Studio Jogi OnLine - Joga u źródeł

Studio Jogi OnLine

Studio Jogi OnLine

tło

motywująca praktyka - na żywo - w każdą środę o 19:00

joga

PONAD 350 godzin nagranych praktyk jogi

joga_u_źródeł

regularne KONSULTACJE -na żywo

joga_u_źródeł

Ponad 100 krótkich 20 minutowych PRAKTYK

joga_u_źródeł

wyzwania, mini warsztaty asan, wykłady, jogatipy

Zawsze znajdziesz sesję,
na jaką masz ochotę

NAUCZĘ CIĘ BEZPIECZNEJ, SAMODZIELNEJ PRAKTYKI 

+

PRAKTYKUJ

W każdym tygodniu w środę o 19:00  spotykamy się na żywo w celu wspólnej praktyki. Praktyka ta po zakończeniu pozostaje w Studio i możesz do niej wracać kiedy tylko chcesz. Prócz ponad 350 godzin pełnowymiarowych praktyk na różnych poziomach trudności, znajdziesz tu również 20-minutowe praktyki, mini warsztaty asan, jogatipy, oraz regularne konsultacje ! 

KONSULTUJ SIĘ

W każdą ostatnią środę miesiąca po zajęciach live, odbywają się konsultacje, na których możesz zapytać mnie o wszystko. Pytania możesz zadać w dowolnym momencie. Konsultacje są zapisywane a swoje pytanie możesz zadać wcześniej.

ZABIERZ JOGĘ GDZIE I KIEDY CHCESZ

Sesje zapisujemy i segregujemy według tematu zajęć np. kręgosłup lub biodra oraz opisujemy poziom ich trudności.

WYBIERZ KARNET DLA SIEBIE

Praktykuj, kiedy chcesz i gdzie chcesz, bezpiecznie i ze zrozumieniem. Uzyskaj dostęp do studia jogi przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 

ZASADY DZIAŁANIA INTERNETOWEGO STUDIA JOGI >

Studio Jogi Online znajduje się na platformie szkoleniowej, na której dostępne są różne materiały video z praktykami, mini warsztatami, studium asany, jogatipy itd.

Środowe zajęcia na żywo odbywają się w  dedykowanej grupie na Facebook.   Każda praktyka, na żywo następnego dnia jest już dostępne również na platformie. 

Szybki wybór odpowiedniej praktyki ułatwi Ci kalendarz praktyki, w którym znajdziesz zaplanowane zajęcia na 5 dni w tygodniu. Każda z praktyk ma opis tematu ćwiczeń oraz skali trudności.   Wystarczy wybrać jedną z praktyk i jedno kliknięcie przenosi nas w odpowiednie miejsce :-) 

W Studio Jogi Online znajdziesz również mnóstwo innych materiałów, takich jak JOGATIPY , czyli praktyczne wskazówki przy ćwiczeniach asan, wykłady o grupach pozycji, ćwiczenia oddechowe oraz wyzwania.

Studio Jogi Online to również wspaniała i wspierająca społeczność, która motywuje nas do wspólnej praktyki pojawiając się zawsze na zajęciach live ✌️

Zapraszam Cię do wspólnej praktyki!

Nauczę Cię budować odpowiednie nawyki i techniki. Traktuję praktykę, jako proces rozwoju dla ciała oraz umysłu.

Jeśli masz ochotę, sesje na żywo możesz uzupełniać o zamieszczone nagrania. Możesz je wybierać samodzielnie lub korzystać z kalendarza, który jest dla Ciebie dostępny tu na stronie.

studio jogi online
joga w domu

OTRZYMASZ PLAN PRAKTYKI
I WSPARCIE GRUPY >

Wiem, że ogromne wyzwanie w samodzielnej praktyce stanowią plan i motywacja. Dołączając do studia jogi, uczestniczysz w zajęciach opracowanych przez certyfikowanego nauczyciela. Czeka Cię spójna i ukierunkowana praktyka budowana, tak by równomiernie pracować z całym ciałem.

Działaj z planem i nie trać czasu na zastanawianie się. 

W KAŻDYM TYGODNIU PRACUJEMY W NOWEJ GRUPIE POZYCJI

W KAŻDEJ GRUPIE POZYCJI POKAŻEMY CI KIERUNEK PRACY DO POZYCJI Z WYZWANIA.

Do regularnej praktyki zmotywują Cię spotkania na żywo, podczas których ja i cała grupa, będziemy na Ciebie czekać! 

Podczas konsultacji zawsze uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. 

joga

KIM JESTEM? >

ADAM ŚLĘCZEK – jestem psychologiem, dyplomowanym nauczycielem jogi metodą B.K.S. Iyengara oraz absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie prowadzę praktyczne zajęcia z hatha jogi. Mam przyjemność być też jednym z nauczycieli Internetowego Studia PortalYogi. Jogę praktykuję od 2009 roku. Uczestniczyłem w warsztatach nauczycieli z całego świata.

Obok jogi moją największą pasją jest muzyka, a szczególnie obcowanie z gongami i innymi instrumentami samobrzmiącymi, mającymi działanie lecznicze, regeneracyjne oraz relaksacyjne co w połączeniu z praktyką jogi daje nam wspaniały rezultat. Gram na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Ukończyłem kurs muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Interesuję się kulturą i filozofią wschodu. Moją misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi, a zamiłowaniem podróże.

PRZYKŁADOWE SESJE W STUDIO

Poranna praktyka jogi - porusz całe ciało.

Ta krótka sekwencja (ok 20 minut) składa się głównie z pozycji skrętnych. Jeśli używasz pomocy do jogi przygotuj sobie koce do świecy oraz kostkę.

Poranna praktyka jogi - przestrzeń i energia w ciele

Mam dla Ciebie kilka pozycji stojących, praktyka zajmie Ci 20 minut. Przygotuj matę, pasek i kostkę.

Spokojna i treściwa praktyka jogi.

Ta praktyka jest dość spokojna, ale treściwa i poruszymy wszystkie partie ciała. Dzięki tej praktyce zapewnisz sobie wspaniały rozruch oraz świetny nastrój.

CO OTRZYMASZ W RAMACH DOSTĘPU DO STUDIA >

Zajęcia na żywo odbywają się w każdą środę o 19:00 i trwają ok 75 min. Każda praktyka zakończona jest relaksacją wzbogaconą czasami o pranayamę, mudrę lub dźwięk na żywo np. mis tybetańskich (lub innych instrumentów).

Wszystkie dotychczasowe pełnowymiarowe sesje jogi LIVE wraz z relaksacją są zapisane i dostępne dla Ciebie przez cały czas w grupie – korzystaj do woli i praktykuj, kiedy chcesz. 

Mamy zapisanych ponad 350 h zajęć!

W grupie znajdziesz też praktyki tematyczne: KRĘGOSŁUP, BARKI, BIODRA, KLATKA PIERSIOWA, ODDECH oraz posegregowane wg.kategorii POZYCJE STOJĄCE, SIEDZĄCE, SKRĘTNE itd.

Praktyki są zapisywane i zawsze możesz wrócić do interesujących Cię tematów.

 W każdą środę pojawia się nowa sesja o godzinie 19:00, którą praktykujemy wspólnie na żywo.

75 minut praktyki jogi zakończonej relaksacją

+ 30 minut konsultacje w ostatni czwartek miesiąca

W każdy piątek pojawia się nowa sesja 20-30 minutowa. Jest już ich ponad 100!

Nie masz czasu na długą, pełną sesję? A może masz ochotę na szybką praktykę np. rano przed pracą ?

W Studio masz do dyspozycji ponad 100 krótkich 15-20-30 minutowych praktyk, które możesz praktykować w dowolnej chwili. W każdy piątek pojawia się nowa krótka praktyka.

W ramach dostępu do grupy otrzymujesz konsultacje z nauczycielem w formie 30-40 minutowego spotkania  LIVE, raz w miesiącu po zajęciach jogi LIVE. Możesz poczuć się zaopiekowany i zadać dowolne pytanie do Twojej praktyki. Konsultacje są zapisywane, a pytania możesz zadać wcześniej. Do wszystkich pytań odniosę się podczas konsultacji, na których również możesz zadawać pytania “na żywo”.

W grupie znajdziesz 4 wartościowe wykłady o różnych grupach pozycji. To bardzo pomocne materiały dla osób początkujących, a osoby bardziej zaawansowane mogą utrwalić wiedzę lub lepiej zrozumieć zależności w pracy z ciałem w pozycjach.

Cenne nagrania wideo do pogłębienia jogowej wiedzy, ale nie tylko ;)

WARSZTAT ASANY:  kilku-kilkunasto minutowy instruktaż, jak wykonać daną asanę. Pokażemy Ci krok po kroku jak w prawidłowy sposób wykonać pozycję, jak ją budować i na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, aby cieszyć się praktyką.

JOGATIPY: praktyczne wskazówki, jak można w łatwy sposób sobie pomóc z niektórymi dolegliwościami, a także krótkie sekwencje asan (10-15 minutowe), które odpowiadają na potrzeby przy najczęstszych pytaniach.

ZADBAJ O SIEBIE CZYLI TECHNIKI ODDECHOWE, RELAKSACYJNE, INNE: zastrzyk inspiracji w formie konkretnych technik np: relaksacja prowadzona / ćwiczenia na rozluźnienie szczęki / ćwiczenia oddechowe / medytacja / inne

W zasobach grupy znajdziesz mini kurs MUDR – JOGI DŁONI. Jest to kilkanaście krótkich lekcji, które przybliżą Ci temat. Możesz korzystać, kiedy chcesz!

Mudry to specjalne układy palców, pozycje dłoni, które mają działanie wzmacniające, profilaktyczne i energetyzujące. Praktykowanie ich jest całkowicie bezpieczne, można je wykonywać wszędzie, niezależnie od naszej kondycji czy dolegliwości. 

Na dłoniach znajduje się dużo punktów przepływu ożywiającej i regenerującej nasz organizm energii. Stymulacja tych punktów pomaga zredukować stres, podnieść poziom koncentracji, ułatwić zapamiętywanie, przynieść radość, a nawet podwyższyć sprawność seksualną. Pierwsze pozytywne skutki wykonywania tych ćwiczeń odczujemy dość szybko, jednak, aby osiągnąć pełny efekt leczniczy i wyleczyć choroby nabywane latami, należy uzbroić się w cierpliwość. Mudry to tak naprawdę jedna z technik hatha-jogi, która przynosi harmonię emocji i umysłu, wspiera zdrowie fizyczne, wystarczy już kwadrans dziennie praktyki – można ją wykonywać nawet podczas oglądania ulubionego serialu. Regularne stosowanie przynosi znakomite rezultaty.

W każdym tygodniu podczas trzech zajęć jogi pracujemy w konkretnej grupie pozycji, dodatkowo, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć pracę ciała, w każdym tygodniu proponujemy pozycję z wyzwania – czyli pozycję w tle sekwencji. Dzięki temu łatwiej i szybciej można zrozumieć dlaczego wykonujemy dane ruchy.. Dodatkowo wyzwania wsparte są wiedzą teoretyczną i łączą się z wykładami, co daje pełny obraz.

Krótkie sesje na poranny rozruch (15-20-25 min) dynamiczne, spokojne, łagodne, intensywne

Warsztat asany – czyli jak prawidłowo wykonać pozycje (krótkie filmiki instruktażowe)

Słowniczek do tłumaczenia asan i pranayam

JOGATIPY – jogowe tipy, czyli cenne wskazówki jak sobie szybko i skutecznie pomóc.

“Zadbaj o siebie”, czyli krótkie filmiki z technikami oddechowymi, relaksacyjnymi i innymi.

Pięć wartościowych wykładów o grupach pozycji, uzupełniających wiedzę praktyczną

Kurs mudr – joga dłoni

Zapisane zajęcia praktyczne z grup pozycji – powtarzalne tygodnie tematyczne:

  • pozycje stojące
  • pozycje siedzące
  • pozycje ze skłonem
  • pozycje ze skrętem
  • pozycje z wygięciem
  • pozycje balansowe
  • pozycje siłowe i relaksowe

Kilka, kilkanaście praktyk z danych tematów:

  • zdrowy kręgosłup 
  • barki, klatka piersiowa
  • kolana, stopy, nadgarstki, szyja
  • stawy – budowanie elastyczności
  • mięśnie – budowanie siły
  • układ nerwowy
  • oddech
  • pozycje odwrócone
  • szpagat
  • taniec asan
  • sesje łagodne, relaksacyjne, na gorszy dzień
  • joga średniozaawansowana, zaawansowana
  • joga na upały, ciepłe dni
  • joga na poziomie ogólnym – całe ciało
  • joga na dobre trawienie
  • joga z krzesłem

Sesje inspirowane jogą: SOMAYOG, TRE – Trauma Releasing Exercises

CO ZYSKASZ W STUDIO ONLINE >

Przykładam ogromną uwagę do precyzyjnego i bezpiecznego wykonywania asan. Tłumaczę jak krok po kroku je wykonać.

Dzięki zwiększaniu świadomości własnego ciała zyskasz uważność na wszystko, co się wokół Ciebie wydarza. Wyciszenie umysłu pozwali Ci rezonować z chwilą obecną. Nauczysz się słuchać głosu intuicji. 

virabhadrasana II

poznaj opinie o STUDIO JOGI

joga to stan umysłu

STUDIO JOGI ONLINE
TO DOWOLNY CZAS I MIEJSCE NA PRAKTYKĘ

Uzyskaj dostęp do studia jogi przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA >

Zajęcia “na żywo” odbywają się w prywatnej grupie na facebooku. W tej grupie jest archiwum wszystkich zajęć jakie się odbyły w studio (ponad 350 godzin). W ramach karnetu masz do nich dostęp 24/7. 

Nie musisz mieć jednak konta  facebooka aby korzystać ze Studia Jogi Online. Znajdziesz je również na platformie jogauzrodel.pl, gdzie po założeniu konta i zalogowaniu masz dostęp do zapisanych zajęć. 

Na każdy miesiąc przygotowany jest kalendarz praktyki, który poprowadzi Cię w zaplanowanej praktyce tydzień po tygodniu.

Do Studia Jogi Online są dostępne karnety na czas: 

  • 1 miesiąc ( 85 zł / 1 miesiąc)
  • 2 miesiące ( 77,5 zł/ 1 miesiąc)
  • 3 miesiące (70 zł / 1 miesiąc)
  • 6 miesięcy ( 60 zł / 1 miesiąc)
 
Karnet ważny jest od dnia przystąpienia do grupy.

Po wykupieniu karnetu konieczne jest zaksięgowanie środków na naszym koncie i Twoje dołączenie do grupy. Po zakupie otrzymasz e-mail z instrukcją jak przystąpić do grupy na fb lub platformie.

 

Jeśli masz pytania – pisz do mnie śmiało :-)

TAK! Studio jogi online znajduje się w grupie na Facebook oraz na platformie jogauzrodel.pl, które dostępne są z każdego urządzenia. Możesz odtwarzać zajęcia na komputerze, w telefonie lub na tablecie.

  • Ponad 350 godzin praktyk jogi na różnym poziomie zaawansowania.
  •  Ponad 100 krótkich sesji na poranny rozruch (15-20-25 min) dynamiczne, spokojne, łagodne, intensywne
  • Warsztat asany – czyli jak prawidłowo wykonać pozycje (krótkie filmiki instruktażowe)
  • JOGATIPY – jogowe tipy, czyli cenne wskazówki jak sobie szybko i skutecznie pomóc
  • Pięć wartościowych wykładów o grupach pozycji, uzupełniających wiedzę praktyczną
  • Kurs mudr – joga dłoni
  • Wyzwania
  • Konsultacje na żywo

Zapisane zajęcia praktyczne z grup pozycji – powtarzalne tygodnie tematyczne:

  • pozycje stojące
  • pozycje siedzące
  • pozycje ze skłonem
  • pozycje ze skrętem
  • pozycje z wygięciem
  • pozycje balansowe
  • pozycje siłowe i relaksowe

    Kilka, kilkanaście praktyk z danych tematów:

  • zdrowy kręgosłup 
  • barki, klatka piersiowa
  • kolana, stopy, nadgarstki, szyja
  • stawy – budowanie elastyczności
  • mięśnie – budowanie siły
  • układ nerwowy
  • oddech
  • pozycje odwrócone
  • szpagat
  • taniec asan
  • sesje łagodne, relaksacyjne, na gorszy dzień
  • joga średniozaawansowana, zaawansowana
  • joga na upały, ciepłe dni
  • joga na poziomie ogólnym – całe ciało
  • joga na dobre trawienie
  • joga z krzesłem
  •  

Sesje inspirowane jogą: SOMAYOG, TRE – Trauma Releasing Exercises

TAK! Do korzystania ze studia jogi online potrzebny jest dostęp do internetu :-)  

AKTUALNY KALENDARZ STUDIA JOGI ONLINE:

marzec 2026

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
23
24
25
26
27
28
1
🍀 Poranna praktyka jogi – porusz całe ciało – 20min – YOU TUBE – FREE
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi 🙂 Ta krótka sekwencja (ok 20 minut) składa się głównie z pozycji skrętnych. Jeśli używasz pomocy do jogi przygotuj sobie koce do świecy oraz kostkę. Ta praktyka to doskonały sposób aby nastroić się pozytywnie na cały dzień! Zapraszamy do praktyki jogi na poranny rozruch:-) , ...
2
📌 Powitaj słońce – 20 minut
Cały dzień
Powitaj słońce! Znajdziesz tu 2 rodzaje powitań słońca, zrobimy kilka skłonów, a na koniec wykonamy świecę z kilkoma zaawansowanymi wariantami jeśli tylko masz na takie ochotę  Zaczynamy! , ...
3
📌 Pozycje stojące – wydłużanie tyłów nóg – 100 minut – Poziom: ⭐☆☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki pozycji stojących, w której akcentować będziemy wydłużanie tyłów nóg. Będzie to klasyczna sekwencja metody Iyengara. Wykonamy w niej pozycje stojące, skłony, skręty, odwrócone, wygięcia i relaksacje w klasycznej kolejności i czasie. Do praktyki przygotuj sobie: koce do siedzenia i do świ , ...
4
🆕 NOWA praktyka jogi z Adamem – Pozycje stojące – virabhadrasana II – 65 minut – Poziom: ⭐⭐☆☆☆
19:00 - 21:00
Zapraszam Cię do wspólnej praktyki! Przed nami nowy miesiąc, nowy tydzień i nowa grupa pozycji. Zaczynamy cały cykl po raz kolejny pozycjami stojącymi. To pierwsza grupa pozycji, którą przerabiamy a pozycją w tle będzie virabhadradana II, czyli pozycja wojownika II. Dzisiejsza sekwencja składać się będzie głównie z poz , ...
5
📌 Pozycje stojące – wokół trójkąta ( 80 minut) – Poziom:⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam Cię do praktyki jogi, pozycji głównie stojących, których tematem przewodnim będzie kształt pozycji trójkąta- trikonasany. Będzie to praktyka, podczas której wykonamy bardzo wiele pozycji i będzie okazja aby trochę poszaleć;-) Przygotuj sobie koce do świecy, kostkę oraz pasek:-) Działamy!  , ...
6
7
📌 Pozycje stojące, klęczne i skręty – 60 min – Poziom: ⭐⭐⭐☆☆
Cały dzień
Dzisiejsza praktykę poświęcona będzie pozycjom stojącym, skrętnym oraz klęcznych. Praktyka pozycji stojących, skrętnych oraz klęczących w jodze oferuje wszechstronne korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Po pierwsze, zauważalny jest rozwój siły mięśniowej, gdyż te różnorodne pozycje angażują różne grupy mi , ...
8
🍀Poranna praktyka jogi – przestrzeń i energia w ciele – 20min – YOU TUBE – FREE
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi na poranny rozruch 🙂 Mam dla Ciebie kilka pozycji stojących, praktyka zajmie Ci 20 minut. Przygotuj matę, pasek i kostkę. Praktyka jest zakończona ciszą, abyś mogła/mógł zrobić dłuższą relaksację. Jeśli śpieszysz się do pracy – nastaw alarm 😉 Zapraszam! Pięknego słonecznego dni , ...
9
📌 Spokojna praktyka poruszająca biodra – 25 minut
Cały dzień
Przed Tobą umiarkowanie spokojna praktyka poruszająca głównie barki i biodra. Aby dopełnić tą praktykę pozostań chwilę dłużej w savasanie lub medytacji. Potrzebujesz maty, paska i koca lub dwóch. , ...
10
📌 Pozycje siedzące ze skłonami – spokojna praktyka – 70 minut – Poziom:⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam Cię do wspólnej praktyki jogi, pozycji siedzących. Będzie to raczej spokojna praktyka nastawiona na relaks i wyciszenie, ale nie zabraknie w niej intensywnie i głęboko działających pozycji ze skłonem. Przygotuj sobie: -koce do siedzenia, – pasek, – może być potrzebna również kostka. Owocnej praktyki Zaczynamy , ...
11
🆕 NOWA praktyka jogi z Adamem – godzina 19:00 ❗
Cały dzień
Zapraszam Cie do wspólnej praktyki w Studio Jogi Online! W każdą środę o godzinie 19:00 pojawia się nowa praktyka. Jest już ich ponad 200 godzin!  Wszystko poukładane i sensownie zaplanowane w kalendarzu praktyk tak aby nie pominąć żadnej grupy asan. Dołącz już dziś! , ...
12
📌 Pozycje siedzące, biodra i skręty – 60 minut – Poziom: ⭐☆☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam do praktyki pozycji siedzących, które przynoszą niezliczone korzyści zarówno dla ciała, jak i umysłu. Regularna praktyka asan, takich jak sukhasana czy vajrasana, wprowadza wspaniałe rezultaty. Fizyczne korzyści obejmują poprawę postawy, wzmacnianie mięśni brzucha i pleców, a także zwiększenie elastyczności s , ...
13
14
📌 Pozycje siedzące w różnych wariantach – 55 minut – Poziom: ⭐☆☆☆☆
19:00 - 21:00
Zapraszam serdecznie do wspólnej praktyki. Dziś zgodnie z kalendarzem praktyk- pozycje siedzące w różnych wariantach. Wykonamy głównie asany przygotowujące nas do wygięć, ale również skręty oraz skłony. Przygotuj sobie do praktyki: koce lub wałek do jogi, kostkę pasek. Zaczynamy  , ...
15
🍀 Spokojna i treściwa praktyka jogi – 35min – YOU TUBE – FREE
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi z wyjątkowego miejsca 🙂 Ta praktyka jest dość spokojna, ale treściwa i poruszymy wszystkie partie ciała. Dzięki tej praktyce zapewnisz sobie wspaniały rozruch oraz świetny nastrój 😉 Zaczynamy 😀 Miłego dnia ☀️☀️ , ...
16
📌 Kwadrans dla ciebie – 25 minut
Cały dzień
Zapraszam Cię do krótkiej – 15 minutowej praktyki na poranny rozruch. Idealnie na dzień, w którym masz mniej czasu na pełną praktykę 🙂 , ...
17
📌 Spokojna praktyka skłonów – 65 minut – Poziom: ⭐☆☆☆☆
19:00 - 21:00
Zapraszam Cię do spokojnej praktyki jogi, w której główny akcent położymy na rozciągniecie mięśni na plecach i boków ciała. Zaczniemy sobie łagodnymi skrętami w pozycjach siedzących, później przejdziemy do pozycji klęcznych a na koniec wykonamy kilka wojownika w krótkiej viniasie oraz świecę. Do praktyki przygotuj sobi , ...
18
🆕 NOWA praktyka jogi z Adamem – godzina 19:00 ❗
Cały dzień
Zapraszam Cie do wspólnej praktyki w Studio Jogi Online! W każdą środę o godzinie 19:00 pojawia się nowa praktyka. Jest już ich ponad 200 godzin!  Wszystko poukładane i sensownie zaplanowane w kalendarzu praktyk tak aby nie pominąć żadnej grupy asan. Dołącz już dziś! , ...
19
📌 Skłony do przodu – uttanasana – 65 minut – Poziom:⭐☆☆☆☆
19:00 - 21:00
Zapraszam serdecznie do wspólnej praktyki jogi. Naszą pozycją w tle będzie uttanasana, czyli pozycja głębokiego skłonu. Asany wykonywane podczas tej praktyki będą rozciągały nasze plecy oraz tyły nóg. Przygotuj się na raczej spokojną praktykę, przygotuj sobie: coś miękkiego pod kolana, krzesło, kostka, pasek Zaczynam , ...
20
21
📌 Głębokie skłony – pokorny wojownik – 75 minut – Poziom: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam Cię do wspólnej praktyki. Dziś praktykować będziemy skłony i skupimy się na rozciąganiu tyłów nóg. Początek zajęć stanowić będą pozycje stojącem a drugą połowę zajęć pozycje siedzące ze skłonem do przodu. Praktyka na poziomie początkującym/średniozaawansowanym. Przygotuj sobie: koce do siedzenia, , ...
22
🍀 KURS OD PODSTAW – LEKCJA NR 3 – POZYCJE SIEDZĄCE – YOU TUBE – FREE
08:00 - 11:00
Zapraszam Was do wspólnej praktyki jednej z 12 lekcji, które znajdują się w kursie 🙂 Kurs Joga od Podstaw składa się z 10 modułów. Każdy moduł dotyczy innego aspektu nauki, praktyki i filozofii jogi. Łącznie ponad 20 godzin nagrań oraz materiał do pobrania. Więcej szczegółów znajdziesz pod tym linkiem: https://jogauzro , ...
23
📌 Wiosenne przebudzenie – 20 minut
Cały dzień
Wiosenne przebudzenie!  Dzisiejsza praktyka nastroi Cię do działania i wiosennie wewnętrznie pobudzi 🙂 Przygotuj kostkę, pasek i koc. Pięknego dnia!  , ...
24
📌 Pozycje skrętne + siady, kuczne, stojące i leżące – 65 minut – Poziom: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki. W tym tygodniu w kalendarzu praktyk zaplanowane mamy pozycje skrętne. W tej praktyce wykonywać będziemy głównie skręty po poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym. Zaczniemy od pozycji siedzących, później przejdziemy do pozycji kucznych, kilku stojących a na koniec pozycje leżące. , ...
25
🆕 NOWA praktyka jogi z Adamem – godzina 19:00 ❗
Cały dzień
Zapraszam Cie do wspólnej praktyki w Studio Jogi Online! W każdą środę o godzinie 19:00 pojawia się nowa praktyka. Jest już ich ponad 200 godzin!  Wszystko poukładane i sensownie zaplanowane w kalendarzu praktyk tak aby nie pominąć żadnej grupy asan. Dołącz już dziś! , ...
26
📌 Pozycje skrętne – parśva krounchasana- skrętna pozycja czapli – 70 minut – Poziom: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam Cię do wspólnej praktyki pozycji skrętnych, które przerabiamy w tym tygodniu. Naszą pozycją w tle jest parśva krounchasana, czyli skrętna pozycja czapli. Na koniec wykonamy prostą pranajamę. Do praktyki przygotuj sobie: pasek, kostkę, koce do świecy, krzesło. Zaczynamy:-) , ...
27
28
📌 Praktyka pozycji skrętnych w viniasie ze skłonami – 70 minut – Poziom: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Dziś przed nami praktyka poświęcona będzie pozycjom skrętnym, które w dużej mierze wykonamy w skłonach. Będzie to bardzo urozmaicona praktyka, pojawi się w niej wiele pozycji. Przygotuj sobie: koc, pasek, kostkę. Zaczynamy  , ...
29
30
📌 Energetyzująca vinyasa – 20 minut
Cały dzień
Zapraszamy Cię na energetyczną vinyasę, znajdziesz tu wygięcia do tylu. Zwróć uwagę, że cała sekwencja ma swój początek, rozwinięcie i zakończenie  Przygotuj kostkę i koc Pięknego dnia! , ...
31
📌 Prostowniki i zginacze bioder – 75 min – Poziom: ⭐☆☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki. Dzisiejsza praktykę poświęcona będzie pracy z obszarem bioder, popracujemy z mięśniami pośladków oraz mięśniami, które zginają nasze biodra. Właściwy tonus mięśni pośladkowych i zginaczy bioder może wpływać na stabilizację miednicy, postawę ciała oraz ogólną sprawność ruchową. Przygotuj , ...
1
2
3
4
5