Studio Jogi OnLine - Joga u źródeł

Studio Jogi OnLine

Studio Jogi OnLine

tło

motywująca praktyka -na żywo- w każdy czwartek

joga

PONAD 350 godzin nagranych praktyk jogi

joga_u_źródeł

regularne KONSULTACJE -na żywo-

joga_u_źródeł

100 krótkich 20 minutowych PRAKTYK

joga_u_źródeł

wyzwania, mini warsztaty asan, wykłady, jogatipy

Zawsze znajdziesz sesję,
na jaką masz ochotę

NAUCZĘ CIĘ BEZPIECZNEJ, SAMODZIELNEJ PRAKTYKI 

+

PRAKTYKUJ

W każdym tygodniu w środę o 19:00  spotykamy się na żywo w celu wspólnej praktyki. Praktyka ta po zakończeniu pozostaje w Studio i możesz do niej wracać kiedy tylko chcesz. Prócz ponad 350 godzin pełnowymiarowych praktyk na różnych poziomach trudności, znajdziesz tu również 20-minutowe praktyki, mini warsztaty asan, jogatipy, oraz regularne konsultacje ! 

KONSULTUJ SIĘ

W każdą ostatnią środę miesiąca po zajęciach live, odbywają się konsultacje, na których możesz zapytać mnie o wszystko. Pytania możesz zadać w dowolnym momencie. Konsultacje są zapisywane a swoje pytanie możesz zadać wcześniej.

ZABIERZ JOGĘ GDZIE I KIEDY CHCESZ

Sesje zapisujemy i segregujemy według tematu zajęć np. kręgosłup lub biodra oraz opisujemy poziom ich trudności.

WYBIERZ KARNET DLA SIEBIE

Praktykuj, kiedy chcesz i gdzie chcesz, bezpiecznie i ze zrozumieniem. Uzyskaj dostęp do studia jogi przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 

ZASADY DZIAŁANIA INTERNETOWEGO STUDIA JOGI >

Studio Jogi Online znajduje się na platformie szkoleniowej, oraz w  dedykowanej grupie na Facebook.  , gdzie odbywają się zajęcia na żywo. 

Każda praktyka, na żywo następnego dnia jest już dostępne również na platformie. 

Szybki wybór odpowiedniej praktyki ułatwi Ci kalendarz praktyki, w którym znajdziesz zaplanowane zajęcia na 5 dni w tygodniu. Każda z praktyk ma opis tematu ćwiczeń oraz skali trudności.   Wystarczy wybrać jedną z praktyk i jedno kliknięcie przenosi nas w odpowiednie miejsce :-) 

W Studio Jogi Online znajdziesz również mnóstwo innych materiałów, takich jak JOGATIPY , czyli praktyczne wskazówki przy ćwiczeniach asan, wykłady o grupach pozycji, ćwiczenia oddechowe oraz wyzwania.

Studio Jogi Online to również wspaniała i wspierająca społeczność, która motywuje nas do wspólnej praktyki pojawiając się zawsze na zajęciach live ✌️

Zapraszam Cię do wspólnej praktyki!

Nauczę Cię budować odpowiednie nawyki i techniki. Traktuję praktykę, jako proces rozwoju dla ciała oraz umysłu.

Jeśli masz ochotę, sesje na żywo możesz uzupełniać o zamieszczone nagrania. Możesz je wybierać samodzielnie lub korzystać z kalendarza, który jest dla Ciebie dostępny tu na stronie.

studio jogi online
joga w domu

OTRZYMASZ PLAN PRAKTYKI
I WSPARCIE GRUPY >

Wiem, że ogromne wyzwanie w samodzielnej praktyce stanowią plan i motywacja. Dołączając do studia jogi, uczestniczysz w zajęciach opracowanych przez certyfikowanego nauczyciela. Czeka Cię spójna i ukierunkowana praktyka budowana, tak by równomiernie pracować z całym ciałem.

Działaj z planem i nie trać czasu na zastanawianie się. 

W KAŻDYM TYGODNIU PRACUJEMY W NOWEJ GRUPIE POZYCJI

W KAŻDEJ GRUPIE POZYCJI POKAŻEMY CI KIERUNEK PRACY DO POZYCJI Z WYZWANIA.

Do regularnej praktyki zmotywują Cię spotkania na żywo, podczas których ja i cała grupa, będziemy na Ciebie czekać! 

Podczas konsultacji zawsze uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. 

joga

KIM JESTEM? >

ADAM ŚLĘCZEK – jestem psychologiem, dyplomowanym nauczycielem jogi metodą B.K.S. Iyengara oraz absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie prowadzę praktyczne zajęcia z hatha jogi. Mam przyjemność być też jednym z nauczycieli Internetowego Studia PortalYogi. Jogę praktykuję od 2009 roku. Uczestniczyłem w warsztatach nauczycieli z całego świata, a sam nauczam od 2011 roku.

Obok jogi moją największą pasją jest muzyka, a szczególnie obcowanie z gongami i innymi instrumentami samobrzmiącymi, mającymi działanie lecznicze, regeneracyjne oraz relaksacyjne co w połączeniu z praktyką jogi daje nam wspaniały rezultat. Gram na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Ukończyłem kurs muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Interesuję się kulturą i filozofią wschodu. Moją misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi, a zamiłowaniem podróże.

PRZYKŁADOWE SESJE W STUDIO

Poranna praktyka jogi - porusz całe ciało.

Ta krótka sekwencja (ok 20 minut) składa się głównie z pozycji skrętnych. Jeśli używasz pomocy do jogi przygotuj sobie koce do świecy oraz kostkę.

Poranna praktyka jogi - przestrzeń i energia w ciele

Mam dla Ciebie kilka pozycji stojących, praktyka zajmie Ci 20 minut. Przygotuj matę, pasek i kostkę.

Spokojna i treściwa praktyka jogi.

Ta praktyka jest dość spokojna, ale treściwa i poruszymy wszystkie partie ciała. Dzięki tej praktyce zapewnisz sobie wspaniały rozruch oraz świetny nastrój.

CO OTRZYMASZ W RAMACH DOSTĘPU DO STUDIA >

Zajęcia na żywo odbywają się w każdą środę o 19:00 i trwają ok 75 min. Każda praktyka zakończona jest relaksacją wzbogaconą czasami o pranayamę, mudrę lub dźwięk na żywo np. mis tybetańskich (lub innych instrumentów).

Wszystkie dotychczasowe pełnowymiarowe sesje jogi LIVE wraz z relaksacją są zapisane i dostępne dla Ciebie przez cały czas w grupie – korzystaj do woli i praktykuj, kiedy chcesz. 

Mamy zapisanych ponad 350 h zajęć!

W grupie znajdziesz też praktyki tematyczne: KRĘGOSŁUP, BARKI, BIODRA, KLATKA PIERSIOWA, ODDECH oraz posegregowane wg.kategorii POZYCJE STOJĄCE, SIEDZĄCE, SKRĘTNE itd.

Praktyki są zapisywane i zawsze możesz wrócić do interesujących Cię tematów.

 W każdą środę pojawia się nowa sesja o godzinie 19:00, którą praktykujemy wspólnie na żywo.

75 minut praktyki jogi zakończonej relaksacją

+ 30 minut konsultacje w ostatni czwartek miesiąca

W każdy piątek pojawia się nowa sesja 20-30 minutowa. Jest już ich ponad 100!

Nie masz czasu na długą, pełną sesję? A może masz ochotę na szybką praktykę np. rano przed pracą ?

W Studio masz do dyspozycji ponad 100 krótkich 15-20-30 minutowych praktyk, które możesz praktykować w dowolnej chwili. W każdy piątek pojawia się nowa krótka praktyka.

W ramach dostępu do grupy otrzymujesz konsultacje z nauczycielem w formie 30-40 minutowego spotkania  LIVE, raz w miesiącu po zajęciach jogi LIVE. Możesz poczuć się zaopiekowany i zadać dowolne pytanie do Twojej praktyki. Konsultacje są zapisywane, a pytania możesz zadać wcześniej. Do wszystkich pytań odniosę się podczas konsultacji, na których również możesz zadawać pytania “na żywo”.

W grupie znajdziesz 4 wartościowe wykłady o różnych grupach pozycji. To bardzo pomocne materiały dla osób początkujących, a osoby bardziej zaawansowane mogą utrwalić wiedzę lub lepiej zrozumieć zależności w pracy z ciałem w pozycjach.

Cenne nagrania wideo do pogłębienia jogowej wiedzy, ale nie tylko ;)

WARSZTAT ASANY:  kilku-kilkunasto minutowy instruktaż, jak wykonać daną asanę. Pokażemy Ci krok po kroku jak w prawidłowy sposób wykonać pozycję, jak ją budować i na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, aby cieszyć się praktyką.

JOGATIPY: praktyczne wskazówki, jak można w łatwy sposób sobie pomóc z niektórymi dolegliwościami, a także krótkie sekwencje asan (10-15 minutowe), które odpowiadają na potrzeby przy najczęstszych pytaniach.

ZADBAJ O SIEBIE CZYLI TECHNIKI ODDECHOWE, RELAKSACYJNE, INNE: zastrzyk inspiracji w formie konkretnych technik np: relaksacja prowadzona / ćwiczenia na rozluźnienie szczęki / ćwiczenia oddechowe / medytacja / inne

W zasobach grupy znajdziesz mini kurs MUDR – JOGI DŁONI. Jest to kilkanaście krótkich lekcji, które przybliżą Ci temat. Możesz korzystać, kiedy chcesz!

Mudry to specjalne układy palców, pozycje dłoni, które mają działanie wzmacniające, profilaktyczne i energetyzujące. Praktykowanie ich jest całkowicie bezpieczne, można je wykonywać wszędzie, niezależnie od naszej kondycji czy dolegliwości. 

Na dłoniach znajduje się dużo punktów przepływu ożywiającej i regenerującej nasz organizm energii. Stymulacja tych punktów pomaga zredukować stres, podnieść poziom koncentracji, ułatwić zapamiętywanie, przynieść radość, a nawet podwyższyć sprawność seksualną. Pierwsze pozytywne skutki wykonywania tych ćwiczeń odczujemy dość szybko, jednak, aby osiągnąć pełny efekt leczniczy i wyleczyć choroby nabywane latami, należy uzbroić się w cierpliwość. Mudry to tak naprawdę jedna z technik hatha-jogi, która przynosi harmonię emocji i umysłu, wspiera zdrowie fizyczne, wystarczy już kwadrans dziennie praktyki – można ją wykonywać nawet podczas oglądania ulubionego serialu. Regularne stosowanie przynosi znakomite rezultaty.

W każdym tygodniu podczas trzech zajęć jogi pracujemy w konkretnej grupie pozycji, dodatkowo, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć pracę ciała, w każdym tygodniu proponujemy pozycję z wyzwania – czyli pozycję w tle sekwencji. Dzięki temu łatwiej i szybciej można zrozumieć dlaczego wykonujemy dane ruchy.. Dodatkowo wyzwania wsparte są wiedzą teoretyczną i łączą się z wykładami, co daje pełny obraz.

Krótkie sesje na poranny rozruch (15-20-25 min) dynamiczne, spokojne, łagodne, intensywne

Warsztat asany – czyli jak prawidłowo wykonać pozycje (krótkie filmiki instruktażowe)

Słowniczek do tłumaczenia asan i pranayam

JOGATIPY – jogowe tipy, czyli cenne wskazówki jak sobie szybko i skutecznie pomóc.

“Zadbaj o siebie”, czyli krótkie filmiki z technikami oddechowymi, relaksacyjnymi i innymi.

Pięć wartościowych wykładów o grupach pozycji, uzupełniających wiedzę praktyczną

Kurs mudr – joga dłoni

Zapisane zajęcia praktyczne z grup pozycji – powtarzalne tygodnie tematyczne:

 • pozycje stojące
 • pozycje siedzące
 • pozycje ze skłonem
 • pozycje ze skrętem
 • pozycje z wygięciem
 • pozycje balansowe
 • pozycje siłowe i relaksowe

Kilka, kilkanaście praktyk z danych tematów:

 • zdrowy kręgosłup 
 • barki, klatka piersiowa
 • kolana, stopy, nadgarstki, szyja
 • stawy – budowanie elastyczności
 • mięśnie – budowanie siły
 • układ nerwowy
 • oddech
 • pozycje odwrócone
 • szpagat
 • taniec asan
 • sesje łagodne, relaksacyjne, na gorszy dzień
 • joga średniozaawansowana, zaawansowana
 • joga na upały, ciepłe dni
 • joga na poziomie ogólnym – całe ciało
 • joga na dobre trawienie
 • joga z krzesłem

Sesje inspirowane jogą: SOMAYOG, TRE – Trauma Releasing Exercises

CO ZYSKASZ W STUDIO ONLINE >

Przykładam ogromną uwagę do precyzyjnego i bezpiecznego wykonywania asan. Tłumaczę jak krok po kroku je wykonać.

Dzięki zwiększaniu świadomości własnego ciała zyskasz uważność na wszystko, co się wokół Ciebie wydarza. Wyciszenie umysłu pozwali Ci rezonować z chwilą obecną. Nauczysz się słuchać głosu intuicji. 

_Q8A3009 copy

poznaj opinie o STUDIO JOGI

Previous slide
Next slide

joga to stan umysłu

STUDIO JOGI ONLINE
TO DOWOLNY CZAS I MIEJSCE NA PRAKTYKĘ

Uzyskaj dostęp do studia jogi przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA >

Zajęcia “na żywo” odbywają się w prywatnej grupie na facebooku. W tej grupie jest archiwum wszystkich zajęć jakie się odbyły w studio (ponad 350 godzin). W ramach karnetu masz do nich dostęp 24/7. 

Nie musisz mieć jednak konta  facebooka aby korzystać ze Studia Jogi Online. Znajdziesz je również na platformie jogauzrodel.pl, gdzie po założeniu konta i zalogowaniu masz dostęp do zapisanych zajęć. 

Na każdy miesiąc przygotowany jest kalendarz praktyki, który poprowadzi Cię w zaplanowanej praktyce tydzień po tygodniu.

Do Studia Jogi Online są dostępne karnety na czas: 

 • 1 miesiąc ( 85 zł / 1 miesiąc)
 • 2 miesiące ( 77,5 zł/ 1 miesiąc)
 • 3 miesiące (70 zł / 1 miesiąc)
 • 6 miesięcy ( 60 zł / 1 miesiąc)
 
Karnet ważny jest od dnia przystąpienia do grupy.

Po wykupieniu karnetu konieczne jest zaksięgowanie środków na naszym koncie i Twoje dołączenie do grupy. Po zakupie otrzymasz e-mail z instrukcją jak przystąpić do grupy na fb lub platformie.

 

Jeśli masz pytania – pisz do mnie śmiało :-)

TAK! Studio jogi online znajduje się w grupie na Facebook oraz na platformie jogauzrodel.pl, które dostępne są z każdego urządzenia. Możesz odtwarzać zajęcia na komputerze, w telefonie lub na tablecie.

 • Ponad 350 godzin praktyk jogi na różnym poziomie zaawansowania.
 •  Ponad 100 krótkich sesji na poranny rozruch (15-20-25 min) dynamiczne, spokojne, łagodne, intensywne
 • Warsztat asany – czyli jak prawidłowo wykonać pozycje (krótkie filmiki instruktażowe)
 • JOGATIPY – jogowe tipy, czyli cenne wskazówki jak sobie szybko i skutecznie pomóc
 • Pięć wartościowych wykładów o grupach pozycji, uzupełniających wiedzę praktyczną
 • Kurs mudr – joga dłoni
 • Wyzwania
 • Konsultacje na żywo

Zapisane zajęcia praktyczne z grup pozycji – powtarzalne tygodnie tematyczne:

 • pozycje stojące
 • pozycje siedzące
 • pozycje ze skłonem
 • pozycje ze skrętem
 • pozycje z wygięciem
 • pozycje balansowe
 • pozycje siłowe i relaksowe

  Kilka, kilkanaście praktyk z danych tematów:

 • zdrowy kręgosłup 
 • barki, klatka piersiowa
 • kolana, stopy, nadgarstki, szyja
 • stawy – budowanie elastyczności
 • mięśnie – budowanie siły
 • układ nerwowy
 • oddech
 • pozycje odwrócone
 • szpagat
 • taniec asan
 • sesje łagodne, relaksacyjne, na gorszy dzień
 • joga średniozaawansowana, zaawansowana
 • joga na upały, ciepłe dni
 • joga na poziomie ogólnym – całe ciało
 • joga na dobre trawienie
 • joga z krzesłem
 •  

Sesje inspirowane jogą: SOMAYOG, TRE – Trauma Releasing Exercises

TAK! Do korzystania ze studia jogi online potrzebny jest dostęp do internetu :-)  

AKTUALNY KALENDARZ STUDIA JOGI ONLINE:

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
28
29
30
31
1
2
📌 Intensywne skłony -uttanasana -PLATFORMA– 80min Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
🔵 SESJA AKTYWUJĄCA I OCZYSZAJĄCA – grupa na fb -(25min)
Cały dzień
3
4
📌AKTYWNY PORANEK DLA SIŁY I NASTROJU – praktyka na platformie – 20min
Cały dzień
🔵 PORANNY ROZRUCH – OBUDŹ SWOJE CIAŁO – grupa na FB – 17 minut
Cały dzień
Obudź swoje ciało krótką praktyką jogi Ta krótka praktyka pomoże Ci ożywić biodra, barki i kręgosłup. Przygotuj sobie koce do świecy oraz pasek. Życzę Ci przepięknego dnia! , ...
5
📌Pozycja pioruna-PLATFORMA-70min-Poziom: ⭐⭐⭐☆☆
08:00 - 18:00
🔵 PRAKTYKA NA SILNE CENTRUM – grupa na FB – 65 minut
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki, dla silnego centrum. Podczas tej  praktyki wzmacniać będziemy wzmacniać plecy, brzuch i wykonamy wiele skłonów. Pojawią się również warianty asan, które można robić w czasie menstruacji. Przygotuj sobie standardowe pomoce 2 kostki, pasek i koc. Zaczynamy 🙂 , ...
6
🆕 RÓWNOWAGA – STOPY, BIODRA – grupa na FB – 70 MINUT
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki  Podczas tej sesji skupimy się głównie a pracy z biodrami, stopami w wielu pozycjach równoważnych. Pojawi się kilka nowych wariantów pozycji i ćwiczeń. Na koniec wykonamy pług (halasanę). Poziom : 3,7/ 5 Do praktyki przygotuj sobie: koce, kostkę, krzesło jeśli masz. Zaczynamy  , ...
📌 RÓWNOWAGA – STOPY, BIODRA I KRĘGOSŁUP – platforma – 70 MINUT – Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki  Podczas tej sesji skupimy się głównie a pracy z biodrami, stopami w wielu pozycjach równoważnych. Pojawi się kilka nowych wariantów pozycji i ćwiczeń. Na koniec wykonamy pług (halasanę). Do praktyki przygotuj sobie: koce, kostkę, krzesło jeśli masz. Zaczynamy  , ...
7
📌Pozycje stojące – PLATFORMA-65min Poziom: ⭐⭐⭐☆☆
Cały dzień
🔵 SKŁONY W POZYCJACH STOJĄCYCH – grupa na FB – 65 minut
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki pozycji ze skłonem do przodu. Podczas tej  praktyki wykonamy kilka asan stojących,, rozciągać będziemy tyły nóg i plecy. Popracujemy również z biodrami. Przygotuj sobie wałek do jogi lub koce do siedzenia, kostkę oraz pasek. Zaczynamy 🙂 , ...
8
9
📌Głęboki skłony do przodu- platforma – 65min Poziom: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
🔵 ENERGETYZUJĄCA PRAKTYKA – grupa na FB – 70 minut
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki. energetyzującej, w której wykonamy wiele pozycji wzmacniających nasze barki. Pojawi się kilka niestandardowych asan 😉 Przygotuj sobie minimalną ilość pomocy, czyli: 1 koc, 1 pasek. mata 😉 Owocnej praktyki 🙂 , ...
10
11
📌VINYASA NA DOBRY POCZĄTEK DNIA – praktyka na platformie – 20min
Cały dzień
🔵 PORANNY ROZRUCH – dynamiczna viniasa na dobre samopoczucie – grupa na FB – 13 minut
Cały dzień
Zapraszam dynamiczną praktykę asan, ta krótka sekwencja poświęcona będzie głównie pracy naszych stawów. Wykonamy winiasę, której jeszcze nie wykonywaliśmy wcześniej Zaczynamy Życzę Ci pięknego dnia ! , ...
12
📌Joga łagodna dla kręgosłupa – praktyka na platformie – 70min Poziom: ⭐☆☆☆☆
Cały dzień
🔵 Ukłon w stronę ciała – grupa na FB – 65 minut
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi.  Będzie to jak zawsze praktyka jogi, z szacunkiem do własnego ciała, aby zawsze nas dzielnie niosło przez życie. Praktyka wdzięczności do własnego ciała i szacunku do własnych ograniczeń  Przygotuj sobie na dzisiaj: kostka koc, pasek, Zaczynamy 🙂 , ...
13
🆕 Wzmacnianie i stabilizacja kręgosłupa – grupa na FB – 70 minut
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, podczas której skupimy się głównie na wzmanianiu mięśni wzdłuż kręgosłupa, na pracy z biodrami oraz tyłami nóg. Będzie to przyjemna praktyka tworząca wiele przestrzeni w naszym ciele  Pojawi się kilka nowych wariantów pozycji i ćwiczeń. Na koniec wykonamy pług (halasanę) oraz świecę , ...
📌 Wzmacnianie i stabilizacja kręgosłupa – platforma – 70 minut – Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, podczas której skupimy się głównie na wzmanianiu mięśni wzdłuż kręgosłupa, na pracy z biodrami oraz tyłami nóg. Będzie to przyjemna praktyka tworząca wiele przestrzeni w naszym ciele  Pojawi się kilka nowych wariantów pozycji i ćwiczeń. Na koniec wykonamy pług (halasanę) oraz świecę , ...
14
📌KOMPLEKSOWA PRAKTYKA W PÓŁ GODZINY – praktyka na platformie – 35min
Cały dzień
🔵 Przyjemność dla stawów – grupa na FB – 70 minut
Cały dzień
Dziś praktyka będzie rozruchem całego ciała, która koncentruje się w temacie stawów. Po praktyce ciało nam podziękuje 🙂 Przygotuj sobie do praktyki: koce do siedzenia lub wałek, kostkę , pasek ciche i spokojne miejsce, 70 minut tylko dla siebie 🙂 Zaczynamy:-) , ...
15
16
📌POZYCJA SKRĘCONEGO BRZUCHA – platforma -70min-Poziom: ⭐⭐⭐☆☆
Cały dzień
🔵 Doładowująca sesja na nadchodzącą jesień – grupa na FB – 85 minut
Cały dzień
Jeśli potrzebujesz załadować się pozytywną energią, zapraszam na matę  Wygięcia poprawiają nastrój i dodają energii, a przed nami praktyka dla całego ciała, nastrajająca nas pozytywnie na nadchodzącą powoli jesień 🙂 Przygotuj sobie: – koce pod kolana i do świecy, -kostka, -pasek. Zaczynamy 🙂 Miłej praktyki 🙂 , ...
17
18
📌AKTYWUJĄCE ASANY NA DOBRY POCZĄTEK DNIA – PLATFORMA – 20 MIN
Cały dzień
🔵 PORANNY ROZRUCH – trochę kruka, trochę świecy – grupa na FB – 20 minut
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi na poranny rozruch. Podczas tej praktyki wykonamy głównie pozycje siedzące i balansowe. Największej pracy oddane będą biodra i barki. PRzygotuj sobie koc do siedzenie oraz dodatkowe koce na końcową pozycję świecy. Zaczynamy  Życzę Ci pięknego dnia! , ...
19
📌Pozycje relaksacyjne -platforma-65min-poziom: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
🔵 Miękka, rozluźniająca praktyka – grupa na FB – 80 minut
Cały dzień
Dziś holistyczna praktyka przygotowująca całe ciało do pracy w koncentracji nad poszczególnymi jego partiami. Popracujemy „od ogółu do szczegółu” w miękkiej  i spokojnej praktyce rozluźniającej. Przygotuj sobie: -koce do siedzenia i pod kolana, – kostka, -pasek. Miłej praktyki 🙂 , ...
20
🆕 Praktyka skrętoskłony – grupa na FB- 70 minut
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, która będzie nastawiona głównie na skręty i skłony. Zaczniemy sobie bardzo spokojnie od pozycji siedzących i zrobimy kilka skłonów przygotowujących nas do krótkiej viniasy pozycji stojących pozycji skrętnych. Poziom : 3,7/ 5 Praktyka dostępna również na platformie: Do praktyki przy , ...
📌 Skrętoskłony – platforma – 70 minut – Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, która będzie nastawiona głównie na skręty i skłony. Zaczniemy sobie bardzo spokojnie od pozycji siedzących i zrobimy kilka skłonów przygotowujących nas do krótkiej viniasy pozycji stojących pozycji skrętnych. Poziom : 3,7/ 5 Praktyka dostępna również na platformie: Do praktyki przy , ...
21
📌MIĘKKA PRAKTYKA POWIĘZIOWA – praktyka na platformie – 15min
Cały dzień
🔵 Praktyka otwierająca serce – grupa na FB – 70 minut
Cały dzień
Zapraszam do praktyki, która będzie kontynuacja poprzednich zajęć. Będzie to praktyka otwierająca nasze  🤍 Popracujemy głównie z klatką piersiowa oraz biodrami. Zaczniemy sobie od pozycji łóżka, w której wyprostujemy kręgosłup i otworzymy klatkę piersiową i biodra w intensywnej i pasywnej asanie. Pojawi się również ki , ...
22
23
📌RELAKSACYJNA PRAKTYKA NA DOBRY SEN – platforma- 40MIn-Poziom: ⭐☆☆☆☆
Cały dzień
🔵 Spokojna joga terapeutyczna – grupa na FB – 70 minut
Cały dzień
Zapraszam do spokojnej praktyki asan mających działanie terapeutyczne. Będzie ona doskonała dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa.  Przygotuj sobie następujące pomoce: koce do siedzenia, kostkę oraz pasek. Zaczynamy, miłej praktyki 🙂 , ...
24
25
🔵 PORANNY ROZRUCH – zacznij dzień z dobrą energią – grupa na FB – 25 minut
Cały dzień
Ta praktyką będzie doskonałym rozpoczęciem dnia Podczas tych 25 minutowych zajęć wykonamy wiele aktywujących i wzmacniających asan z wyprostem kręgosłupa. Na koniec wykonamy święcę. Przygotuj sobie kilka koców pod barki i pół godziny dla siebie Zaczynamy! , ...
26
📌Vinyasa pozycji stojących– PLATFORMA – 80min Poziom: ⭐⭐⭐☆☆
Cały dzień
🔵 Praktyka stabilizująca i wzmacniająca – grupa na FB – 70 minut
08:00 - 18:00
Zapraszam do wzmacniającej, aktywującej i stabilizującej  praktyki asan. Popracujemy z biodrami, mięśniami ud, brzucha i grzbietu.  Pojawi się kilka niepozornych pozycji, mających jednak bardzo głębokie działanie. Przygotuj sobie następujące pomoce: -koc, -kostkę -pasek. Zaczynamy, miłej praktyki 🙂 , … , ...
27
🆕 Praktyka na żywo z Adamem – grupa na FB- godz. 19:00
Cały dzień
Zapraszam do co tygodniowej praktyki na żywo, której transmisja pojawia się w grupie na Facebooku. Ta praktyka dostępna jest następnego dnia również na platformie. Zapraszam do Wspólnej praktyki 🙂 , ...
🔵 Konsultacje na żywo z Adamem – grupa na facebook’u
Cały dzień
Zapraszam na comiesięczne konsultacje na żywo, które odbywają się w grupie na Facebooku, która jest przypisana do Studia jogi Online. Na konsultacjach można zadawać pytania na bierząco lub pozostawiać je w poście w grupie aby otrzymać odpowiedź podczas konsultacji. , … , ...
28
📌Pozycje relaksowe – 70 minut – platforma POZIOM :⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
🔵 Terapeutyczna praktyka dla kręgosłupa c.d. – grupa na FB – 70 minut
08:00 - 18:00
Dziś praktyka będzie poświęcona pracy z pomocami do jogi. Będzie to kontynuacja tematu pracy terapeutycznej dla naszego kręgosłupa, którą kontynuujemy podczas kilku ostatnich zajęć. Przygotuj sobie do praktyki: koce, krzesło, kostkę, pasek. 🙂 Zaczynamy:-) , … , ...
29
30
📌POZYCJA MĘDRCA MARICHIEGO -praktyka na platformie – 60min Poziom: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
🔵 Joga dla bioder terapia i wzmocnienie – grupa na FB – 65 minut
Cały dzień
Zapraszam Cię do wspólnej praktyki, która rozpocznie cykl pracy z biodrami. Dziś będą głównie pozycje terapeutyczne, ale będzie tez kilka pozycji wzmacniających. Do praktyki przygotuj sobie dzisiaj : kostkę, pasek koce krzesło  do ostatniej pozycji. Miłej praktyki 🙂 , ...
1