Studio Jogi OnLine - Joga u źródeł

Studio Jogi OnLine

Studio Jogi OnLine

tło

motywująca praktyka -na żywo- w każdy czwartek

joga

PONAD 350 godzin nagranych praktyk jogi

joga_u_źródeł

regularne KONSULTACJE -na żywo-

joga_u_źródeł

100 krótkich 20 minutowych PRAKTYK

joga_u_źródeł

wyzwania, mini warsztaty asan, wykłady, jogatipy

Zawsze znajdziesz sesję,
na jaką masz ochotę

NAUCZĘ CIĘ BEZPIECZNEJ, SAMODZIELNEJ PRAKTYKI 

+

PRAKTYKUJ

W każdym tygodniu w środę o 19:00  spotykamy się na żywo w celu wspólnej praktyki. Praktyka ta po zakończeniu pozostaje w Studio i możesz do niej wracać kiedy tylko chcesz. Prócz ponad 350 godzin pełnowymiarowych praktyk na różnych poziomach trudności, znajdziesz tu również 20-minutowe praktyki, mini warsztaty asan, jogatipy, oraz regularne konsultacje ! 

KONSULTUJ SIĘ

W każdą ostatnią środę miesiąca po zajęciach live, odbywają się konsultacje, na których możesz zapytać mnie o wszystko. Pytania możesz zadać w dowolnym momencie. Konsultacje są zapisywane a swoje pytanie możesz zadać wcześniej.

ZABIERZ JOGĘ GDZIE I KIEDY CHCESZ

Sesje zapisujemy i segregujemy według tematu zajęć np. kręgosłup lub biodra oraz opisujemy poziom ich trudności.

WYBIERZ KARNET DLA SIEBIE

Praktykuj, kiedy chcesz i gdzie chcesz, bezpiecznie i ze zrozumieniem. Uzyskaj dostęp do studia jogi przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 

ZASADY DZIAŁANIA INTERNETOWEGO STUDIA JOGI >

Studio Jogi Online znajduje się na platformie szkoleniowej, oraz w  dedykowanej grupie na Facebook.  , gdzie odbywają się zajęcia na żywo. 

Każda praktyka, na żywo następnego dnia jest już dostępne również na platformie. 

Szybki wybór odpowiedniej praktyki ułatwi Ci kalendarz praktyki, w którym znajdziesz zaplanowane zajęcia na 5 dni w tygodniu. Każda z praktyk ma opis tematu ćwiczeń oraz skali trudności.   Wystarczy wybrać jedną z praktyk i jedno kliknięcie przenosi nas w odpowiednie miejsce :-) 

W Studio Jogi Online znajdziesz również mnóstwo innych materiałów, takich jak JOGATIPY , czyli praktyczne wskazówki przy ćwiczeniach asan, wykłady o grupach pozycji, ćwiczenia oddechowe oraz wyzwania.

Studio Jogi Online to również wspaniała i wspierająca społeczność, która motywuje nas do wspólnej praktyki pojawiając się zawsze na zajęciach live ✌️

Zapraszam Cię do wspólnej praktyki!

Nauczę Cię budować odpowiednie nawyki i techniki. Traktuję praktykę, jako proces rozwoju dla ciała oraz umysłu.

Jeśli masz ochotę, sesje na żywo możesz uzupełniać o zamieszczone nagrania. Możesz je wybierać samodzielnie lub korzystać z kalendarza, który jest dla Ciebie dostępny tu na stronie.

studio jogi online
joga w domu

OTRZYMASZ PLAN PRAKTYKI
I WSPARCIE GRUPY >

Wiem, że ogromne wyzwanie w samodzielnej praktyce stanowią plan i motywacja. Dołączając do studia jogi, uczestniczysz w zajęciach opracowanych przez certyfikowanego nauczyciela. Czeka Cię spójna i ukierunkowana praktyka budowana, tak by równomiernie pracować z całym ciałem.

Działaj z planem i nie trać czasu na zastanawianie się. 

W KAŻDYM TYGODNIU PRACUJEMY W NOWEJ GRUPIE POZYCJI

W KAŻDEJ GRUPIE POZYCJI POKAŻEMY CI KIERUNEK PRACY DO POZYCJI Z WYZWANIA.

Do regularnej praktyki zmotywują Cię spotkania na żywo, podczas których ja i cała grupa, będziemy na Ciebie czekać! 

Podczas konsultacji zawsze uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. 

joga

KIM JESTEM? >

ADAM ŚLĘCZEK – jestem psychologiem, dyplomowanym nauczycielem jogi metodą B.K.S. Iyengara oraz absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie prowadzę praktyczne zajęcia z hatha jogi. Mam przyjemność być też jednym z nauczycieli Internetowego Studia PortalYogi. Jogę praktykuję od 2009 roku. Uczestniczyłem w warsztatach nauczycieli z całego świata, a sam nauczam od 2011 roku.

Obok jogi moją największą pasją jest muzyka, a szczególnie obcowanie z gongami i innymi instrumentami samobrzmiącymi, mającymi działanie lecznicze, regeneracyjne oraz relaksacyjne co w połączeniu z praktyką jogi daje nam wspaniały rezultat. Gram na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Ukończyłem kurs muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce). Interesuję się kulturą i filozofią wschodu. Moją misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi, a zamiłowaniem podróże.

PRZYKŁADOWE SESJE W STUDIO

Poranna praktyka jogi - porusz całe ciało.

Ta krótka sekwencja (ok 20 minut) składa się głównie z pozycji skrętnych. Jeśli używasz pomocy do jogi przygotuj sobie koce do świecy oraz kostkę.

Poranna praktyka jogi - przestrzeń i energia w ciele

Mam dla Ciebie kilka pozycji stojących, praktyka zajmie Ci 20 minut. Przygotuj matę, pasek i kostkę.

Spokojna i treściwa praktyka jogi.

Ta praktyka jest dość spokojna, ale treściwa i poruszymy wszystkie partie ciała. Dzięki tej praktyce zapewnisz sobie wspaniały rozruch oraz świetny nastrój.

CO OTRZYMASZ W RAMACH DOSTĘPU DO STUDIA >

Zajęcia na żywo odbywają się w każdą środę o 19:00 i trwają ok 75 min. Każda praktyka zakończona jest relaksacją wzbogaconą czasami o pranayamę, mudrę lub dźwięk na żywo np. mis tybetańskich (lub innych instrumentów).

Wszystkie dotychczasowe pełnowymiarowe sesje jogi LIVE wraz z relaksacją są zapisane i dostępne dla Ciebie przez cały czas w grupie – korzystaj do woli i praktykuj, kiedy chcesz. 

Mamy zapisanych ponad 350 h zajęć!

W grupie znajdziesz też praktyki tematyczne: KRĘGOSŁUP, BARKI, BIODRA, KLATKA PIERSIOWA, ODDECH oraz posegregowane wg.kategorii POZYCJE STOJĄCE, SIEDZĄCE, SKRĘTNE itd.

Praktyki są zapisywane i zawsze możesz wrócić do interesujących Cię tematów.

 W każdą środę pojawia się nowa sesja o godzinie 19:00, którą praktykujemy wspólnie na żywo.

75 minut praktyki jogi zakończonej relaksacją

+ 30 minut konsultacje w ostatni czwartek miesiąca

W każdy piątek pojawia się nowa sesja 20-30 minutowa. Jest już ich ponad 100!

Nie masz czasu na długą, pełną sesję? A może masz ochotę na szybką praktykę np. rano przed pracą ?

W Studio masz do dyspozycji ponad 100 krótkich 15-20-30 minutowych praktyk, które możesz praktykować w dowolnej chwili. W każdy piątek pojawia się nowa krótka praktyka.

W ramach dostępu do grupy otrzymujesz konsultacje z nauczycielem w formie 30-40 minutowego spotkania  LIVE, raz w miesiącu po zajęciach jogi LIVE. Możesz poczuć się zaopiekowany i zadać dowolne pytanie do Twojej praktyki. Konsultacje są zapisywane, a pytania możesz zadać wcześniej. Do wszystkich pytań odniosę się podczas konsultacji, na których również możesz zadawać pytania “na żywo”.

W grupie znajdziesz 4 wartościowe wykłady o różnych grupach pozycji. To bardzo pomocne materiały dla osób początkujących, a osoby bardziej zaawansowane mogą utrwalić wiedzę lub lepiej zrozumieć zależności w pracy z ciałem w pozycjach.

Cenne nagrania wideo do pogłębienia jogowej wiedzy, ale nie tylko ;)

WARSZTAT ASANY:  kilku-kilkunasto minutowy instruktaż, jak wykonać daną asanę. Pokażemy Ci krok po kroku jak w prawidłowy sposób wykonać pozycję, jak ją budować i na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, aby cieszyć się praktyką.

JOGATIPY: praktyczne wskazówki, jak można w łatwy sposób sobie pomóc z niektórymi dolegliwościami, a także krótkie sekwencje asan (10-15 minutowe), które odpowiadają na potrzeby przy najczęstszych pytaniach.

ZADBAJ O SIEBIE CZYLI TECHNIKI ODDECHOWE, RELAKSACYJNE, INNE: zastrzyk inspiracji w formie konkretnych technik np: relaksacja prowadzona / ćwiczenia na rozluźnienie szczęki / ćwiczenia oddechowe / medytacja / inne

W zasobach grupy znajdziesz mini kurs MUDR – JOGI DŁONI. Jest to kilkanaście krótkich lekcji, które przybliżą Ci temat. Możesz korzystać, kiedy chcesz!

Mudry to specjalne układy palców, pozycje dłoni, które mają działanie wzmacniające, profilaktyczne i energetyzujące. Praktykowanie ich jest całkowicie bezpieczne, można je wykonywać wszędzie, niezależnie od naszej kondycji czy dolegliwości. 

Na dłoniach znajduje się dużo punktów przepływu ożywiającej i regenerującej nasz organizm energii. Stymulacja tych punktów pomaga zredukować stres, podnieść poziom koncentracji, ułatwić zapamiętywanie, przynieść radość, a nawet podwyższyć sprawność seksualną. Pierwsze pozytywne skutki wykonywania tych ćwiczeń odczujemy dość szybko, jednak, aby osiągnąć pełny efekt leczniczy i wyleczyć choroby nabywane latami, należy uzbroić się w cierpliwość. Mudry to tak naprawdę jedna z technik hatha-jogi, która przynosi harmonię emocji i umysłu, wspiera zdrowie fizyczne, wystarczy już kwadrans dziennie praktyki – można ją wykonywać nawet podczas oglądania ulubionego serialu. Regularne stosowanie przynosi znakomite rezultaty.

W każdym tygodniu podczas trzech zajęć jogi pracujemy w konkretnej grupie pozycji, dodatkowo, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć pracę ciała, w każdym tygodniu proponujemy pozycję z wyzwania – czyli pozycję w tle sekwencji. Dzięki temu łatwiej i szybciej można zrozumieć dlaczego wykonujemy dane ruchy.. Dodatkowo wyzwania wsparte są wiedzą teoretyczną i łączą się z wykładami, co daje pełny obraz.

Krótkie sesje na poranny rozruch (15-20-25 min) dynamiczne, spokojne, łagodne, intensywne

Warsztat asany – czyli jak prawidłowo wykonać pozycje (krótkie filmiki instruktażowe)

Słowniczek do tłumaczenia asan i pranayam

JOGATIPY – jogowe tipy, czyli cenne wskazówki jak sobie szybko i skutecznie pomóc.

“Zadbaj o siebie”, czyli krótkie filmiki z technikami oddechowymi, relaksacyjnymi i innymi.

Pięć wartościowych wykładów o grupach pozycji, uzupełniających wiedzę praktyczną

Kurs mudr – joga dłoni

Zapisane zajęcia praktyczne z grup pozycji – powtarzalne tygodnie tematyczne:

 • pozycje stojące
 • pozycje siedzące
 • pozycje ze skłonem
 • pozycje ze skrętem
 • pozycje z wygięciem
 • pozycje balansowe
 • pozycje siłowe i relaksowe

Kilka, kilkanaście praktyk z danych tematów:

 • zdrowy kręgosłup 
 • barki, klatka piersiowa
 • kolana, stopy, nadgarstki, szyja
 • stawy – budowanie elastyczności
 • mięśnie – budowanie siły
 • układ nerwowy
 • oddech
 • pozycje odwrócone
 • szpagat
 • taniec asan
 • sesje łagodne, relaksacyjne, na gorszy dzień
 • joga średniozaawansowana, zaawansowana
 • joga na upały, ciepłe dni
 • joga na poziomie ogólnym – całe ciało
 • joga na dobre trawienie
 • joga z krzesłem

Sesje inspirowane jogą: SOMAYOG, TRE – Trauma Releasing Exercises

CO ZYSKASZ W STUDIO ONLINE >

Przykładam ogromną uwagę do precyzyjnego i bezpiecznego wykonywania asan. Tłumaczę jak krok po kroku je wykonać.

Dzięki zwiększaniu świadomości własnego ciała zyskasz uważność na wszystko, co się wokół Ciebie wydarza. Wyciszenie umysłu pozwali Ci rezonować z chwilą obecną. Nauczysz się słuchać głosu intuicji. 

_Q8A3009 copy

poznaj opinie o STUDIO JOGI

Previous slide
Next slide

joga to stan umysłu

STUDIO JOGI ONLINE
TO DOWOLNY CZAS I MIEJSCE NA PRAKTYKĘ

Uzyskaj dostęp do studia jogi przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA >

Zajęcia “na żywo” odbywają się w prywatnej grupie na facebooku. W tej grupie jest archiwum wszystkich zajęć jakie się odbyły w studio (ponad 350 godzin). W ramach karnetu masz do nich dostęp 24/7. 

Nie musisz mieć jednak konta  facebooka aby korzystać ze Studia Jogi Online. Znajdziesz je również na platformie jogauzrodel.pl, gdzie po założeniu konta i zalogowaniu masz dostęp do zapisanych zajęć. 

Na każdy miesiąc przygotowany jest kalendarz praktyki, który poprowadzi Cię w zaplanowanej praktyce tydzień po tygodniu.

Do Studia Jogi Online są dostępne karnety na czas: 

 • 1 miesiąc ( 85 zł / 1 miesiąc)
 • 2 miesiące ( 77,5 zł/ 1 miesiąc)
 • 3 miesiące (70 zł / 1 miesiąc)
 • 6 miesięcy ( 60 zł / 1 miesiąc)
 
Karnet ważny jest od dnia przystąpienia do grupy.

Po wykupieniu karnetu konieczne jest zaksięgowanie środków na naszym koncie i Twoje dołączenie do grupy. Po zakupie otrzymasz e-mail z instrukcją jak przystąpić do grupy na fb lub platformie.

 

Jeśli masz pytania – pisz do mnie śmiało :-)

TAK! Studio jogi online znajduje się w grupie na Facebook oraz na platformie jogauzrodel.pl, które dostępne są z każdego urządzenia. Możesz odtwarzać zajęcia na komputerze, w telefonie lub na tablecie.

 • Ponad 350 godzin praktyk jogi na różnym poziomie zaawansowania.
 •  Ponad 100 krótkich sesji na poranny rozruch (15-20-25 min) dynamiczne, spokojne, łagodne, intensywne
 • Warsztat asany – czyli jak prawidłowo wykonać pozycje (krótkie filmiki instruktażowe)
 • JOGATIPY – jogowe tipy, czyli cenne wskazówki jak sobie szybko i skutecznie pomóc
 • Pięć wartościowych wykładów o grupach pozycji, uzupełniających wiedzę praktyczną
 • Kurs mudr – joga dłoni
 • Wyzwania
 • Konsultacje na żywo

Zapisane zajęcia praktyczne z grup pozycji – powtarzalne tygodnie tematyczne:

 • pozycje stojące
 • pozycje siedzące
 • pozycje ze skłonem
 • pozycje ze skrętem
 • pozycje z wygięciem
 • pozycje balansowe
 • pozycje siłowe i relaksowe

  Kilka, kilkanaście praktyk z danych tematów:

 • zdrowy kręgosłup 
 • barki, klatka piersiowa
 • kolana, stopy, nadgarstki, szyja
 • stawy – budowanie elastyczności
 • mięśnie – budowanie siły
 • układ nerwowy
 • oddech
 • pozycje odwrócone
 • szpagat
 • taniec asan
 • sesje łagodne, relaksacyjne, na gorszy dzień
 • joga średniozaawansowana, zaawansowana
 • joga na upały, ciepłe dni
 • joga na poziomie ogólnym – całe ciało
 • joga na dobre trawienie
 • joga z krzesłem
 •  

Sesje inspirowane jogą: SOMAYOG, TRE – Trauma Releasing Exercises

TAK! Do korzystania ze studia jogi online potrzebny jest dostęp do internetu :-)  

AKTUALNY KALENDARZ STUDIA JOGI ONLINE:

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
31
1
📌 PRAKTYKA DLA WZMOCNIENIA STAWÓW – 80 MINUT- Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam do kolejnej praktyki z podkreśleniem pracy ze stawami. Została zaprojektowana tak aby dotknąć ruchu we wszystkich stawach. Przygotuj sobie trzy koce do świecy na koniec pod barki, kostkę i pasek. Możesz również wziąć sobie krzesło aby wykonać halasanę w mniejszym zakresie.  Zaczynamy ! , ...
🔵 Pozycje balansowe – bakasana + pranajama – grupa na FB – 75 min
Cały dzień
Zapraszam Cię na praktykę pozycji balansowych. Będziemy przygotowywać się do pozycji kruka, budując przy tym siłę rąk i brzucha. Nauczymy się również oddechu ujjayi. =Przygotuj do praktyki koc, pasek i dwie kostki. ZACZYNAMY , ...
2
3
📌 POZYCJA MĘDRCA VISHVAMITRY – VISHVAMITRASANA – 85 MINUT – Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam Cię do wspólnej praktyki, podczas której będziemy zmierzać w kierunku pozycji mędrca Vishvamitry czyli Vishvamitrasany. Jest to zaawansowana pozycja balansowa, która wymaga od nas dużej siły, elastyczności oraz równowagi.  Ze względu na to będziemy się do niej przygotowywać poprzez asany, które poprowadzą nas , ...
🔵 Pozycje balansowe – bakasana – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Dziś zapraszam Cię na praktykę pozycji balansowych. Będziemy przygotowywać się do pozycji kruka, budując przy tym siłę rąk i brzucha. Na zakończenie wykonamy świecę i przypomnimy sobie również mudrę żółwia. Przygotuj do praktyki koce, pasek i kostkę. ZACZYNAMY , ...
4
🍀 Spokojna i treściwa praktyka jogi – 35min – YOU TUBE – FREE
08:00 - 18:00
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi z wyjątkowego miejsca 🙂 Ta praktyka jest dość spokojna, ale treściwa i poruszymy wszystkie partie ciała. Dzięki tej praktyce zapewnisz sobie wspaniały rozruch oraz świetny nastrój 😉 Zaczynamy 😀 Miłego dnia ☀️☀️ , ...
5
📌MIĘKKA PRAKTYKA POWIĘZIOWA – platforma – 15 minut
Cały dzień
Zapraszam Cię na wyjątkowo miękką – powięziową praktykę. PRZYGOTUJ: koc dla komfortu. Część pokazywanych ćwiczeń zapewne już znasz, ale mam nadzieję kilkoma z nich Cię zaskoczyć, ponieważ wykorzystuję techniki Somayog. SOMAYOG jest połączeniem współczesnych technik terapeutycznych z jogą klasyczną. EFEKT, kt , ...
🔵 Poranny rozruch – przebudzenie kręgosłupa – grupa na FB – 20 minut
Cały dzień
Zapraszam na krótką praktykę! Popracujemy z kręgosłupem, nie zabraknie ruchu w każdym kierunku, będzie to praktyka pobudzająca przepływ energii i pozytywnie Cię nastrajająca na cały dzień!  Jeśli dużo siedzisz – ta praktyka jest dla Ciebie!  Miłego dnia  , ...
6
📌 POZYCJA KRUKA (BAKASANA) – 85 MINUT – Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki, która poświęcona będzie głównie pozycjom z grupy wygięć do tyłu. W tym kontekście popracujemy sporo z barkami. Jak widzisz na miniaturce – nie zabraknie nam balasów na rękach w pozycji kruka ( bakasana). Ta praktyka będzie świetnym przygotowaniem do pozycji balansowych na rękach. Do prak , ...
🔵 Pozycje balansowe – natarajasana – pozycja tancerza – grupa na FB – 65 min
Cały dzień
Dziś zapraszam Cię na praktykę pozycji balansowych. Zaczniemy od podstawowych pozycji stojących, balansowych aby płynnie przejść do siadów i balansów na pośladkach. Na zakończenie wykonamy regeneracyjną świecę i odprężymy się w relaksie przy dźwiękach koshi i tingszy  Przygotuj do praktyki koce, pasek i kostkę. ZACZYNA , ...
7
🆕 Pozycje stojące, klęczne i skręty – grupa na Facebook’u – 60 minut
Cały dzień
Dzisiejsza praktykę poświęcona będzie pozycjom stojącym, skrętnym oraz klęcznych. Praktyka pozycji stojących, skrętnych oraz klęczących w jodze oferuje wszechstronne korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Po pierwsze, zauważalny jest rozwój siły mięśniowej, gdyż te różnorodne pozycje angażują różne grupy mięśn , ...
📌Pozycje stojące, klęczne i skręty – grupa na Facebook’u – 60 minut
Cały dzień
Dzisiejsza praktykę poświęcona będzie pozycjom stojącym, skrętnym oraz klęcznych. Praktyka pozycji stojących, skrętnych oraz klęczących w jodze oferuje wszechstronne korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Po pierwsze, zauważalny jest rozwój siły mięśniowej, gdyż te różnorodne pozycje angażują różne grupy mi , ...
8
📌 SPOKOJNA PRAKTYKA SKRĘTÓW I WYGIĘĆ DO TYŁU – 50 MINUT – POZIOM: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam Cię do praktyki jogi. Podczas tej praktyki wykonamy głównie pozycje skrętne oraz wygięcia do tyłu. Całość będzie utrzymana w bardzo spokojnym rytmie, praktyka sprawdzi się nawet na gorący letni dzień. Przygotuj sobie: -matę, -koce do świecy jeśli używasz, -pasek i kostkę. Całość zajmie nam około 60 minut wr , ...
🔵 Siła i relaksacja – grupa na FB – 65 min
Cały dzień
Zapraszam do praktyki, która będzie połączeniem pozycji siłowych i relaksacyjnych. To na pozór sprzeczne połączenie da nam możliwość wejścia w głęboki relaks po sekwencji asan, ponieważ im więcej pojawi się napięcia tym większy będzie poziom rozluźnienia. Zapraszam serdecznie do wspólnej praktyki 🙂 , ...
9
10
📌 POZYCJA NIESKOŃCZONOŚCI (ANANTASANA) – 55 MINUT – Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam Cię do wspólnej praktyki pozycji balansowych. Pozycja w tle jest anantasana, czyli pozycja nieskończoności, znana również pod nazwą pozycji leżącego Wishnu. Będzie to praktyka na poziomie średniozaawansowanym. Pamiętaj, że jeśli trudno jest Ci utrzymać równowagę w którejś z pozycji- możesz użyć krzesła lub po , ...
🔵 Siła i relaksacja c.d. – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Dziś dalszy ciąg tematu siły i relaksacji. To na pozór sprzeczne połączenie da nam możliwość wejścia w głęboki relaks po sekwencji asan, ponieważ im więcej pojawi się napięcia tym większy będzie poziom rozluźnienia. Zapraszam serdecznie do wspólnej praktyki 🙂 , … , ...
11
🍀Poranna praktyka jogi – przestrzeń i energia w ciele – 20min – YOU TUBE – FREE
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi na poranny rozruch 🙂 Mam dla Ciebie kilka pozycji stojących, praktyka zajmie Ci 20 minut. Przygotuj matę, pasek i kostkę. Praktyka jest zakończona ciszą, abyś mogła/mógł zrobić dłuższą relaksację. Jeśli śpieszysz się do pracy – nastaw alarm 😉 Zapraszam! Pięknego słonecznego dni , ...
12
🔵 Poranny rozruch – wyciszenie – grupa na FB – 25 minut
Cały dzień
Przed Tobą praktyka nieco bardziej wyciszająca  Możesz ją wykonać jako poranny rozruch, jeśli potrzebujesz koncentracji, ale równie dobrze możesz ją wykonać wieczorem przed snem lub jako wstęp przed dłuższą praktyką np. poświęconą skłonom  Spokojnego dnia! , ...
📌Poranny rozruch – Aktywny poranek z wygięciami – platforma – 15 minut
Cały dzień
Witajcie  Zapraszam do wspólnej, aktywującej praktyki na poranny rozruch! Przed nami kilka podstawowych wygięć do tyłu, poprzedzonych przygotowaniem. To doskonały prezent dla naszego kręgosłupa  Miłego dnia  , ...
13
📌Vinyasa pozycji stojących– PLATFORMA – 80min Poziom: ⭐⭐⭐☆☆
Cały dzień
Zapraszam do praktyki elektryzującej viniasy pozycji stojących, które są naszym tematem przewodnim w tym tygodniu. Pamiętaj, że zanim zaczniesz zwiększać tempo ćwiczeń należy zadbać o odpowiednią technikę wykonywania pozycji, ponieważ częste powtarzanie nawet małego błędu może doprowadzić w konsekwencji do kontuzji. Sz , ...
🔵 Pozycje stojące – prasarita padottanasana + pranayama – grupa na FB – 75 min
Cały dzień
Zapraszam na sesję poświęconą pozycjom stojącym. Ta intensywna praktyka przygotuje nas do wykonania prasarita padottanasany, czyli pozycji skłonu w szerokim rozkroku.  Warianty na barki przygotują nas do paschima namaskar ( połączeniu dłoni między łopatkami) oraz do świecy na koniec. Przygotuj do praktyki koce, pasek i , ...
14
🆕 Praktyka na żywo z Adamem – grupa na Facebook’u – godz.19:00
Cały dzień
Zapraszam Cię serdecznie do co tygodniowej praktyki na żywo 🙂 Każdego tygodnia w Studio Jogi Online pojawia się nowa praktyka, w której możesz wziąć udział w czasie rzeczywistym. Zapraszam Cię do Studia Jogi Online, praktykuj razem z nami! , ...
15
📌Joga łagodna dla kręgosłupa – praktyka na platformie – 70min Poziom: ⭐☆☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, podczas której skupimy się głównie na wzmanianiu mięśni wzdłuż kręgosłupa, na pracy z biodrami oraz tyłami nóg. Będzie to przyjemna praktyka tworząca wiele przestrzeni w naszym ciele  Pojawi się kilka nowych wariantów pozycji i ćwiczeń. , ...
🔵 Pozycje stojące – prasarita padottanasana + mudra – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Zapraszam na sesję poświęconą pozycjom stojącym. Ta intensywna praktyke przygotuje nas do wykonania prasarita padottanasany. Pojawi się również kilka pogłębionych wariantów znanych nam już pozycji. Przygotuj do praktyki koce do siedzenia, pasek i kostkę. ZACZYNAMY Pokaż mniej , ...
16
17
📌RELAKSACYJNA PRAKTYKA NA DOBRY SEN – platforma- 40MIn-Poziom: ⭐☆☆☆☆
Cały dzień
🔵 Przygotowanie do pozycji stojących + relaks z misami tybetańskimi – grupa na FB – 80 min
Cały dzień
Zapraszam na sesję poświęconą pracy w kierunki prasarita padottanasany. Zaczniemy na leżąco przygotowując nogi i biodra. Użyjemy krzesła do pogłębienia pracy w niektórych pozycjach .  Do tej praktyki przygotuj koce do siedzenia i do świecy, pasek, kostkę oraz krzesło. ZACZYNAMY , ...
18
🍀 Poranna praktyka jogi – porusz całe ciało – 20min – YOU TUBE – FREE
08:00 - 18:00
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi 🙂 Ta krótka sekwencja (ok 20 minut) składa się głównie z pozycji skrętnych. Jeśli używasz pomocy do jogi przygotuj sobie koce do świecy oraz kostkę. Ta praktyka to doskonały sposób aby nastroić się pozytywnie na cały dzień! Zapraszamy do praktyki jogi na poranny rozruch:-) , ...
19
🔵 Poranny rozruch – przygotowanie do wygięć – grupa na FB – 20 minut
Cały dzień
Przed Tobą sekwencja poświęcona przygotowaniu do wygięć do tyłu. Jest to krótka, ale kompletna praktyka na której możesz poprzestać. Może ona stanowić wstęp do dłuższej praktyki z wygięciami – świetnie przygotuje Twoje ciało  Ważne! na końcu praktyki będą rozluźniające skręty po wygięciach, więc jeśli planujesz , ...
📌Poranny rozruch – Poranek na stojąco – platforma – 25 minut
Cały dzień
Zapraszam do praktyki jogi na poranny rozruch:-) Ta praktyka doda Ci dobrej energii 🙂 , ...
20
📌 POZYCJA ŁUCZNIKA (AKARNA DHANURASANA) – 70 MINUT – Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam Cię serdecznie do praktyki jogi- pozycji siedzących. Nasza pozycją w tle jest łucznik, czyli akarna dhanurasana.Ta pozycja siedząca wymaga od nas dużej siły oraz elastyczności. Ta praktyką będzie na poziomie średniozaawansowanym i w drodze do łucznika nasze przygotowanie stanowić będą również intensywnie dzia , ...
🔵 Pozycje siedzące – padmasana (lotos) + nadi shodhana pranayama – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Zapraszam na sesję poświęconą pracy w kierunku pozycji kwiatu lotosu. Ta zaawansowana pozycja wymaga od nas długiego przygotowania. Pozycje staje się bezpieczna dopiero w momencie, kiedy robimy ją swobodnie. Zaczniemy od nadi shodhana pranayamy, która wyciszy nasz umysł oraz przywróci równowagę półkulom mózgu. Do tej p , ...
21
🆕 Praktyka na żywo z Adamem – grupa na Facebook’u – godz.19:00
Cały dzień
Zapraszam Cię serdecznie do co tygodniowej praktyki na żywo 🙂 Każdego tygodnia w Studio Jogi Online pojawia się nowa praktyka, w której możesz wziąć udział w czasie rzeczywistym. Zapraszam Cię do Studia Jogi Online, praktykuj razem z nami! , .. , ...
22
📌 POZYCJA KOBRY (BHUJANGASANA) – 75 MINUT – Poziom: ⭐⭐⭐☆☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki. Podczas tych zajęć przez większą część przygotowywać się będziemy do wygięć do tyłu. W łagodny sposób przygotujemy kręgosłup do koby (bhujangasana) i psa z głową w górę (urdhva mukha śvanasana). Na koniec wykonamy kilka relaksujących kręgosłup skrętów oraz świecę dla wyciszenia i wydłuże , ...
🔵 Pozycje siedzące – padmasana (lotos) + mudra – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Zapraszam na sesję poświęconą pracy w kierunku pozycji kwiatu lotosu. Ta zaawansowana pozycja wymaga od nas długiego przygotowania. Pozycje staje się bezpieczna dopiero w momencie, kiedy robimy ją swobodnie. Zaczniemy od praktyki mudry “schody świątyni niebiańskiej, która podniesie nasz nastrój przed praktyką  , ...
23
24
📌POZYCJA KOBRY (BHUJANGASANA) – 65 MINUT – Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, pozycji z grupy wygięć do tyłu. Są to drugie zajęcia w tej grupie pozycji, gdzie tematem przewodnim jest pozycja kobry (bhujangasana).  Nie zabraknie w tej praktyce również innych wygięć na poziomie zaawansowanym. Do praktyki przygotuj sobie: 3 koce do świecy, pasek, kostkę krzesło , ...
🔵 Pozycje siedzące – padmasana (kwiat lotos) + relaksacja z dźwiękami- grupa na FB – 75 min
08:00 - 18:00
Zapraszam na sesję poświęconą pracy w kierunku pozycji kwiatu lotosu. Ta zaawansowana pozycja wymaga od nas długiego przygotowania. Pozycje staje się bezpieczna dopiero w momencie, kiedy robimy ją swobodnie. Do tej praktyki przygotuj koce, kostki i pasek. ZACZYNAMY , ...
25
🍀 Poranna praktyka jogi dla każdego – 30min – FACEBOOK – FREE
08:00 - 18:00
Poranna praktyka jogi dla każdego Zacznij swój dzień od praktyki jogi, która da ci energię i świetny nastrój na cały dzień    Zapraszam do krótkiej 20 minutowej praktyki  , ...
26
🔵 Poranny rozruch – zachowaj balans – grupa na FB – 20 minut
08:00 - 18:00
Zapraszam do praktyki jogi na poranny rozruch! Ta praktyka będzie poświęcona pozycjom balansowym. Można powiedzieć, że jest to taka balansowa 20-stka  Doskonała praktyka na zbalansowany dzień. Zaczynamy ! , ...
📌Poranny rozruch – energetyzujące wygięcia – platforma – 20 minut
Cały dzień
Przygotuj koc, pasek i krzesło  Kochani! Zapraszam do wspólnej praktyki jogi na poranny rozruch  Przed nami krótka ale dość dynamiczna praktyka, z wygięciami, które pozwolą Ci na poruszenie ciała i naładowanie się pozytywnie energią! Poruszymy kręgosłup zaczynając od powitań słońca, przejdziemy przez elementy wygięć, a , ...
27
📌 Skrętoskłony – platforma – 70 minut – Poziom: ⭐⭐⭐⭐☆
Cały dzień
Zapraszam do wspólnej praktyki jogi, która będzie nastawiona głównie na skręty i skłony. Zaczniemy sobie bardzo spokojnie od pozycji siedzących i zrobimy kilka skłonów przygotowujących nas do krótkiej viniasy pozycji stojących pozycji skrętnych. Poziom : 3,7/ 5 Praktyka dostępna również na platformie: Do praktyki przy , ...
🔵 Pozycje ze skłonem- pozycja zachodu ciała podparta w trzech punktach – grupa na FB – 70 min
Cały dzień
Zapraszam do praktyki pozycji siedzących ze skłonem do przodu. Naszą pozycją, w okół której będziemy się poruszać jest triang mukha ika pada paschimottansana, czyli pozycja zachodu ciała podparta w trzech punktach. Praktyki skłonów wyciszają nasz układ nerwowy pod warunkiem, że nie robimy ich zbyt intensywnie, pamiętaj , ...
28
🆕 Praktyka na żywo z Adamem – grupa na Facebook’u – godz.19:00
Cały dzień
Zapraszam Cię serdecznie do co tygodniowej praktyki na żywo 🙂 Każdego tygodnia w Studio Jogi Online pojawia się nowa praktyka, w której możesz wziąć udział w czasie rzeczywistym. Zapraszam Cię do Studia Jogi Online, praktykuj razem z nami! , ...
29
📌Głębokie skłony do przodu- platforma – 65min – Poziom: ⭐⭐☆☆☆
Cały dzień
Zapraszam Cię do wspólnej praktyki jogi, pozycji se skłonem, do których przygotujemy się najpierw rozgrzewając ciało w praktyce Surya Namaskar, czyli powitań słońca. Cześć praktyki ze skłonami będzie bardzo spokojna, ale zarazem intensywna. Po praktyce możesz poczuć mocne poruszenie bioder oraz tyłów nóg. Cześć pozycji , ...
🔵 Pozycje ze skłonem- pozycja zachodu ciała podparta w trzech punktach + mudra – grupa na FB – 65 min
Cały dzień
Zapraszam na sesję poświęconą pracy w kierunku pozycji zachodu ciała podpartego w trzech punktach. Przygotujemy się do niej poprzez pozycje rozciągające nasze mięśnie czworogłowe uda. Całość będzie stanowić dość spokojna praktykę zakończoną prostą pranayamą. Do tej praktyki przygotuj koc, kostkę i pasek. ZACZYNAMY , ...
1
2
3