Tu zacznij - Joga u źródeł

TU ZACZNIJ

TU ZACZNIJ

MIŁO, ŻE TU JESTEŚ!

Poznaj przestrzeń, która pomoże  Ci zadbać o ciało i umysł, odnaleźć motywację i inspirację.

Praktykuj jogę bezpiecznie i świadomie!

AKTUALNOŚCI >

AKTUALNOŚCI >

POZNAJ MOJE PODEJŚCIE Do JOGI >

PRAKTYKUJ W STUDIO JOGI ONLINE >

Jeśli poszukujesz wsparcia w praktyce jogi to jest to najlepsze miejsce. Dołącz i bierz udział w zajęciach na żywo i uzupełniaj praktykę o dostępne w studio nagrania. Praktykuj jogę zawsze wtedy, gdy tego chcesz!

KURS ONLINE JOGA OD PODSTAW >

Kurs został stworzony, z myślą o uporządkowaniu wiedzy od podstaw, uniknięciu podstawowych błędów w praktyce. Dowiesz się jak wyrobić dobre nawyki, czerpać radość z praktyki, cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem jak najdłużej.

WYJEŻDŻAJ Z JOGĄ U ŹRÓDEŁ >

Jeśli poszukujesz wypoczynku dla ciała i umysłu i chcesz wyjechać na jogowy retreat to u nas znajdziesz połączenie praktyki jogi, medytację, pracę nad sobą z wypoczynkiem i relaksacją. Dołącz, jeżeli chcesz naładować baterie, poznać cudownych ludzi, a przy okazji pogłębiać praktykę.

TERAPIA DŹWIĘKIEM >

Gong jest pierwotnym archetypem uzdrawiania, gdyż posiada pełnię kompletnego brzmienia, wytwarzając najmocniej rezonujące, holistyczne dźwięki. 

JOGA U ŹRÓDEŁ

Cześć! Tu Adam.

Dlaczego możesz mi zaufać ?

Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi i wykładowcą na uczelniach z ponad 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu. 

Zapraszam Cię do wyjątkowej podróży w świat jogi, spotkań na macie online i na żywo na wspólnych wyjazdach. Jeśli chcesz zdobyć solidną wiedzę, ale i czuć się w pełni swobodnie we własnym rozwoju.

wydarzenia

2024 luty

Tydzień 5

pon. 29
wt. 30
śr. 31
czw. 1
pt. 2
sob. 3
niedz. 4
pon. 5
wt. 6
śr. 7
czw. 8
pt. 9
sob. 10
niedz. 11
pon. 12
wt. 13
śr. 14
czw. 15
pt. 16
sob. 17
niedz. 18
pon. 19
wt. 20
śr. 21
czw. 22
pt. 23
sob. 24
niedz. 25
pon. 26
wt. 27
śr. 28
czw. 29
pt. 1
sob. 2
niedz. 3

do pobrania

JOGA NIDRA - JOGA SNU

+

Mamy dla Ciebie wyjątkową technikę relaksacyjną JOGA NIDRĘ – CZYLI JOGĘ SNU do pobrania na Twoje urządzenie – możesz odtwarzać kiedy chcesz i ile razy chcesz.

Jeśli chcesz otrzymać nagranie tej techniki oraz być na bieżąco z tym co się dzieje w naszej szkole – zapisz się na darmowy newsletter!

.

STUDIO JOGI ONLINE

PRAKTYKUJ Z ADAMEM. Możesz dołączyć na zajęcia jogi online w dowolnym momencie. Zadbaj o ciało i stan umysłu, odnajdź balans pomiędzy siłą do działania a regeneracją, bezpiecznie i z pełnym zrozumieniem.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH >

joga_w górach_stołowych