemy brzuchem oraz udami. Całość będzie na poziomie średnio-zaawansowanym. Praktyka ta nie nadaje się dla Pa , ...
22
🆕 Praktyka na żywo z Adamem – grupa na Facebook’u – godz. 19:00
Cały dzień
Zapraszam Cie serdecznie do cotygodniowej praktyki na żywo, która odbywa się w dedykowanej Studio Jogi Online grupie na facebook’u. Praktyka zaczyna się o godzinie 19:00 i trwa około 75 minut. Po zakończeniu praktyka pozostaje do Twojej dyspozycji w grupie oraz następnego dnia pojawia się na platformie Studia Jog , , , ...
23
📌`POZYCJE SIEDZĄCE – POZYCJA ROBACZKA ŚWIĘTOJAŃSKIEGO (TITIBHASANA) – PLATFORMA- 70 MIN Poziom ⭐⭐⭐☆☆
Cały dzień
Zapraszam Cie serdecznie do wspólnej praktyki pozycji siedzących. Naszą pozycją w tle będzie pozycja robaczka świętojańskiego, czyli titibhasana, mimo iż sama należy do grupy pozycji balansowych. Ta  pozycja wymaga od nas dużej elastyczności bioder, tyłów nóg, oraz mocnych mięśni pleców oraz rąk. Do praktyki przygotuj: , ...
🔵 Pozycje siedzące – Paripurna navasana cz.2 – grupa na FB – 65 min
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki asan z grupy pozycji siedzących. Nasza pozycja w tle będzie pozycja okrętu, czyli paripurna navasana. W tej sekwencji będziemy wzmacniać i rozciągać mięśnie zginaczy bioder, popracujemy brzuchem oraz udami. Całość będzie na poziomie średnio-zaawansowanym. Praktyka ta nie nadaje się dla Pa , ...
24
25
📌`POZYCJE SIEDZĄCE – POZYCJA ŻÓŁWIA (KURMASANA) PRAKTYKA NR. 1 – PLATFORMA- 65 MIN Poziom ⭐⭐⭐⭐⭐
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki pozycji siedzących. Pozycją w tle będzie pozycja żółwia, czyli kurmasana. Kurmasana jest zaawansowaną pozycją siedzącą, w której robimy głęboki skłon. Pracuje ona bardzo intensywnie z biodrami, tyłami nóg, barkami, oraz intensywnie rozciąga plecy. Aby zrobić pozycję w pełnym zakresie nale , ...
🔵 Pozycje siedzące – Paripurna navasana cz.3 – grupa na FB – 65 min
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki asan z grupy pozycji siedzących. Nasza pozycja w tle będzie pozycja okrętu, czyli paripurna navasana. W tej sekwencji będziemy wzmacniać i rozciągac mięśnie zginaczy bioder, popracujemy brzuchem oraz udami. Całość będzie na poziomie średnio-zaawansowanym. Praktyka ta nie nadaje się dla Pa , ...
26
🍀 Poranna praktyka jogi – porusz całe ciało – 20min – YOU TUBE – FREE
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi 🙂 Ta krótka sekwencja (ok 20 minut) składa się głównie z pozycji skrętnych. Jeśli używasz pomocy do jogi przygotuj sobie koce do świecy oraz kostkę. Ta praktyka to doskonały sposób aby nastroić się pozytywnie na cały dzień! Zapraszamy do praktyki jogi na poranny rozruch:-) , ...
27
📌 SESJA AKTYWUJĄCA I OCZYSZCZAJĄCA – STUDIO JOGI ONLINE – 25 minut
Cały dzień
Zapraszam Cię na sesję, do której potrzebujesz tylko koc i kostkę.  Jeśli czeka Cię ciężki dzień w pracy to ta sesja jest dla Ciebie jest aktywująco – oczyszczająca. Zawiera skręty i elementy przygotowania do wygięć co z pewnością Cię pobudzi i doda Ci energii na cały dzień 🙂 Przygotuj się i działamy ! , ...
🔵 Stojaki w dynamicznej viniasie – grupa na FB – 20 minut
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi na poranny rozruch:-) Podczas tych zajęć wykonamy kilka pozycji stojących zawartych w dynamicznej viniasie. Nie zabraknie również siadów oraz leżenia na koniec  Ta sekwencja to głównie skręty i wyciąganie boków ciała. Przygotuj sobie coś do siedzenia, kostkę, może być również potrzeb , ...
28
📌`POZYCJE ZE SKŁONEM – SZPAGAT NA STOJĄCO – URDHVA PRASARITA EKA PADASANA – NR.2- PLATFORMA- 65 MIN Poziom: ⭐⭐⭐☆☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, pozycji z grupy skłonów do przodu. Naszą pozycją w tle będzie pozycja “szpagatu na stojąco”, do której będziemy się powoli przygotowywać poprzez pracę z tyłami nóg, udami, biodrami. Będzie też sporo pracy z mięśniami brzucha. Na koniec zajęć zrobimy sobie dłuższy prowadzony relaks w , ...
🔵 Skłony – Parivrtta janu sirsasana cz.1 – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Tematem przewodnim praktyki w tym tygodniu będą pozycje ze skłonem- a pozycja z “wyzwania”, lub pozycją w tle będzie PARIVRTTA JANU SIRSASANA. W tej praktyce będziemy obracać się wokół pozycji z wyzwania. Praktycznie cała sesja poświęcona będzie różnym wariantom pozycji, gdzie wyciągamy się w skłonie boczny , ...
29
🆕 Praktyka na żywo z Adamem – grupa na Facebook’u – godz. 19:00
Cały dzień
Zapraszam Cie serdecznie do cotygodniowej praktyki na żywo, która odbywa się w dedykowanej Studio Jogi Online grupie na facebook’u. Praktyka zaczyna się o godzinie 19:00 i trwa około 75 minut. Po zakończeniu praktyka pozostaje do Twojej dyspozycji w grupie oraz następnego dnia pojawia się na platformie Studia Jog , , , ...
30
📌`PRAKTYKA SKŁONY, SKRĘTY I WYGIĘCIA – PLATFORMA- 80 MIN Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi. Będzie ona na poziomie średnio- zaawansowanym, ale jak zwykle będzie możliwość wykonania ich w łatwiejszej wersji. Zaczniemy od virasany, czyli pozycji wojownika. Do tej pozycji może być Ci użyteczna kostka lub poduszka do siedzenia. Dodatkowo przyda nam się pasek, kostka oraz koce , ...
🔵 Skłony – Parivrtta janu sirsasana cz.2 – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki. Tematem przewodnim tej sesji będą pozycje ze skłonem a pozycją w tle będzie PARIVRTTA JANU SIRSASANA. Zdecydowana większość pozycji z tej praktyki ma charakter relaksowy, większość zajęć spędzimy w pozycji leżącej. Jest to idealna praktyka na upalny dzień, kiedy ciało jest już rozgrzane , ...
31
1
2